rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» / Здоров'я /
«
Поради ортопеда-травматолога
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів


// 07.07.2016
Як вибрати ортопедичне взуття дитині?

Як вибрати ортопедичне взуття дитині? (переглядів: 3004 / коментарів: 2)

Патологія розвитку стоп у дітей - поширене зaхворювання, що вимагає своєчасного, ефективного лікувaння та особливої уваги з боку батьків. Відомо, що деформація стоп може стати причиною розвитку плоскостопості і порушення у поставі. Саме тому фахівці рекомендують використовувати ортопедичне взуття для дітей.

// 21.06.2018
Перше взуття малюка - що варто знати батькам?

Перше взуття малюка - що варто знати батькам? (переглядів: 1760 / коментарів: 1)

Взуття це не лише краса та естетика, а в першу чергу - здоров'я. І від того наскільки добре воно підібране й буде залежати стан здоров'я малюка. Як правильно підібрати такий аксесуар - читайте далі.

// 04.02.2016
Вальгусна деформація стопи у дітей: як діагностувати та лікувати?

Вальгусна деформація стопи у дітей: як діагностувати та лікувати? (переглядів: 14003)

Перші два роки життя діти ростуть з неймовірною швидкістю. Здається, ще вчора ваш малюк тільки почав повзати, а вже сьогодні він без чиєї-небудь допомоги зробив свої перші кроки.

// 04.10.2016
Сколіоз у школярів: що потрібно знати батькам аби вберегти дітей?

Сколіоз у школярів: що потрібно знати батькам аби вберегти дітей? (переглядів: 2726)

Важкий та незручний рюкзак, неправильне сидіння за партою, занадто близько (низько, далеко) монітор телевізора, комп'ютера - далеко не всі причини розвитку сколіозу у дитини. Що варто знати і робити батькам аби вберегти дитину від цього недугу? Читайте далі.

// 18.05.2018
Гумові чоботи - калюж та дощу ми не боїмося! [ПОРАДИ У ВИБОРІ]

Гумові чоботи - калюж та дощу ми не боїмося! [ПОРАДИ У ВИБОРІ] (переглядів: 2707)

Тепло, сонце, майже літо...і дощі. І хутенько порпаємося у шафах та дістаємо чобітки. А найкраще про сухість та захищеність ніжок подбають гумові чобітки - зручні, легкі та комфортні. Як правильно підібрати їх для ваших малюків - спробуємо розібратися далі.

// 21.08.2018
Пласкостопість у дітей: у чому небезпека та як лікувати?

Пласкостопість у дітей: у чому небезпека та як лікувати? (переглядів: 2327)

З проблемою дитячої плоскостопості стикається величезна кількість батьків. Саме тому важливо знати, як виявити проблему і чим можна допомогти дитині.

// 23.07.2016
Здоровий хребет: як вберегти дитину від жахливих наслідків гіперлордозу

Здоровий хребет: як вберегти дитину від жахливих наслідків гіперлордозу (переглядів: 2042)

Гіперлордоз - посилення вираженості фізіологічного лордозу хребетного стовпа (поперековий і шийний відділ). Він формується в результаті слабкості м'язового каркаса спини, дефектів кісткової структури, ураження суглобів нижніх кінцівок і безлічі інших чинників.

// 14.12.2018
Дізнайтеся чи правильно спить ваш малюк

Дізнайтеся чи правильно спить ваш малюк (переглядів: 1885)

Зазвичай діти сплять так, як їм зручно. Однак, є пози для сну, рекомендовані спеціалістами.

// 18.03.2016
Гімнастика при плоскостопості

Гімнастика при плоскостопості (переглядів: 1874)

Важливе значення в лікуванні плоскостопості відіграє лікувальна гімнастика. Інструктор з лікувальної фізкультури допоможе підібрати необхідний комплекс вправ для дитини і покаже, як правильно їх виконувати.

// 18.03.2016
Як вибрати весняне взуття для дітей?

Як вибрати весняне взуття для дітей? (переглядів: 1613)

Весною нас підстерігає мінлива погода: калюжі, тепло, холод, дощ тощо. Окрім неї є ще питання комфорту для ніжки дитини. Усе це ми врахуємо при описі критеріїв вибору весняного взуття.

// 15.07.2016
Крокси: сучасні, яскраві, модні. Варто чи ні купувати їх для дитини?

