rivne1.tv / Проекти / Святкові канікули /
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки: новіша  32  31  30  ...  5  4  3  2  1  старіша

// Святковий стиль  10.12.2008
Правила макіяжу для зустрічі Різдва і до новорічних свят

Правила макіяжу для зустрічі Різдва і до новорічних свят (переглядів: 6887 / коментарів: 1)

До Різдва і новорічних свят залишилося зовсім недовго. А коли до святкування залишається один день, звичайно турботи про себе відступають на другий план. Ми квапливо наносимо макіяж і укладаємо волосся, крадучи хвилинку від усіх інших метушливих справ. Цього можна уникнути, якщо слідувати деяким правилам.

// Архів 
У чому і як зустрічати Новий Рік Бика за східним гороскопом. I частина

У чому і як зустрічати Новий Рік Бика за східним гороскопом. I частина (переглядів: 9803)

Як достойно відзначити зустріч Нового 2009 Року Бика так, щоб цілий рік потім щастило і взагалі залишились лише найсвітліші спогади про цю подію?

// Архів 
В гостях у казки

В гостях у казки (переглядів: 3526)

До новорічного балу залишалися лічені дні. Попелюшка, як і всі мешканці невеличкого містечка, старанно продумувала своє святкове вбрання, адже в новорічну ніч кожна деталь має особливе значення…

// Архів 
У моді — індивідуальність  та стиль

У моді — індивідуальність та стиль (переглядів: 3118)

Якими б зручними не були кросівки, вони все одно ніколи не замінять витончених чобітків на високих підборах-шпильках. Навіть дуже спортивні жінки хоча б раз у житті взували черевички або чобітки на підборах.

// Архів 
 До новорічних свят одягайтеся з “Шармом”

До новорічних свят одягайтеся з “Шармом” (переглядів: 3251)

Що робити, коли треба економити, а так хочеться придбати обновку напередодні Нового року? Завітайте до магазину одягу та взуття “Шарм”, що на Черняка, 14, адже саме тут ви знайдете якісні та стильні речі за помірними цінами.

// Новорічні свята 
Різдвяні атрибути

Різдвяні атрибути (переглядів: 12348)// Новорічні свята 
Що їдять і п'ють на Різдво в різних країнах

Що їдять і п'ють на Різдво в різних країнах (переглядів: 5889 / коментарів: 1)// Архів 

Овен (переглядів: 4042)

Чоловіків та жінок-Овнів у 2009 році чекають значні зміни. Ви вже не зможете жити так, як раніше. Якщо раніше вас влаштовував існуючий стан речей, то зараз усередині вас визріває могутнє бажання пофарбувати свою шкурку в інший колір або побігти пастися на інше пасовисько. Не стримуйте себе, інакше ваш вулкан пристрастей просто вибухне і заллє вогнедишною лавою все живе!

// Архів 

Телець (переглядів: 4568)

Для багатьох Тельців 2009 рік виявиться переломним. Висока вірогідність одруження або зав'язувань нових романтичних стосунків, які кардинально змінять ваше життя. Навряд чи жінки, що люблять стабільність, і чоловіки-Тельці будуть в захопленні від урагану змін, в який потраплять їх долі в 2009 році. Проте, як кажуть, не було би щастя — непрості ситуації цього року закладуть фундамент вашого фінансового процвітання на майбутнє. Ви раптом захочете різко змінити місце роботи або взагалі виїхати на постійне місце проживання в далеку заморську країну, наприклад, в Австралію або Японію.

// Архів 

Близнюки (переглядів: 5584)

2009 рік стане переломним для всіх знаків зодіаку. Не обмине ця доля і мінливих Близнюків. Сили, що накопичилися за 2008 рік і попередні роки, доведеться застосовувати в 2009-му на ділі, заради досягнення реально відчутних фінансових і матеріальних результатів. Все, що жінки і чоловіки-Близнюки планували раніше, отримає широкі можливості для реалізації в рік Бика. Постарайтеся не проґавити свій шанс і за зовнішньою суєтою зрозуміти важливість подій, що відбуваються. Чи зловите ви синього птаха щастя за хвіст саме цього року чи ні - залежить тільки від вас самих. Зірки зі свого боку зробили все можливе, щоб така бажана пташка нарешті опинилася в руках Близнюків.


сторiнки: новіша  32  31  30  ...  5  4  3  2  1  старіша


*