Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Програми / Інші програми / Веселий вікенд /
«
Конкурс "Я люблю"
pic До Дня закоханих "Рівне 1" разом з фотостудією Like it Photo проводять конкурс на краще романтичне зізнання своїй коханій половинці – «Я люблю».

«Я люблю» - можливість продемонструвати коханій чи коханому на що Ви здатні, поділитись почуттями, оригінально освідчитись у коханні, попросити вибачення чи приємно здивувати та отримати приз!

Для участі в конкурсі запишіть на будь-який відео носій (телефон, веб-камера, фотоапарат тощо) зізнання у коханні до Вашої половинки й надішліть його нам на електронну адресу [email protected] з темою листа "Конкурс "Я люблю".

Відео можна надсилати у вигляді активного посилання, якщо воно завантажене на Youtube, Вконтакте чи інший відео-ресурс або додавати у прикріплені файли в листі, а редакція розмістіть його на каналі Youtube.

У листі обов'язково вкажіть своє ім'я та ім'я того, кому зізнаєтесь у коханні! А також свою контактну інформацію.

Роботи на конкурс прийматимуться з 27 січня до 20 лютого. Імена переможців будуть оголошені 23 лютого.

Переможця визначатимуть організатори конкурсу (кількість переглядів та коментарів до відео також враховуватимуться, але не будуть основним критерієм обрання переможця). Найкраще відео та його автор разом з своєю коханою половинкою отримають приз – професійну фотосесію у стилі Love story у фотостудії Like it Photo!

Для участі у конкурсі також необхідно бути учасником спільноти - https://vk.com/likeitphoto_studio_rivne

Доведіть разом з "Рівне 1", що кохання існує незалежно від віку, відстані чи інших перепон! Про нього варто говорити вголос!
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів


Відео-конкурс "Я люблю": Ольга + Коля. Зізнання в коханні

Відео-конкурс "Я люблю": Ольга + Коля. Зізнання в коханні
16.02.2015
(переглядів: 1640)


Відео-конкурс "Я люблю": Сойко Андрій робить пропозицію нареченій Анні


06.02.2015
(переглядів: 1628)
*