Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Проекти / Архів / Блоги /
«
Блог Юрія Дюга
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки:   2  1  старіша

// 30.06.2010
"Ліквідація" – такі да, серіал про складний поствоєнний час

"Ліквідація" – такі да, серіал про складний поствоєнний час (переглядів: 3032 / коментарів: 5)

Вчора в чергове поринув у вир військвих й поствійськових серіалів. Так сталось, що до цього часу його зовсім не бачив. Не спішіть мене судити. Всі серії в мене на жорсткому диску, тому неодмінно після роботи буде чим зайнятися.

// 28.06.2010
Закохатись в Кам`янець, або як «контакт» мене врятував

Закохатись в Кам`янець, або як «контакт» мене врятував (переглядів: 5915 / коментарів: 4)

Два тижні тому по дорозі у відпустку на селі вирішив віддати славетний  Кам’янець Подільський. Хочете поїздку без графіка і турфірми? Спитайте мене як. У підсумку – нові та старі друзі, зброя та автостоп…

// 19.06.2010
Не вчіть молодь жити, а допоможіть матеріально

Не вчіть молодь жити, а допоможіть матеріально (переглядів: 3399 / коментарів: 15)

Гряде черговий день молоді… А з молоддю у наших владців, як з ветеранами. Навіть гірше, перед ветеранами хоч роблять вигляд що в безмежному боргу. А молодь «пока не стареет душой». Про неї ще буде коли подумати. Мо` поки й самі не стануть ветеранами. А тим часом молодим і дерким – форуми та копійчані програми. Та велике питання: «Молоді, скажіть що в хочете робити, а ми допоможем?». І глухар. Та собі спочатку поможіть, керівники. // 07.02.2010

Блог Юрія Дюга переїхав (переглядів: 3071)

Відновив роботу блог Юрія Дюга.  Якщо раніше він працював на сайті телекалалу "Рівне 1" то тепер прочитати публікації автора можна на сайті gazeta.rv.ua.

// 31.12.2009
Не такий страшний прямий ефір, як його депутати малюють

Не такий страшний прямий ефір, як його депутати малюють (переглядів: 4443 / коментарів: 3)

Не такий страшний прямий ефір, як його депутати малюють. Піврічні побоювання депутатів Рівнеради виявились… мильною бульбашкою. Інтернет-портал OGO.ua в останній місяць року успішно провів трансляцію прямих ефірів обласної та міської сесій. 

// 24.12.2009
Реаліті-шоу «2010». Кого з депутатів врятують на виборчому ковчегу?

Реаліті-шоу «2010». Кого з депутатів врятують на виборчому ковчегу? (переглядів: 3428 / коментарів: 6)

Апокаліпсис – дитячі забавки. Ми переживали і голод, достатки. Апокаліпсис у нас кожного дня – у ЖКГ, бізнесі, дорогах… Варто подумати про найбільш незахищені верстви населення – депутатів і чиновників. Вони вже п’ють валідол, бігають, купують білети на фракції-ковчеги у місцеві та верховні ради. Рятують свої світлі голови, ради свого майбутнього. 

// 22.12.2009
Епідемія снігу. Чому не прибирають вулиці?

Епідемія снігу. Чому не прибирають вулиці? (переглядів: 5862 / коментарів: 20)

В народі є про сніг. Мовляв, коли він зійде, то покаже хто де гм… недопрацював.  В нас же цього року все навпаки. Сніг одразу показав хто не працює. Більшість доріг і тротуарів не почищені і не посипані. Не буду розбиратись чого так. Просто вся ці історія наштовхнула на цікаву напіввигадану історію. // 10.12.2009
Суд сокири. Де межа байдужості і відчаю самосуду?

Суд сокири. Де межа байдужості і відчаю самосуду? (переглядів: 4367 / коментарів: 8)

В юридичній і медичній практиці часто застосують термін «стан афекту». Людина в запалі почуттів не може контролювати свої дії. І, скажімо, у крайньому відчаї хапається за побутову зброю. Японці — за катани, бразильці — мачете, а українці — за вила, коси і сокири. От тільки де межа переходу від байдужості чиновників до відчаю простих громадян?

// 08.12.2009
Неймовірно, але факт. Депутати теж їздять на маршрутках

Неймовірно, але факт. Депутати теж їздять на маршрутках (переглядів: 6183 / коментарів: 26)

У країні та в місті зокрема утвердився стереотип – депутати різних рад на тролейбусах і маршрутках не їздять. І небезпідставно - так вважає більшість рівнян. Судіть самі, депутати Рівнеради навіть відмовляються від проїзних квитків на рогатий транспорт. 

// 08.12.2009
Чому плюємо в спину вождям, кумирам і відомим українцям?

Чому плюємо в спину вождям, кумирам і відомим українцям? (переглядів: 10534 / коментарів: 82)


Кажуть, що там, де два українці – три гетьмани. Погано, скажете? Це дивлячись з якої точки зору розмірковувати. Що поганого у бажанні керувати власною державою чи краєм? Не вміємо домовлятися, - припустімо. Німці, американці теж не вміли… То діло наживне. Гірше інше. Українці хоч десять гетьманів виберуть, та всіх їх вмить змішають з гноєм та обплюють! Чому так? Бо зариваються (зарвалися), стають вище над іншими. А чому зариваються – бо мить влади така коротка. 