Крокси: сучасні, яскраві, модні. Варто чи ні купувати їх для дитини? (переглядів: 1603)

Вони легкі, яскраві та зручні в обслуговуванні. Крокси - нові модні віяння останніх років. Дійсно, моя доня також їх обожнює, з однієї пари ніжка вже "виросла", тому хоче аби їй придбали нові. Я відразу погодилася, проте задумалася - чи дійсно ця новинки корисна для дитячих ніжок? Розбираємося далі.

// 23.02.2016
Як обрати ортопедичний матрац для дітей різного віку?

Як обрати ортопедичний матрац для дітей різного віку? (переглядів: 1447)

Ортопедичний матрац стає в наш час не просто лікувальним атрибутом, але і елементом культури і знаком того, як людина піклується про своє здоров'я. А для дітей із захворюваннями опорно-рухового апарату такий матрац просто необхідний.

// 13.12.2018
Як вміти правильно падати взимку?

Як вміти правильно падати взимку? (переглядів: 1440)

Ожеледиця, сніг, мороз - фактори, що характеризують зиму та додають їй не надто хороших ознак - падіння, забої і травми. Лікарі радять готуватися та навчатися правильно падати. Як це - читайте далі.

// 16.05.2016
Ці продукти руйнують кістки вашої дитини

Ці продукти руйнують кістки вашої дитини (переглядів: 1400)

Велика частина сучасних школярів страждає від недостатньої кількості кальцію в організмі. Наслідком цього стають часті переломи та тріщини кісток. Але є продукти, які ще більше погіршують ситуацію. Їх перелік дивіться далі.

// 21.01.2016
Поради рівненським батькам: як уберегти дитину від сколіозу?

Поради рівненським батькам: як уберегти дитину від сколіозу? (переглядів: 1364)

Слабкість м’язів, м’якість кісток у дітей, малорухливий спосіб життя, тривале сидіння, особливо у школі, — усе це сприяє розвитку набутої форми сколіозу. Лікувати захворювання непросто і діти, в яких діагностовано сколіоз, страждають не тільки від болю, а мають й психологічні травми через візуальну деформацію хребта. Вони нерідко замкнуті, пригнічені, відірвані від однолітків тощо. Якщо запобігти виникненню вродженого сколіозу батьки не можуть, то набутому захворюванню можна протистояти.

// 27.01.2016
Як попередити проблеми з поставою у маленьких рівнян?

Як попередити проблеми з поставою у маленьких рівнян? (переглядів: 1280)

Всі батьки бажають здоров'я своїй дитині, але не всі знають, що передумови до порушень постави у малюка виникають вже до 1­2 років життя. Як же їх попередити, як виправити вже з'явилися порушення, не допустивши розвитку сколіозу?

// 19.01.2016
Як правильно обирати дитяче зимове взуття?

Як правильно обирати дитяче зимове взуття? (переглядів: 1242)

За даними досліджень, 80% людей страждають захворюваннями стопи, причиною розвитку яких є неправильне взуття, яке вони носили у дитинстві. Щоб зберегти ніжки вашого малюка здоровими, варто знати деякі особливості вибору дитячого взуття.

// 28.02.2016
Як надати допомогу дитині при пошкодженні пальців рук або ніг?

Як надати допомогу дитині при пошкодженні пальців рук або ніг? (переглядів: 1181)

Пошкоджений палець ноги чи руки може стати чорно-синім під нігтем. Часто пошкоджене місце напухає, а також виникає кровотеча навколо нігтової пластини. Коли під нігтем виникає кровотеча, кінчик пальця ноги або руки стає чорним або темно-синім. Тиск під нігтем буде дуже болісним.

// 16.05.2018
Правильна постава: чому поради батьків корисні та важливі? [ВІДЕО]

Правильна постава: чому поради батьків корисні та важливі? [ВІДЕО] (переглядів: 395)

Не лишень кращий зовнішній вигляд, а й поліпшення здоров'я в цілому. Все це про правильну поставу і стосується це як дорослих, так і дітей. В останніх, до слова, організм котрий розвивається і все, що "посіємо" - вони "пожнуть" у дорослому віці. Тож чому варто вже зараз розправити плечі та сісти/стати рівно - читайте та дивіться нижче.
*