rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» / Порадник /
«
Навчання дитини
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки: новіша  15  14  13  ...  5  4  3  2  1  старіша

// 01.12.2014
Креативні закладки для книг своїми руками

Креативні закладки для книг своїми руками (переглядів: 8164)

Що тільки не використовують як закладки для книг: календарики, листівки, шматочки тканини чи паперу, окуляри, годинники, ручки чи олівці і навіть грошові купюри. Виготовлення закладок разом з дитиною добре розвиває його творчі здібності, фантазію і дрібну моторику. Існують різні види закладок: вони можуть вкладатися в книгу або кріпитися на сторінці. Тому ми Вам покажемо як просто зробити закладку для книги власноруч.

// 30.11.2014
Приклади дитячих новорічних масок

Приклади дитячих новорічних масок (переглядів: 7636)

Карнавальний костюм без маски — що зима без снігу: нікуди не годиться! Ось чому так важливо продумати свій новорічний образ до дрібниць. Тому пропонуємо Вам приклади новорічних масок, які легко зробити власноруч.

// 28.11.2014
Як рівнянам вибрати новорічний подарунок для дитини?

Як рівнянам вибрати новорічний подарунок для дитини? (переглядів: 2380)

Вибір новорічного подарунка - справа непроста. Особливо, якщо мова йде про подарунок власній дитині. Поєднати приємне з корисним, задовольнити бажання малюка, одночасно не зашкодивши йому - це справжнє мистецтво! Але цьому можна навчитися! Давайте разом спробуємо виділити кілька основних принципів хорошого новорічного подарунка для вашого малюка.

// 27.11.2014
Поради рівненським батькам. Як обрати дитячий новорічний костюм

Поради рівненським батькам. Як обрати дитячий новорічний костюм (переглядів: 6644)

На новорічні свята звичайно ж найбільше полюбляють перевдягатися діти. Метелики і принцеси, мушкетери і пірати, відьмочки і феї, кіт у чоботях і янголятко, а ще обов'язково зайчик і сніжинка — всіх неможливо перелічити. А тим часом батькам доводиться орієнтуватися не лише в казковому світі та іменах принцес, а й у виборі новорічного костюма для дитини.

// 25.11.2014
10 міфів про купання новонародженого

10 міфів про купання новонародженого (переглядів: 62367)

Педіатри наголошують: більшість молодих мам неправильно купають новонароджених малюків. А все тому, що прислухаються до порад старшого покоління.

// 16.11.2014
Ацетон у дітей - причини виникнення та способи лікування

Ацетон у дітей - причини виникнення та способи лікування (переглядів: 61891 / коментарів: 1)

Дитячий організм постійно вдосконалюється і розвивається, тому на початковому етапі життя органи можуть функціонувати не в повній мірі. Це нерідко призводить до проблеми порушення обміну речовин, через що проявляється накопичення ацетону у дітей. Таке захворювання викликає нудоту і блювоту, до того ж призводить до зниження життєвої активності малюків.

// 11.11.2014
Як рівненським батькам правильно вибрати дитяче автокрісло

Як рівненським батькам правильно вибрати дитяче автокрісло (переглядів: 1943)

Коли в домі з’являється дитина, батьки всіма силами намагаються забезпечити їй повну безпеку. Не варто забувати про це і тоді, коли ви збираєтеся кудись їхати на своєму автомобілі. Як відомо, дитину не можна перевозити на передньому сидінні або на задньому без спеціального крісла, оскільки в разі аварії постраждає перш за все саме вона. Тому приділіть особливу увагу вибору та купівлі дитячого автокрісла.

// 10.11.2014
Як не змерзнути маленьким рівнянам на прогулянці восени

Як не змерзнути маленьким рівнянам на прогулянці восени (переглядів: 1834)

Мінлива осіння погода ставить перед мамами складне завдання, як одягати дитину, щоб їй не було ні холодно, ні спекотно. Дійсно, протягом дня восени погода може мінятися декілька разів, тому дуже важливо, перед тим, як виходити з малюком на прогулянку, дотримуватися кількох правил.

// 10.11.2014
Поради рівненським батькам. Який матрац краще вибрати для дитини

Поради рівненським батькам. Який матрац краще вибрати для дитини (переглядів: 1411)

Батьки завжди хвилюються за розвиток своїх малюків, іноді навіть по дрібницях, але є речі, про які справді варто задуматися з народженням дитини. Більшу частину часу малюк проводить уві сні, в цей час він росте й розвивається, а значить правильно чи неправильно формується хребетний відділ.

// 05.11.2014
Як рівненським батькам уникнути проблем сучасних дітей?

Як рівненським батькам уникнути проблем сучасних дітей? (переглядів: 1923)

Сучасні діти відрізняються від дітей попередніх поколінь. Розвиток наукового прогресу, велика кількість інформації, а також стрімко мінливий темп і спосіб життя людей роблять величезний вплив на характер малюків з найперших секунд життя.


сторiнки: новіша  15  14  13  ...  5  4  3  2  1  старіша


*