rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» / Порадник /
«
Бесіди з психологом
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки: новіша  9  8  7  ...  3  2  1

// 03.11.2014
Бабусі та дідусі в житті молодої родини

Бабусі та дідусі в житті молодої родини (переглядів: 3821)

Сьогодні дідусі та бабусі грають в житті сім'ї трохи іншу роль, ніж раніше. Раніше у сім’ях було багато дітей і декілька поколінь жили разом під одним дахом і старше покоління фактично виховувало внуків, поки їхні батьки працювали.

// 25.10.2014
Поради рівненським батькам. Як стати ідеальним батьком для підлітка?

Поради рівненським батькам. Як стати ідеальним батьком для підлітка? (переглядів: 2306)

Життя в сім'ї з підлітком схоже на парний танець зі зміною ролей. Ви виступаєте то в ролі ведучого, то в ролі того, кого ведуть; то в ролі авторитету, то в ролі "чайника", нічого не розуміючого в сучасній молодіжній субкультурі. Причому ролі ці - не маски (головне - нічого не "грати"), а реальна готовність батька адаптуватися до постійно мінливої ситуації і настрою, гнучка позиція по відношенню до думок і поглядів власної дитини і повага до неї, як до самостійної особистості.

// 22.10.2014
Чи потрібні рівненським школярам мобільні телефони?

Чи потрібні рівненським школярам мобільні телефони? (переглядів: 1767)

В сучасному світі мало хто здивується, побачивши школяра молодших класів, який насилу несе свій портфель з уроків, при цьому досить жваво і по-діловому обговорює щось по мобільному телефону. Але, чи потрібен стільниковий нашим дітям?

// 21.10.2014
Як допомогти дитині пережити розлучення батьків?

Як допомогти дитині пережити розлучення батьків? (переглядів: 4093)

Добре, якщо і мати, і батько займуть єдину і чітку позицію, не будуть нічого приховувати і замовчувати. Адже будь-які недомовки, шепіт посилюють напругу дітей, підвищують їх цікавість, викликають підозри і можуть спровокувати у дитини абсолютно фантастичні припущення. Тому потрібно берегти почуття дитини і дати їй достатню інформацію для того, щоб вона не фантазувала, адже іноді деякі фантазії будуть страшніші, ніж правда. Треба пам'ятати, що діти схильні почувати себе відповідальними за усі трагедії, що відбуваються в сім'ї. Із їхньої точки зору, причина розлучення цілком очевидна: батьки сваряться чи розходяться через їх погану поведінку.

// 20.10.2014
Телевізор: дитяча няня?

Телевізор: дитяча няня? (переглядів: 1681)

Знайомство з телевізором у багатьох малюків починається ще у віці до 1 року, коли мама вмикає «ящик», щоб подивитися улюблений телесеріал чи ток-шоу. Дитина при цьому повертає голівку на звук, помічає яскраву картинку. Далі батьки, стомлені на роботі, садять дитину переглянути мультфільм чи пізнавальну передачу, звільняючи собі час для власних справ. Потім малюк вже й сам просить увімкнути йому телевізор або й самотужки чудово вправляється з пультом. І ось він уже годинами сидить перед блакитним екраном, влаштовує істерики, якщо його відривають від споглядання, відмовляється їсти без рухомих картинок.

// 19.10.2014
Який вид спорту вибрати для дитини

Який вид спорту вибрати для дитини (переглядів: 9557)

Спорт це - життя! Всі батьки мріють про те, щоб їхні діти виросли здоровими і дисциплінованими. А для цього, вважають батьки, дитина повинна займатися спортом. Але який вид спорту вибрати для дитини? Коли краще почати? Та й чи хоче сам малюк займатися?

// 19.10.2014
Як боротися з дитячою істерикою

Як боротися з дитячою істерикою (переглядів: 11162)

Поради батькам, які допоможуть побороти дитячу істерику.

// 18.10.2014
Як дітям уникнути конфліктів у школі?

Як дітям уникнути конфліктів у школі? (переглядів: 13194)

Школа передбачає не тільки процес навчання, а й спілкування з вчителями, однокласниками та учнями інших класів. На жаль, взаємодія школярів і педагогів іноді закінчується конфліктами. Це засмучує усі сторони протистояння, і, в першу чергу, батьків. Вони готові докласти всіх зусиль, щоб допомогти дитині. Але як вирішувати конфлікти в школі? І як навчити чадо ухилятися від них?

// 17.10.2014
Скільки солодощів можна давати дітям?

Скільки солодощів можна давати дітям? (переглядів: 2321)

Розвиток дитини передбачає швидке засвоєння всіх продуктів, що поступають до нього, більш прискорений обмін речовин і схильність до смакового звикання. Тому давати солодке дитині треба вкрай обережно.

// 16.10.2014
Як навчити дитину говорити букву "Р"

Як навчити дитину говорити букву "Р" (переглядів: 14710)

Спочатку чарівний лепет малюка викликає у всіх родичів лише розчулення, проте до 5-6 років дикція повинна повністю сформуватися і якщо цього не відбувається, то варто допомогти крихітці в розвитку його правильного і красивого мовлення.


сторiнки: новіша  9  8  7  ...  3  2  1


*