rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» / Здоров'я /
«
Поради стоматолога
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів


// 30.04.2018
Здорові дитячі зубки: перший візит до стоматолога

Здорові дитячі зубки: перший візит до стоматолога (переглядів: 3375)

На жаль, багато батьків не надають належну увагу лікуванню зубів у своїх дітей, вважаючи, що дитині не потрібен зайвий стрес від візиту до лікаря, а молочні зуби і так випадуть, після чого виростуть постійні.

теги: діти, стоматолог// 13.06.2016
Прорізування зубів у дитини: як полегшити страждання

Прорізування зубів у дитини: як полегшити страждання (переглядів: 2542)

Прорізування зубів у дитини по праву вважається однією з головних подій першого року життя, а також важливим етапом її фізіологічного розвитку. Крім цього, період прорізування зубів у малюка дуже часто стає справжніми тортурами для нього і його батьків.

// 21.05.2017
Зубний біль у дитини - як зменшити страждання? [ПОРАДИ]

Зубний біль у дитини - як зменшити страждання? [ПОРАДИ] (переглядів: 2385)

Малюк постійно підходить до вас, тримається за щоку та скаржиться на біль. І вже навіть ваш "чарівний" поцілунок не допомагає. Що ж робити, якщо вихідний-лікаря немає-чекати до завтра? Декілька порад батькам!

// 11.01.2017
Чи потрібно лікувати молочні зубки у дітей?

Чи потрібно лікувати молочні зубки у дітей? (переглядів: 2202)

Навіщо лікувати?!? Все одно випадуть! Таку фразу промовляло чимало батьків та і турбує це питання багатьох. Чи дійсно це так і що варто робити із молочними зубками діток - читайте у наступному матеріалі.

// 16.09.2018
Чим керуватися при виборі зубної пасти для дітей?

Чим керуватися при виборі зубної пасти для дітей? (переглядів: 2039)

Візуально дитячі зубні пасти відрізнити від дорослих зубних паст дуже просто – вони мають красиву, яскраво оформлену упаковку. Пасти для дітей смачніші, що в деяких випадках допомагає уникнути блювотного рефлексу. Іноді до дитячих паст додаються іграшки. Усе це зроблено для того, щоб зацікавити дитину чистити зуби, зробити процедуру приємною і веселою. Але усі перераховані речі повинні грати останню роль при виборі зубної пасти.

// 28.05.2018
Лікування дитячих зубів - як зробити процес максимально комфортним

Лікування дитячих зубів - як зробити процес максимально комфортним (переглядів: 1901)

Дитячий стоматолог не лишень професіонал своєї справи, а й відмінний психолог. Не всі дорослі можуть перенести візит до лікаря, а що вже говорити про дітей. Про те, коли варто йти до стоматолога та на що варто звернути особливу увагу - читайте далі.

// 28.03.2016
Перший похід до стоматолога: 10 порад від рівненських фахівців

Перший похід до стоматолога: 10 порад від рівненських фахівців (переглядів: 1867)

Часто похід до стоматолога для дитини і її батьків стає майже нереальним завданням. Малюк плаче, не хоче відкривати ротик, не дозволяє ні подивитись, ні полікувати зуб. І ніякі вмовляння не допомагають. Діти, котрі ще ні разу не були у стоматолога і не знають, хто це такий, його не бояться. Страх з’являється потім, після невдалого візиту, або якщо батьки самі вселили в дитину цей страх. Як же зробити, щоб після першого візиту до стоматолога малюк вийшов задоволений?

// 21.04.2018
Діти і стоматолог - як їм потоваришувати? [ПОРАДИ]

Діти і стоматолог - як їм потоваришувати? [ПОРАДИ] (переглядів: 1860)

Лікар у білому халаті, специфічний "аромат" у стоматологічній клініці та крики дітей за дверима...Такі реалії може зустріти дитина, коли йде лікувати зуби. Як зламати "систему" страху від лікування та подружити стоматолога і малюка - читайте далі.

// 04.03.2016
Зубна нитка: для чого і як обирати?

Зубна нитка: для чого і як обирати? (переглядів: 1838)

Всім відомо що чистити зуби треба вранці та ввечері. І сьогодні ми не будемо говорити про зубні пасти, а розповімо про зубну нитку. Як же її правильно вибрати?

