rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» / Порадник /
«
Бесіди з психологом
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки: новіша  8  7  6  ...  4  3  2  1  старіша

// 01.03.2016
Як боротися з дитячими страхами?

Як боротися з дитячими страхами? (переглядів: 1164)

До 3 років життя у дитини активно розвивається уява. Це істотне досягнення її загального психічного розвитку, що дозволяє зовсім по іншому пізнавати світ навколо себе. Найпростіша казка може поселити в душі малюка тривогу перед незрозумілою йому істотою – Карлсоном, балакучими головами, Бабою Ягою. Малюк потайки заглядає перед сном під ліжечко, щоб переконатися, що істот, які страшать його там немає.

// 08.02.2016
Як правильно забороняти дитині? [ПОРАДИ]

Як правильно забороняти дитині? [ПОРАДИ] (переглядів: 1148)

Діти вкрай сприйнятливі, особливо дошкільного віку, і відсутність заборон на будь-що в психіці дитини швидко стає нормою. Надалі подібна вседозволеність гарантовано створить серйозні проблеми в контактах з оточенням. З іншого боку, маленькі діти активно знайомляться з навколишнім світом, намагаючись, зрозуміти все довкола.

// 13.06.2017
Розлучення: що варто знати батькам і як сказати про це дитині?

Розлучення: що варто знати батькам і як сказати про це дитині? (переглядів: 1084)

Розлучення це стрес не тільки для батьків. Для дитини це втрата, зміна світу і колосальні переживання. І тому батькам варто максимально докласти зусиль аби цей період пройшов для дитини із мінімальними стресовими ситуаціями. Тож про які помилки батькам варто знати розпочинаючи процес розлучення - читайте у наступному матеріалі.

// 13.02.2017
Критика у сім'ї: як без образ висловити свою думку?

Критика у сім'ї: як без образ висловити свою думку? (переглядів: 1075)

Агресивна критика - один із факторів, котрий призводить до розлучень. Упродовж 40 років вчені зі США проводили бесіди, слідкували за спілкуванням та способом життя пар і дійшли до вищезгаданого висновку. Тож як варто говорити та висловлювати своє невдоволення до партнера та зберегти міцний та щасливий шлюб - читайте у наступному матеріалі.

// 14.09.2015
Рекомендації рівненським батькам щодо взаємин з дитиною особливими потребами

Рекомендації рівненським батькам щодо взаємин з дитиною особливими потребами (переглядів: 1032)

Дитині з особливими потребами варто постійно приділяти батьківську увагу та підтримку. Підпорядкувати таку дитину загальноприйнятим правилам поведінки в суспільстві неможливо, тому треба навчитися взаємодіяти і спілкуватися з нею.

// 22.04.2016
Друг чи ворог: у якому віці діти роблять вибір

Друг чи ворог: у якому віці діти роблять вибір (переглядів: 1003)

Вчені з Університету Британської Колумбії провели серію експериментів, які показали, що малюки у віці 9-місяців, завдяки накопиченому досвіду вже вміють виділити друга або ворога.

// 01.09.2015
Чим більше дитина гуляє, тим кращий у неї зір – кажуть вчені

Чим більше дитина гуляє, тим кращий у неї зір – кажуть вчені (переглядів: 998)

Чим більше часу дитина проводить на вулиці, тим менше у нього шансів стати короткозорим. Кожна година, проведена на повітрі, знижує ризик короткозорості на 2 відсотки.

Як показали дослідження, діти, які страждають на короткозорість, гуляють майже на 4 години менше, ніж ті, у кого зір хороший.

// 03.03.2018
Як перемогти дитячу лінь?

Як перемогти дитячу лінь? (переглядів: 989)

Лінь є однією з головних проблем, які хвилюють батьків. Якщо дитина відносно здорова, в більшості випадків поводить себе нормально і з нею можна якось домовитись, то дуже часто саме дитяча лінь виходить на перший план. Чи можна перемогти дитячу лінь? І що взагалі з нею робити?

теги: діти, лінь// 20.04.2018
Як досягти того, щоб діти вас слухали?

Як досягти того, щоб діти вас слухали? (переглядів: 974)

Ви з легкістю привертаєте та втримуєте увагу колег та начальства, однак ваш маленький син навіть не веде вухом, коли ви йому щось кажете? Ви далеко не єдині в подібній ситуації. Кожна сім’я проходить через етап, коли дитина вчиться слухати і чути те, що їй говорять. Комусь це дається легше, комусь важче, однак кожен малюк ставить перед своїми батьками завдання навчитися доносити до нього свої слова. Якщо потребуєте допомоги в цій нелегкій справі, спробуйте прислухатись до наших порад.

теги: діти// 12.05.2016
Гіперактивність - одна із найбільших небезпек дитинства

Гіперактивність - одна із найбільших небезпек дитинства (переглядів: 926)

Багато матусь знають, як важко впоратись з галасливими дітьми, які постійно в дії, бігають, стрибають та зовсім не хочуть сидіти спокійно. Чи нормально це та як поводитись батькам в таких випадках?


сторiнки: новіша  8  7  6  ...  4  3  2  1  старіша


*