// 04.12.2009
  Скромна чарівність прагматичності видатних

Скромна чарівність прагматичності видатних (переглядів: 6064 / коментарів: 29)

Ці люди не намагаються завоювати прихильність всіх. Вони в запалі не добираються слів, лаються їх наплювати на високі ідеали, інтелігентів та політику. Їм не потрібна слава. Їх не здивуєш. Часи змінюються, але не вони. В той час як інші пливуть проти течії, хто за, - вони цю течію спрямовують. 

// 23.08.2009
Україні - 18 років. Настав час відповідальності

Україні - 18 років. Настав час відповідальності (переглядів: 3257 / коментарів: 4)

Україна отримала незалежність в подарунок, відстояла свою свободу і дожила нарешті до повноліття.  Тепер українцям доведеться боротися з собою за одну з найголовніших чеснот - відповідальність.

// 29.05.2009
VIP-спосіб піти красиво, або Чому Тернопіль не чемпіон Рівненської ліги КВН

VIP-спосіб піти красиво, або Чому Тернопіль не чемпіон Рівненської ліги КВН (переглядів: 4116 / коментарів: 4)

Вчора відбувся фінал Рівненської ліги КВН. За звання чемпіона змагались: «Бомба» (Млинів), «ФАВАВУ» (Рівне), V.I.P (Тернопіль) та «Без понтов» (Кіровоград). Майже всю гру «V.I.P» та «Бомба» йшли або з рівною кількістю балів, або з відривом у 0,2 бала. У підсумку найкраще серед усіх «V.I.P» провели фінальний конкурс. Проте за рішеннями журі бронзовим призером стали «ФАВАВУ», а срібними… V.I.P. Рішення журі так здивувало зал, що під час нагородження аплодував команді хвилин 5. Тоді гравець команди сказав: «Ми приїхали і поїхали, а людям тут жити». Потім команда розвернулась і пішла з залу. А разом з нею і майже весь зал. У підсумку за нагородженням «Бомби» спостерігало небагато глядачів.

// 21.05.2009
«Ангели і демони» - інструкція використання продукції андронного коллайдера

«Ангели і демони» - інструкція використання продукції андронного коллайдера (переглядів: 4826 / коментарів: 9)

Давненько не радував добрих критиків блогу черговим своїм «бардзописиєм». Свершилось :). Цього разу говоримо не про політику, а про добре і миле серцю. Про кіно. А точніше про нашумівший і довгожданий ще до прем’єри фільм «Ангели і демони» за книгою Дена Брауна.

// 27.04.2009
Отупити за декілька років, - нова система освіти в Україні

Отупити за декілька років, - нова система освіти в Україні (переглядів: 5181 / коментарів: 6)

Звиняйте за дещо категоричну думку, проте стан сучасної освіти в нашій державі не може не викликати обурення. Як кажуть, взяли все гірше з того, що залишилось, і додали все гірше з того що прийшло.// 26.04.2009
Все геніальне поряд - освіта

Все геніальне поряд - освіта (переглядів: 3608)

Не моє, але почитати раджу. Яскраво демонструє підхід до створення сучасних підручників. 

// 22.04.2009
Яйця на деревах. Рівне готується до приїзду Віктора Януковича?

Яйця на деревах. Рівне готується до приїзду Віктора Януковича? (переглядів: 4663 / коментарів: 13)

Відверто порадував задум і реалізація ідеї прикрасити дерева у центрі Рівного пасхальними писанками. Ідея креативна, нова. І, зважаючи на те, що до акції підключали дітей з різних реабілітаційних центрів - корисна. Проте декілька думок все-таки виникло. Як завжди, дуже дискусійних. // 14.04.2009
Антикризова ода українському салу

Антикризова ода українському салу (переглядів: 5353 / коментарів: 3)

Піст, криза, економія, а так хочеться посмакувати салом. Для гурманів української кухні – поетична замальовка більш ніж семирічної давності. Читайте, слину пускайте, критикуйте, воля. Хай завжди буде сало!// 10.04.2009
Суботник в голові, або вкрути лампочку, щоб не розбити "табло"

Суботник в голові, або вкрути лампочку, щоб не розбити "табло" (переглядів: 3892 / коментарів: 12)

Не тільки риба гниє з голови. На весні очищати і прибирати треба на тільки на вулицях, а й у головах. Адже з того треба починати. Хтось не погодиться, проте мій блог, як хочу так і пишу. Так вже повелося - 300 днів смітим, і від сили 2 прибираємо. А треба було б весь час. Та починати треба з голови.

// 01.04.2009
Першоквітневі новини: На Рівненщині вкладник розстріляв з автомата відділення банку

Першоквітневі новини: На Рівненщині вкладник розстріляв з автомата відділення банку  (переглядів: 3475 / коментарів: 1)

У день гумору гумористичним має бути все. Зокрема, позитивними мають бути й новини. Проте сучасні реалії диктують зовсім інші умови.


сторiнки:   2  1  старіша


*