rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» / Порадник /
«
Бесіди з психологом
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки:   9  8  7  ...  3  2  1  старіша

// 03.12.2014
Чому діти гризуть нігті - причини та 5 етапів у боротьбі з шкідливою звичкою

Чому діти гризуть нігті - причини та 5 етапів у боротьбі з шкідливою звичкою (переглядів: 16895)

Шкідлива звичка гризти нігті (оніхофагія) має психологічні причини. Аби допомогти дитині, треба знати ці причини і діяти поетапно та з любов'ю. Нескінченне повторення слова «не можна» користі не принесе.

// 16.10.2014
Як навчити дитину говорити букву "Р"

Як навчити дитину говорити букву "Р" (переглядів: 14683)

Спочатку чарівний лепет малюка викликає у всіх родичів лише розчулення, проте до 5-6 років дикція повинна повністю сформуватися і якщо цього не відбувається, то варто допомогти крихітці в розвитку його правильного і красивого мовлення.

// 18.10.2014
Як дітям уникнути конфліктів у школі?

Як дітям уникнути конфліктів у школі? (переглядів: 12941)

Школа передбачає не тільки процес навчання, а й спілкування з вчителями, однокласниками та учнями інших класів. На жаль, взаємодія школярів і педагогів іноді закінчується конфліктами. Це засмучує усі сторони протистояння, і, в першу чергу, батьків. Вони готові докласти всіх зусиль, щоб допомогти дитині. Але як вирішувати конфлікти в школі? І як навчити чадо ухилятися від них?

// 19.10.2014
Як боротися з дитячою істерикою

Як боротися з дитячою істерикою (переглядів: 10991)

Поради батькам, які допоможуть побороти дитячу істерику.

// 19.10.2014
Який вид спорту вибрати для дитини

Який вид спорту вибрати для дитини (переглядів: 9482)

Спорт це - життя! Всі батьки мріють про те, щоб їхні діти виросли здоровими і дисциплінованими. А для цього, вважають батьки, дитина повинна займатися спортом. Але який вид спорту вибрати для дитини? Коли краще почати? Та й чи хоче сам малюк займатися?

// 25.11.2014
Поради рівненським батькам. Як привчити дитину до горщика?

Поради рівненським батькам. Як привчити дитину до горщика? (переглядів: 4729)

Більшість батьків однорічних дітей можуть визначити, коли малюк збирається сходити до туалету: діти можуть бути дуже постійними у своїх звичках, вони також можуть напружуватися і навіть червоніти. Якщо ви будете регулярно "висаджувати" свою однорічну дитину на горщик в потрібний час, ви швидше за все зможете протягом декількох днів обходитись без брудних підгузників, але це не означає, що ваша дитина вже навчилася контролювати себе. Діти готові до цього, лише коли у них достатньо розвинуться м'язи, що в більшості випадків відбувається у віці 18 місяців - 2,5 роки. Скільки б ви не витрачали сил на те, щоб привчити дитину до горщика, вона навряд чи залишиться сухою і вдень, і вночі, поки їй не виповниться приблизно 2,5 роки, а деяким дітям потрібно для цього більше часу.

// 21.10.2014
Як допомогти дитині пережити розлучення батьків?

Як допомогти дитині пережити розлучення батьків? (переглядів: 4080)

Добре, якщо і мати, і батько займуть єдину і чітку позицію, не будуть нічого приховувати і замовчувати. Адже будь-які недомовки, шепіт посилюють напругу дітей, підвищують їх цікавість, викликають підозри і можуть спровокувати у дитини абсолютно фантастичні припущення. Тому потрібно берегти почуття дитини і дати їй достатню інформацію для того, щоб вона не фантазувала, адже іноді деякі фантазії будуть страшніші, ніж правда. Треба пам'ятати, що діти схильні почувати себе відповідальними за усі трагедії, що відбуваються в сім'ї. Із їхньої точки зору, причина розлучення цілком очевидна: батьки сваряться чи розходяться через їх погану поведінку.

// 13.01.2015
Поради рівненським батькам. Як змусити дитину їсти?

Поради рівненським батькам. Як змусити дитину їсти? (переглядів: 3946)

Це питання хвилює багатьох батьків. Не бажаючи враховувати потреби дитини, матусі починають крутитися біля своєї дитини і вмовляти: «одну ложку за маму», «одну ложку за тата»…І буває іноді доходить до погроз: «не з’їси, ніяких мультиків, ніяких ігор, цукерок!» і так далі.

// 21.09.2015
Батьки і їхні діти підліткового віку. Чому дитина нічого не хоче?

Батьки і їхні діти підліткового віку. Чому дитина нічого не хоче? (переглядів: 3801)

За останні роки зросло ціле покоління дітей-підлітків , які цілими днями просиджують за комп'ютером і нічого не хочуть робити. Вони не бажають вчитися і допомагати батькам по дому, а про всяких гуртках, заняття спортом і спілкуванні з друзями вони й чути не хочуть. Все життя їх протікає в стінах батьківської квартири, а відносини з іншими членами сім'ї складаються у них дуже погано.

// 03.11.2014
Бабусі та дідусі в житті молодої родини

Бабусі та дідусі в житті молодої родини (переглядів: 3777)

Сьогодні дідусі та бабусі грають в житті сім'ї трохи іншу роль, ніж раніше. Раніше у сім’ях було багато дітей і декілька поколінь жили разом під одним дахом і старше покоління фактично виховувало внуків, поки їхні батьки працювали.

// 06.07.2016
Чи можна цілувати маленьку дитину в губи?

Чи можна цілувати маленьку дитину в губи? (переглядів: 3374)

Гортаючи стрічку новин сьогодні, наштовхнулася на свято - всесвітній день поцілунку. Окрім проявів ніжності між дорослими, найбільше радості нам, батькам приносять ніжності із дітьми. Але пригадуючи час, коли моя донька була немовлям, виринають "забобонні спогади": "В губи не цілувати!", "То все мікроби!", "А як буде хлопчик - то категорично не цілувати, виросте розбещеним!". Так де ж межа між правдою, забобонами та власне задоволенням від цілування вашого чада - розбираємося далі.


сторiнки:   9  8  7  ...  3  2  1  старіша


*