Виготовлення цієї інтернет-сторінки стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Інтерньюз. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю телеканалу «Рівне 1» та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Інтерньюз.

Близький схід: переселенці

сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки: новіша  4  3  2  1  старіша

// Випуски програм  17.07.2015
Близький схід: переселенці. Психологічна адаптація переселенців

Близький схід: переселенці. Психологічна адаптація переселенців  (переглядів: 1647)// Історії переселенців з Рівненщини  12.07.2015
Діти-переселенці про Рівне і своє майбутнє [ВІДЕО]

Діти-переселенці про Рівне і своє майбутнє [ВІДЕО]  (переглядів: 1972)

Події у Луганську внесли свої корективи в життя родини Гойденко. Усіма силами мама Руслана з двома донечками довчилися навчальний рік 2014 року у Луганську, і лише потім приїхали у Рівне. Оскільки доньки в гімназії почали вивчати китайську мову, вирішили і надалі продовжити таке навчання. Однак у Рівному такі напрями навчання відсутні. І родина вирішила скористатися тими можливостями , які відкривалися.

// Історії переселенців з Рівненщини  11.07.2015
 Переселенка у Рівному відкрила для себе новий світ радіо [ВІДЕО]

Переселенка у Рівному відкрила для себе новий світ радіо [ВІДЕО]  (переглядів: 1780)

У Рівному переселенці зі Сходу знаходять своє місце в суспільстві. Сьогодні ми познайомимося з жінкою яка знайшла себе у ФМ діапазоні. Лілія Майорова - нородилася у Донецьку, дитинство пройшло на Рівненщині, а студентські роки знову у Донецьку. Вона не уявляє своє життя без музики, і ведення концертів.

// Випуски програм  10.07.2015
Близький схід: переселенці. Історія успіху переселенців на Рівненщині

Близький схід: переселенці. Історія успіху переселенців на Рівненщині   (переглядів: 1526)// Історії переселенців з Рівненщини  05.07.2015
У яких умовах живуть переселенці у Рівному [ВІДЕО]

У яких умовах живуть переселенці у Рівному [ВІДЕО]  (переглядів: 1733)

Понад 3 з половиною тисячі вимушених переселенці нині проживають на Рівненщині. Чимало родин приїхали з неповнолітніми дітьми. Найголовнішою проблемою для людей стало - житло. Адже у зоні бойових дій залишилось усе майно. Родина Невірець з Донецька оселилася у Рівному. Знайти нову домівку допомогли такі ж віруючі люди, як і вони самі. Валентина показує нам своє житло - кімнатка, кухня і ванна.

// Інформація для переселенців  04.07.2015
Чи готові рівняни поділитися своїм житлом з переселенцями?

Чи готові рівняни поділитися своїм житлом з переселенцями?  (переглядів: 1588)// Історії переселенців з Рівненщини  04.07.2015
Уродженка Рівненщини повернулась на батьківщину, як переселенка [ВІДЕО]

Уродженка Рівненщини повернулась на батьківщину, як переселенка [ВІДЕО]  (переглядів: 1644)

Майже 20 років у Луганську прожила Руслана Гойденко. Там створила сім'ю, народила двох дочок. Працювала, займалась громадською роботою. Але у червні 2014 року довелось покинути місто.

// Випуски програм  03.07.2015
Близький схід: переселенці. На скільки складно переселенцям знайти житло на Рівненщині?

Близький схід: переселенці. На скільки складно переселенцям знайти житло на Рівненщині?  (переглядів: 1619)// Інформація для переселенців  21.06.2015

На Рівненщині переселенцям допомагають вирішити соціальні та особисті проблеми (переглядів: 1406)

Комунальний заклад «Рівненський центр соціально-психологічної допомоги» Рівненської обласної ради допомагає вимушеним переселенцям, що виїхали з місць проведення антитерористичної операції, та іншим особам, котрі перебувають у закладі.

// Історії переселенців з Рівненщини  21.06.2015
У Рівному переселенка з Донецька Ірина Кравцова почала дивитись на світ по-новому [ВІДЕО]

У Рівному переселенка з Донецька Ірина Кравцова почала дивитись на світ по-новому [ВІДЕО]  (переглядів: 2717)

Рік тому бойові дії у Донецьку вже розпочалися, і Ірина Кравцова, як і більшість, думала, що це не надовго, тому спочатку покидала рідне місто на кілька тижнів. Та ситуація у Донецьку не змінювалася, тож дівчині довелося знову шукати новий прихисток.


сторiнки: новіша  4  3  2  1  старіша


*


www.ogo.ua  Оголошення Рівного  НAM - Незалежна Асоціація мовників