// 18.04.2018
Зубна щітка для малюка: ТОП-поради у виборі

Зубна щітка для малюка: ТОП-поради у виборі (переглядів: 1618)

Перефразуючи відомий вислів - бережіть зуби змалечку! У нашому випадку - змалечку. Доглядати за зубками потрібно, найголовніше - правильно. Надійна помічниця - зубна щітка і як її обрати? Читайте у нашому матеріалі.

// 23.02.2016
Причини неправильного прикусу у дітей та способи його уникнути

Причини неправильного прикусу у дітей та способи його уникнути (переглядів: 1597)

Усі батьки хочуть, щоб їхні діти мали здорові, красиві, рівні зуби. Але не усі знають, що негативні зміни в прикусі починають відбуватися з самого дитинства. З іншого боку, якщо знати причини викривлення зубів, які приведуть до неправильного прикусу у дитини, можна заздалегідь вжити заходи і уникнути можливих проблем в майбутньому.

// 21.04.2016
У дитини неправильний прикус? - Не проблема!

У дитини неправильний прикус? - Не проблема! (переглядів: 1585)

Коли варто задуматися про виправлення прикусу у дитини? За якими ознаками зрозуміти, що ортодонт гідний довіри? І чи правда, що сучасні брекети абсолютно непомітні? Відповіді на ці питання ви знайдете у статті.

// 25.04.2018
Чотири основні помилки батьків з точки зору дитячої стоматології

Чотири основні помилки батьків з точки зору дитячої стоматології (переглядів: 1504)

Сучасна стоматологія дозволяє виправити багато дефектів зубів вже в дорослому віці. Для цього проводиться дороге ортопедичне, ортодонтичне та інші види лікування зубів. Але безліч проблем із зубами в дорослому віці могли б бути зведені до мінімуму, якби догляд за зубами проводився з раннього дитинства. Зазвичай цьому перешкоджає ряд помилок батьків.

// 28.01.2016
Коли фторування зубів приносить найбільше користі здоров’ю дитини?

Коли фторування зубів приносить найбільше користі здоров’ю дитини? (переглядів: 1460)

Проблеми з зубами у дитини можуть обернутися справжньою катастрофою. Як правило, діти не дуже люблять лікарів, але стоматологів бояться найбільше. Тому завдання батьків - запобігти розвитку карієсу і зробити так, щоб зустрічі малюка і лікаря відбувалися тільки з метою огляду. Одним з методів профілактики карієсу є фторування зубів.

// 13.02.2016
Як обрати зубну щітку для дитини? Поради стоматологів

Як обрати зубну щітку для дитини? Поради стоматологів (переглядів: 1319)

До вибору першої зубної щітки для улюбленого чада потрібно підходити дуже відповідально, адже цей аксесуар відіграє далеко не останню роль у процесі прищеплення дитині любові до гігієнічних процедур. Який щітці віддати перевагу, адже асортимент величезний?

// 20.01.2016
7 порад рівненським батькам: як підготувати дітей до прийому у стоматолога

7 порад рівненським батькам: як підготувати дітей до прийому у стоматолога (переглядів: 1261)

Налякані минулим досвідом, люди жахаються, коли приходить час відвідати дантиста. Ніхто не любить штрикання, поколювання і взагалі чужі руки у власному роті. Біль і страх перед подібними процедурами створюють негативну атмосферу у стоматологічному офісі. Дивує те, що одні діти вередують і репетують ще перед дверима клініки, а інші спокійно сидять в кріслі, ще й дякують в кінці. Від чого залежить поведінка дитини в стоматологічному кріслі?

// 16.05.2016
Вся правда про зубну пасту

Вся правда про зубну пасту (переглядів: 1258)

Всім відомо, що зубна паста містить надзвичайно багато складових. Проте чи всі вони безпечні для вашого здоров'я? Детальніше про це читайте далі.

// 15.04.2018
Посмішка маленьких рівнян: чому важливо слідкувати за здоров’ям молочних зубів?

Посмішка маленьких рівнян: чому важливо слідкувати за здоров’ям молочних зубів? (переглядів: 1218)

Візит до дитячого стоматолога завжди подвійно хвилюючий, адже багато батьків, які пам’ятають радянський стереотип лікування «добре зафіксованих» дітей, часто не приводять свою малечу на прийом до лікаря через страх, пережитий особисто. Хтось усе ще помилково вважає, що молочні зуби лікувати немає сенсу. Але це абсолютно не так.
*