rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» / Порадник /
«
Бесіди з психологом
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки: новіша  9  8  7  ...  5  4  3  2  1  старіша

// 29.01.2016
Алергія на холод у дитини: як розпізнати?

Алергія на холод у дитини: як розпізнати? (переглядів: 834)

За низької температури організм дитини намагається захиститися – дає сигнал імунним клітинам, і починається процес вироблення біологічно активних речовин, що викликають алергічні симптоми.

// 25.01.2016
Як побороти дитячі ревнощі? Поради рівненським батькам

Як побороти дитячі ревнощі? Поради рівненським батькам (переглядів: 1419)

Старша дитина вже цілком самостійна: він не стане відбирати у малюка іграшку. Мама може насолодитися першими місяцями життя новонародженого. І розраховувати на допомогу старшого! Який, щоправда, інколи ревнує.

теги: Дитяча телестудія, поради з психологом// 21.01.2016
Топ-10 порад як виховувати дітей від рівненських психологів

Топ-10 порад як виховувати дітей від рівненських психологів (переглядів: 1341 / коментарів: 1)

Мрієте бути на одній хвилі з своєю дитиною? Прагнете розуміти її на всі 100%? Хочете стати для неї справжнім другом, порадником і опорою? Тоді корисними для вас будуть будуть поради рівненських психологів щодо того як виховувати дитину та як з нею порозумітись.

теги: Дитяча телестудія, виховання дитини, поради батькам// 19.01.2016
Поради рівненським батькам. Як позбутися ігрової залежності?

Поради рівненським батькам. Як позбутися ігрової залежності? (переглядів: 1533)

Однією з найпоширеніших проблем сучасного світу є ігрова залежність. Вона змушує людину повністю зануритися у світ фантазій і азарту. Позбутися від ігрової залежності може кожен, так як найважливіше - бажання.

// 18.11.2015
Про що поговорити з дитиною перед сном?

Про що поговорити з дитиною перед сном? (переглядів: 1191)

Яким би не був день, навіть якщо він складний і нервовий, зі сварками і капризами, не можна демонструвати цього своїм дітям. Не перетворюйтесь для дитини на вічно злих чи стомлених маму і тата. Для цього буває достатньо зовсім трішки - кількох добрих питань перед сном, що викликають позитивне сприйняття дня, а також налаштовують на хороше завтра. Спробуйте.

// 04.10.2015
Дитяче заїкання: допомогти і попередити

Дитяче заїкання: допомогти і попередити (переглядів: 2416)

Батьки із захопленням чекають першого «агу» крихти, гуленія і перших слів. І ось малюк вже починає вимовляти слова, складати їх у пропозиції, але тут іноді з'ясовується, що дитина заїкається. Що робити? До яких фахівцям звертатися за допомогою? І як поводитися в такій ситуації, як допомогти малюкові максимально ефективно?

// 21.09.2015
Батьки і їхні діти підліткового віку. Чому дитина нічого не хоче?

Батьки і їхні діти підліткового віку. Чому дитина нічого не хоче? (переглядів: 3838)

За останні роки зросло ціле покоління дітей-підлітків , які цілими днями просиджують за комп'ютером і нічого не хочуть робити. Вони не бажають вчитися і допомагати батькам по дому, а про всяких гуртках, заняття спортом і спілкуванні з друзями вони й чути не хочуть. Все життя їх протікає в стінах батьківської квартири, а відносини з іншими членами сім'ї складаються у них дуже погано.

// 21.09.2015
Поради рівненським батькам. Незручні дитячі запитання

Поради рівненським батькам. Незручні дитячі запитання (переглядів: 1412)

Діти вміють своїми запитаннями спантеличити як ніхто, і коло тем юних "чомусиків" не обмежується одвічним "чому люди не літають, як птахи".

Коли малюки починають сипати питаннями про те, як влаштовано світ, відповіді давати не надто складно. Вони поки не вимагають детальної підготовки і просто розважають батьків парадоксами логіки. Типовий приклад з книги про Карлсона, коли Малюк, що доношував речі за старшим братом, робить висновок: "Мама, ось мій братик виросте ... Ну, одружиться ... Ну, помре ... Що, мені тоді доведеться одружитися з його старою дружиною?"

// 17.09.2015
Сім'я впливає на адаптацію дитини до школи

Сім'я впливає на адаптацію дитини до школи (переглядів: 1608)

Як відомо, початок навчання в школі – один із найбільш складних і відповідальних моментів в житті кожної дитини. Це не тільки нові умови життєдіяльності, а й нові контакти, нові відносини, нові обов'язки.

// 16.09.2015
Якого кольору олівець обрала ваша дитина?

Якого кольору олівець обрала ваша дитина? (переглядів: 2744)

Часто ми не звертаємо увагу на таку дрібницю, як колір олівця чи фломастера, яким ваша дитина малює найчастіше. А дарма, адже за допомогою всього лиш цієї інформації можна більше дізнатися про психологічний стан вашого малюка.


сторiнки: новіша  9  8  7  ...  5  4  3  2  1  старіша


*