rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» / Порадник /
«
Сімейне дозвілля
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки:   6  5  4  3  2  1  старіша

// 11.12.2018
Що подарувати рідним на День святого Миколая? Поради рівнянам

Що подарувати рідним на День святого Миколая? Поради рівнянам (переглядів: 834)

За легендою Святий Миколай у ніч з 18 на 19 грудня залишає подарунки під подушкою діткам, які вели себе чемно та були слухняними весь рік.

// 08.12.2018
Як визначити групу крові дитини (таблиця)

Як визначити групу крові дитини (таблиця) (переглядів: 13165)

Як відомо, кожна з груп крові формується у дитини ще в утробі матері, відразу після зачаття. Таким чином, від своїх батьків ми отримуємо певний код і живемо з ним все життя.

// 05.12.2018
11 прикмет про сімейне життя: що не можна робити чоловікові і дружині

11 прикмет про сімейне життя: що не можна робити чоловікові і дружині (переглядів: 1710)

Щоб сімейне життя було легким, спокійним та без зрад, наші предки прикладали багато зусиль. У тому числі вірили в прикмети, над якими сьогодні можна посміятися. А можна і задуматися, чому саме так потрібно було робити дружині, щоб чоловік не задивлявся на інших жінок?

// 19.11.2018
Хто кому і ким доводиться після весілля

Хто кому і ким доводиться після весілля (переглядів: 464)

Правду кажуть: ти одружуєшся або виходиш заміж не тільки за кохану людину, але й за його сім'ю. В результаті - як тільки пролунав марш Мендельсона кількість родичів у подружжя різко зросла.

// 14.11.2018
Таїнство хрещення: кого не можна брати за хресних батьків для дитини

Таїнство хрещення: кого не можна брати за хресних батьків для дитини (переглядів: 1136)

Обряд хрещення дитини - дуже важливе таїнство в житті малюка. Вважається, що з цього моменту він знаходить духовних батьків. Щоб його життя вдало склалася, а таїнство пройшло за всіма канонами, хресних потрібно обирати правильно. Кого ні в якому разі не можна брати в куми? Розберемося в цій статті.

// 13.11.2018
Ознака, за якою безпомилково можна визначити щасливе подружжя

Ознака, за якою безпомилково можна визначити щасливе подружжя (переглядів: 936)

Як передбачити, чи буде сімейне життя щасливим або потерпить фіаско? Практично ніяк. А ось зрозуміти, чи щасливе подружжя через кілька років спільного життя, цілком можливо. І про це розповість зовсім не квартира, куплена в іпотеку або власний бізнес у чоловіка і дружини. І навіть не блиск в очах і букети в руках дружини.

// 12.11.2018
З ким не варто створювати сім’ю: 4 найжорстокіших чоловіків по знаку Зодіаку

З ким не варто створювати сім’ю: 4 найжорстокіших чоловіків по знаку Зодіаку (переглядів: 416)

Планети впливають не тільки на долю людини, але і на її характер. В астрології є миролюбні знаки Зодіаку, а є справжні тирани. Який знак зодіаку найжорстокіший серед чоловіки?

// 09.11.2018
Як бачать світ діти від народження до 1 року (ФОТО)

Як бачать світ діти від народження до 1 року (ФОТО) (переглядів: 221)

Медики давно з'ясували, що діти, навіть народжені зовсім здоровенькими, з'являються на світ трохи... недоношеними. Це відбивається і на здатності дітей бачити. Існує міф, що новонароджені бачать все догори ногами. Це не так. Насправді, малюки в перші місяці бачать навколишній світ трохи розмитим, а повністю зір формується лише до двох років. Саме тоді малюк починає бачити світ як ми, дорослі.

// 06.11.2018
Як прізвище чоловіка впливає на долю жінки?

Як прізвище чоловіка впливає на долю жінки? (переглядів: 295)

Нумерологія - це наука, яка за допомогою чисел може розповісти не тільки про характер, але і про ваше майбутнє. Як змінюється життя жінки, після того, як вона змінить дівоче прізвище на прізвище чоловіка?

// 03.11.2018
Почались перейми, що робити? Чіткий план дій.

Почались перейми, що робити? Чіткий план дій. (переглядів: 130)

Майбутні мами при надії, особливо ближче до знакової дати ПДР (попередня дата родів) постійно дослухаються до власних відчуттів: чи не почалися перейми? Саме ті перейми, які повідомляють, що малюк народиться саме сьогодні.

// 02.11.2018
У цікавому положенні: 7 найкращих фільмів про вагітність

У цікавому положенні: 7 найкращих фільмів про вагітність (переглядів: 139)

Ось вони довгоочікувані смужки на тесті! Тепер починається нове життя, в якому шкідливі звички поступляться місцем корисним, порожні калорії заміняться корисними вітамінними продуктами, а стресові емоції і тривоги будуть заміщатися позитивом, бо майбутнім мамам позитивні емоції потрібні не менше, ніж вітаміни, білки і вуглеводи.

// 01.11.2018
8 ідей як оригінально повідомити про вагітність чоловікові, батькам і друзям

8 ідей як оригінально повідомити про вагітність чоловікові, батькам і друзям (переглядів: 192)

Вагітність - хвилюючий час для кожної жінки, але одні намагаються якомога довше приховувати своє цікаве положення, інші ж готові розповісти про це всім, тільки-но побачивши другу смужку на тесті. Як оригінально повідомити чоловікові, родичам і друзям про прийдешнє поповнення в родині?

// 30.10.2018
Хрещення дитини: правила, традиції і прикмети

Хрещення дитини: правила, традиції і прикмети (переглядів: 201)

У православних сім'ях, як правило, на сороковий день після народження дитини батьки замислюються про наступний важливий крок - хрещення. Чи треба це робити? А якщо треба, то як? Ці найбільш поширені запитання ми сьогодні і розглянемо.

// 18.10.2018
Як черговість народження дітей впливає на їх долю? Ви маєте це знати!

Як черговість народження дітей впливає на їх долю? Ви маєте це знати! (переглядів: 1556)

У кожної людини на Землі є своя місія та призначення. І те, в якій сім'ї народилася ваша дитина, чинить на це дуже сильний вплив. Як же впливає черговість народження дітей на їх характер і духовне призначення? Давайте дізнаємося, а яка життєва мета і доля у вас та ваших дітей?

// 10.10.2018
Бейблейд: що це таке і як грати

Бейблейд: що це таке і як грати (переглядів: 1605)

Зовсім недавно стала популярною настільна гра Бейблейд. Думаєте вона з'явилася зовсім недавно? Помиляєтесь! Створили її ще в 1999 році за мотивами однойменного мультсеріалу, який тоді був неймовірно популярним, тому така гра виявилася дуже навіть до місця. Але з часом серіал забули, як і саму гру Бейблейд. Ось тільки останнім часом її слава починає повертатися, тому ми вирішили вам розповісти, що ж таке Бейблейд і як в нього грати.


сторiнки:   6  5  4  3  2  1  старіша


*