rivne1.tv / Новини /
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки:   131  130  129  ...  3  2  1  старіша

// 21.02.2017

Рекордну кількість медалей вибороли рівненські дзюдоїсти на чемпіонаті України [ФОТО] (переглядів: 106)

13 золотих, 6 срібних та 8 бронзових медалей вибороли рівненські дзюдоїсти на чемпіонаті України з дзюдо серед спортсменів з вадами зору, який 18-19 лютого проходив у Рівному.

теги: змагання, спорт, Рівне

Рівненська команда лижників змагалася на Чемпіонаті України [ФОТО]

Рівненська команда лижників змагалася на Чемпіонаті України [ФОТО] (переглядів: 90)

Завершився Чемпіонат України з лижного туризму, який проходив у Чернівецькій області. Із різних областей з’їхалось 12 команд. Рівненщину представляли вихованці та працівники станцій юних туристів області.

теги: змагання, туризм, Рівне, лижники

// 20.02.2017
Рівненські стрільці - найвлучніші

Рівненські стрільці - найвлучніші (переглядів: 144)

На чемпіонаті України з стрільби кульової, що триває нині у Львові, у вправі МІХ Олег Омельчук та Оксана Ковальчук здобули золоті нагороди.

// 18.02.2017
Ольга Земляк привезла ще одну золоту медаль до Рівного

Ольга Земляк привезла ще одну золоту медаль до Рівного (переглядів: 360)

Рівнянка Ольга Земляк продовжує збирати золоті нагороди з міжнародних легкоатлетичних змагань. Цього разу Ольга виграла забіг у Туреччині, у турнірі Istanbul Cup.

теги: золото, медаль, Рівне, Ольга Земляк

// 17.02.2017
Рівненщина: в одній із обласних шкіл вкотре пройшли змагання [ФОТО]

Рівненщина: в одній із обласних шкіл вкотре пройшли змагання [ФОТО] (переглядів: 262)

Спортивно-масове дозвілля для населення в форматі змагань, спортивних конкурсів і естафет достатньо часто проводиться в Костопільському районі. Протягом грудня 2016 року тут відбувалися заходи з нагоди Дня Збройних Сил України, які за підсумками виявилися одними з наймасовіших в Рівненській області.

У Рівному відбудуться чемпіонати з пауерліфтингу та дзюдо [ФОТО]

У Рівному відбудуться чемпіонати з пауерліфтингу та дзюдо [ФОТО] (переглядів: 149)

Цими вихідними, 18-19 лютого, у Рівному відбудеться Відкритий чемпіонат Рівненської області з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору.