Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки: новіша  2122  2121  2120  ...  8  7  6  5  4  3  2  1  старіша

// 14.04.2008
Обладнання для дитячої лікарні купуватимуть за гроші рівнян

Обладнання для дитячої лікарні купуватимуть за гроші рівнян (переглядів: 2510)

Обладнання для дитячої обласної лікарні знову купуватимуть за гроші рівнян. Так у Рівному розпочався черговий етап благодійної акції Почуйте всі. Понад сімсот громадських активістів на вулицях Рівного збиратимуть гроші на мікроскоп, який діагностує вади зору в малюків. Нагадаємо, нещодавно медзаклад вже отримав нове слухове обладнання придбане саме за благодійні внески мешканців обласного центру.

// 14.04.2008
У Здолбунові знайшли найбільшого у Європі метелика

У Здолбунові знайшли найбільшого у Європі метелика (переглядів: 13952 / коментарів: 36)

Наукова сенсанція на Рівненщині, яка у чергове підтвердую теорію глобального потепління. В обласні з'явилися субтропічні метелики. Ще Минулого літа мешканець Здолбунова знайшов велику гусінь. Днями з лялечки з'явився метелик.

// 11.04.2008
Студенти з РДГУ знову не порозумілися з ректором

Студенти з РДГУ знову не порозумілися з ректором (переглядів: 4572)

Нового забарвлення набув конфлікт між ректором та студентами Рівненського державного гуманітарного університету. Довчивсь до бакалавра, переукладай угоду і здавай вступні іспити знову. Така перспектива чекає на студентів художньо-педагогічного факультету РДГУ. Вже вдруге вони намагались довести незаконність таких вимог ректорату вишу. Останній посилається на наказ міністра освіти, і свої дії вважає цілком правомірними.

// 11.04.2008
Мешканці з гуртожитку на вул. Льономбінатівська, 15 пікетували сесію Рівнеради

Мешканці з гуртожитку на вул. Льономбінатівська, 15 пікетували сесію Рівнеради (переглядів: 2653)

Ні сесії без пікету. Під таким гаслом відбулася третє пленарне засідання, сесії Рівнеради, яка тягнеться вже місяць. Цього разу до міських обранців прийшли мешканці гуртожитку на вулиці Льонокомбінатівській 15. Вони побоюються за своє житло, адже у будинку з"явився новий власник. До побажань рівнян депутати дослухалися і навіть встигли попрацювати.

// 11.04.2008
У краєзнавчому музеї працює виставка, присвячена Другій світовій війні

У краєзнавчому музеї працює виставка, присвячена Другій світовій війні (переглядів: 2657)

У Рівному згадали про жертв нацизму, остарбайтерів та військовополонених. У краєзнавчому музеї виставили нові експонати, які більше розповідають про нелегку долю в'язнів. Вони доповнили вже діючу експозицію, присвячену періоду Другої світової війни.

// 10.04.2008
Цьогоріч на дороги рівненські шляховики планують витратити 90 млн. грн

Цьогоріч на дороги рівненські шляховики планують витратити 90 млн. грн (переглядів: 2641)

За два-три роки дороги Рівненщини буде не впізнати - кажуть шляховики. На державні магістралі чекає капітальна реконструкція. Доїде техніка і до сільських доріг. Однак - усе це лише за двох умов: якщо Державний бюджет буде щедрим на гроші, а природа - на гарну погоду - додають в автодорі.

// 10.04.2008
У Рівному юні екологи садили зелені латки

У Рівному юні екологи садили зелені латки (переглядів: 4627)

Школярі з Києва та Кіровограду приїхали на допомогу рівненським учням. Усі разом вони висадили зелену латку поблизу Рівненського палацу дітей і молоді. Організатори акції таким чином намагаються навчити школярів любити природу і все живе. А самі юні екологи переконують, приїхали до Рівного аби знайти нових друзів та нові враження.

// 10.04.2008
У Рівному розлилося озеро на "Лебединці"

У Рівному розлилося озеро на "Лебединці" (переглядів: 3411)

Свою Венецію мають Рівняни. У центрі міста розлилось Лебедине озеро. Тепер алеї та тротуари затопленні водою. Окремим людям втіха, а комунальникам робота.

// 09.04.2008
Рівненські освітяни, медики, комунальники звикають до нових тендерних умов

Рівненські освітяни, медики, комунальники звикають до нових тендерних умов (переглядів: 2477)

Рівненщина поволі звикає до нових тендерних умов. 2 квітня Кабінет міністрів оприлюднив новий механізм тендерних закупівель. Цих правил гри з нетерпінням чекали усі: освітяни, медики, комунальники. Адже сама процедура проведення тендерів стала значно простішою. І дешевшою. І для тих, хто надає послуги, і для тих, хто їх замовляє.

// 09.04.2008
У майнового комплексу ВАТ "Рівнельон" новий господар

У майнового комплексу ВАТ "Рівнельон" новий господар (переглядів: 4692)

Чергова спроба вдихнути життя у РІвненський льонокомбінат. Новий власник, який придбав майновий комплекс ВАТ "Рівнельон", обіцяє реконструювати приміщення, оновити обладання, створити нові робочі місця. Новий господар виклав за приміщення колишнього льонокомбінату 24 мільйони гривень.


сторiнки: новіша  2122  2121  2120  ...  8  7  6  5  4  3  2  1  старіша


*