rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» / Здоров'я /
«
Поради логопеда
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів


// 16.10.2018
Скоромовки для дітей: хороший спосіб виростити оратора

Скоромовки для дітей: хороший спосіб виростити оратора (переглядів: 2258)

Інвестиції в свою дитину – це найважливіше, мабуть, що ми можемо зараз зробити. В цій статті пропонуємо один із шляхів розвитку мовлення вашої дитини – українські скоромовки.

// 15.10.2018
Дитина заїкається? Вам допоможуть вправи на релаксацію

Дитина заїкається? Вам допоможуть вправи на релаксацію (переглядів: 1878)

Позитивний результат у роботі з дітьми, що заїкаються, дає релаксація. ЇЇ можна планувати по три заняття на тиждень впродовж трьох місяців. Релаксація проводиться 10 хвилин. На першому етапі – сидячи, на другому і третьому – лежачи. Щоб дітям було цікавіше, всі релаксаційні вправи можна супроводжувати віршованим текстом, проводити їх у формі гри. Діти виконують усі вправи разом з логопедом.

// 29.06.2018
Малюк заїкається - що варто знати батькам та як допомогти дитині?

Малюк заїкається - що варто знати батькам та як допомогти дитині? (переглядів: 1519)

Логоневроз - хвороба заїкання. Розвивається на фоні неврівноваженості нервової системи або під час "тяжких" періодів життя. Також спостерігається у віці 3 або 5-6 років - коли готуються до садочку чи школи або вже пішли туди. Також заїкання пов'язане із неблагополучною ситуацією в родині. Як заради та допомогти дитині- читайте далі.

// 22.05.2018
Готовність дитини до школи: ТОП поради логопеда для батьків

Готовність дитини до школи: ТОП поради логопеда для батьків (переглядів: 2436)

Чи не всі батьки хочуть, аби їх малеча була найкращою та найрозумнішою. Особливо перед тим, як відправити її до першого класу. Що батькам майбутніх першачків потрібно знати про готовність дітей до школи - читайте далі.

// 04.04.2018
Постановка звуку “р”: як допомогти дитині?

Постановка звуку “р”: як допомогти дитині? (переглядів: 2367)

Літера «р» засвоюється дітьми найважче. Малюки по-різному промовляють цей звук. Деякі просто замінюють в словах букву «р» на «л», інші діти видають гортанний звук «грр», намагаючись переконати дорослих у тому, що, нарешті, навчилися його вимовляти. Пропонуємо вам список корисних вправ, регулярне виконання яких може позбавити Вашого малюка проблем із вимовою звуку «р».

// 19.07.2016
10 простих порад логопеда рівненським батькам

10 простих порад логопеда рівненським батькам (переглядів: 4766)

Мова дитини розвивається під впливом мови дорослих і значною мірою залежить від достатньої мовної практики, нормального соціального і мовного оточення, від виховання і навчання, які починаються з перших днів її життя.

// 26.02.2016
ТОП-12: Артикуляційні вправи для дітей шкільного віку

ТОП-12: Артикуляційні вправи для дітей шкільного віку (переглядів: 5066)

Мета артикуляційної гімнастики – розвиток рухливості органів мовленнєвого апарату, відпрацювання правильних, повноцінних рухів артикуляційних органів необхідних для правильної вимови звуків. Артикуляційну гімнастику бажано проводити щоденно, відводячи на неї від 5 до 15 хвилин, в залежності від віку дитини. Не перевантажуйте дитину, не вимагайте від неї виконання всіх вправ під час одного заняття.

// 11.02.2016
Як ефективно підібрати та вивчити з дитиною скоромовку?

Як ефективно підібрати та вивчити з дитиною скоромовку? (переглядів: 1889)

Працювати над мовленням дитини – це не просто бажана інвестиція у розвиток вашого чада, а й потрібна. В цій статті ми запропонуємо вам один із шляхів розвитку мовлення вашої дитини – українські скоромовки. А також спробуємо відповісти на питання: як правильно підібрати скоромовку саме для вашої дитини та як завчити скоромовку?

// 26.01.2016
Працюємо над мовленням дитини. 5 рекомендацій від логопеда

Працюємо над мовленням дитини. 5 рекомендацій від логопеда (переглядів: 1407)

Мовна функція є однією з важливих психічних функцій людини. До 7 років в дитини має бути сформована мовна готовність до навчання в школі:

теги: Дитяча телестудія, поради логопеда


*