Виготовлення цієї інтернет-сторінки стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Інтерньюз. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю телеканалу «Рівне 1» та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Інтерньюз.

Історії переселенців з Рівненщини

сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки:   2  1  старіша

// 10.09.2015
Переселенці на Рівненщині вирішили жити у селі [ФОТО]

Переселенці на Рівненщині вирішили жити у селі [ФОТО] (переглядів: 2678)

09 вересня рятувальники Здолбунівського районного сектору ГУ ДСНС у Рівненській області доставили з Рівного у село Білашів на Здолбунівщині родину вимушених переселенців з Донецької області.

// 17.08.2015
Житомирський суд підтвердив факт дискримінації переселенця з  Донецька в Рівному

Житомирський суд підтвердив факт дискримінації переселенця з Донецька в Рівному (переглядів: 2503)

Житомирський апеляційний адміністративний суд відхилив апеляцію управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради, яке відмовило переселенцю з Донецька у взятті на облік як внутрішньо переміщеної особи. Таким чином суд апеляційної інстанції підтвердив рішення Рівненського міського суду в цій справі, що було прийняте в березні 2015 року.

// 01.08.2015
 Багатодітні сім'ї переселенців у Рівному знайшли спокій [ВІДЕО]

Багатодітні сім'ї переселенців у Рівному знайшли спокій [ВІДЕО]  (переглядів: 2456)

Ксенія Жифарська з Луганська довгий час не вірила, що місто почнуть обстрілювати. Коли почалися заворушення старший син ще ходив до школи, і бабуся зустрічала хлопчика. Сім'я вірила конфлікт скоро закінчиться. Але час ішов, і в місті ставало все гарячіше.

// 19.07.2015
Чому переселенці з Рівненщини вирушають у зону АТО?

Чому переселенці з Рівненщини вирушають у зону АТО?  (переглядів: 2604)

Кілька років тому Тамара Сажина на семінарі познайомилася із колегою зі Здолбунова. Відтоді жінки почали переписуватись і потоваришували. Коли почалися бойові дії знайома покликала Тамару та її чоловіка у невеличке містечко на Західній Україні.

// 18.07.2015
Маленькі переселенці у Рівному почнуть вивчати українську мову [ВІДЕО]

Маленькі переселенці у Рівному почнуть вивчати українську мову [ВІДЕО]  (переглядів: 1988)

Центр соціально-психологічної допомоги у Рівному працює вже 10 років. Навесні 2014 року тут вперше почали приймати вимушених переселенців. Спочатку приймали людей з Криму, а потім і зі Сходу України.

// 12.07.2015
Діти-переселенці про Рівне і своє майбутнє [ВІДЕО]

Діти-переселенці про Рівне і своє майбутнє [ВІДЕО]  (переглядів: 2073)

Події у Луганську внесли свої корективи в життя родини Гойденко. Усіма силами мама Руслана з двома донечками довчилися навчальний рік 2014 року у Луганську, і лише потім приїхали у Рівне. Оскільки доньки в гімназії почали вивчати китайську мову, вирішили і надалі продовжити таке навчання. Однак у Рівному такі напрями навчання відсутні. І родина вирішила скористатися тими можливостями , які відкривалися.

// 11.07.2015
 Переселенка у Рівному відкрила для себе новий світ радіо [ВІДЕО]

Переселенка у Рівному відкрила для себе новий світ радіо [ВІДЕО]  (переглядів: 1878)

У Рівному переселенці зі Сходу знаходять своє місце в суспільстві. Сьогодні ми познайомимося з жінкою яка знайшла себе у ФМ діапазоні. Лілія Майорова - нородилася у Донецьку, дитинство пройшло на Рівненщині, а студентські роки знову у Донецьку. Вона не уявляє своє життя без музики, і ведення концертів.

// 05.07.2015
У яких умовах живуть переселенці у Рівному [ВІДЕО]

У яких умовах живуть переселенці у Рівному [ВІДЕО]  (переглядів: 1831)

Понад 3 з половиною тисячі вимушених переселенці нині проживають на Рівненщині. Чимало родин приїхали з неповнолітніми дітьми. Найголовнішою проблемою для людей стало - житло. Адже у зоні бойових дій залишилось усе майно. Родина Невірець з Донецька оселилася у Рівному. Знайти нову домівку допомогли такі ж віруючі люди, як і вони самі. Валентина показує нам своє житло - кімнатка, кухня і ванна.

// 04.07.2015
Уродженка Рівненщини повернулась на батьківщину, як переселенка [ВІДЕО]

Уродженка Рівненщини повернулась на батьківщину, як переселенка [ВІДЕО]  (переглядів: 1721)

Майже 20 років у Луганську прожила Руслана Гойденко. Там створила сім'ю, народила двох дочок. Працювала, займалась громадською роботою. Але у червні 2014 року довелось покинути місто.

// 21.06.2015
У Рівному переселенка з Донецька Ірина Кравцова почала дивитись на світ по-новому [ВІДЕО]

У Рівному переселенка з Донецька Ірина Кравцова почала дивитись на світ по-новому [ВІДЕО]  (переглядів: 2829)

Рік тому бойові дії у Донецьку вже розпочалися, і Ірина Кравцова, як і більшість, думала, що це не надовго, тому спочатку покидала рідне місто на кілька тижнів. Та ситуація у Донецьку не змінювалася, тож дівчині довелося знову шукати новий прихисток.

// 20.06.2015
Як діти-переселенці на Рівненщині рибалили та знаходили нових друзів [ВІДЕО]

Як діти-переселенці на Рівненщині рибалили та знаходили нових друзів [ВІДЕО]  (переглядів: 1496)

Спільний відпочинок зближує, допомагає знайти нових друзів та захоплення. А подеколи ще й допомагає відволіктися від проблем. Громадські активісти з допомогою мецената влаштували дітям-переселенцям рибаловлю та пікнік поблизу Рівного у Грушвиці. Відпочити від міських вулиць поїхало тридцять дітей різного віку.


сторiнки:   2  1  старіша


*


www.ogo.ua  Оголошення Рівного  НAM - Незалежна Асоціація мовників