rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» / Порадник /
«
Навчання дитини
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки:   15  14  13  ...  3  2  1  старіша

// 25.09.2018
3 головні помилки батьків, які заважають дитині звикнути до дитячого садочку

3 головні помилки батьків, які заважають дитині звикнути до дитячого садочку (переглядів: 750)

Адаптація до дитячого садка ... У багатьох мам від цього словосполучення сіпається око і пітніють долоні, але якщо дотримуватися певних правил, то адаптація дитини в садочку пройде м'яко і безболісно. Які помилки роблять батьки, відправляючи дитину в садок? Читайте далі!

// 13.09.2018
Вчені розповіли, як гени впливають на успіхи в навчанні

Вчені розповіли, як гени впливають на успіхи в навчанні (переглядів: 336)

Подивіться на учнівський клас. Всі діти вчаться зовсім по-різному. Виявляється, успіх в навчанні у школі і навіть в інституті - майже на дві третини залежить від генів. Так кажуть вчені. Але чим можуть допомогти гени в навчанні?

// 12.09.2018
5 правил хороших батьків: прості секрети виховання

5 правил хороших батьків: прості секрети виховання (переглядів: 388)

Батьками бути складно. Ніде цьому не вчать. А всі ми хочемо бачити наших дітей щасливими і бути ідеальними вихователями для них. Як же стати хорошими батьками?

Щоб виховати гармонійну і впевнену в собі особистість, батьки повинні, в першу чергу, самі бути щасливими. А далі - слідувати нескладним правилам.

// 06.09.2018
Секрети успіху дитини у школі

Секрети успіху дитини у школі (переглядів: 461)

Усі батьки бажають, щоб їхні діти добре вчились у школі. Проблема не в тому, що батьки не здатні допомогти дитині добре вчитися. Зрештою, небагато хто з нас має досвід або є фахівцем у питаннях освітніх методик чи дитячої психології. Просто батьки не знають кращого способу допомогти своїй дитині. У цій статті запропоновано деякі поради про те, як можна покращити ймовірність успіху вашої дитини у школі. Пам'ятайте: для високої результативності ці методи вимагають часу й терпіння, – не очікуйте дива за один вечір.

// 05.09.2018
20 фраз про виховання дітей від Василя Сухомлинського

20 фраз про виховання дітей від Василя Сухомлинського (переглядів: 654)

Пропонуємо вашій увазі добірку влучних висловлювань видатного українського педагога Василя Олександровича Сухомлинського. Його мудрі слова заставляють замислитися і направляють на вірний шлях у вихованні дітей.

// 04.09.2018
Що не варто казати дитині, яка йде у садок

Що не варто казати дитині, яка йде у садок (переглядів: 280)

10 фраз, які дуже часто використовують батьки, можуть зашкодити швидкій і безболісній адаптації дитини до дитсадка. Деякі з них лякають дитину, інші її обманюють, але всі вони — заважають адаптації. Дізнайтесь, які фрази слід забути, якщо ваша дитина збирається в садочок.

теги: дитина, садочок, фрази// 30.08.2018
Нові правила оцінок для першокласників 2018: свідоцтво замість табеля

Нові правила оцінок для першокласників 2018: свідоцтво замість табеля (переглядів: 378)

Міністерство освіти і науки України повідомляє: з 01.09.2018 змінюються правила оцінювання першокласників. Тепер учні будуть отримувати свідоцтва про досягнення, а не звичайний всім табель з оцінками. Що ж таке свідоцтво досягнень та на основі чого будуть оцінюватись першокласники?

// 15.08.2018
Як сказати дитині «ні»?

Як сказати дитині «ні»? (переглядів: 280)

Встановлювати кордони, озвучувати заборони і говорити «ні» доводиться всім батькам. Проблема в тому, що не у всіх виходить отримати бажаний ефект. Як же правильно формулювати відмови?

теги: як сказати ні дитині// 08.08.2018
Як навчити дитину прибирати іграшки?

Як навчити дитину прибирати іграшки? (переглядів: 426)

Всі батьки, рано чи пізно, задають собі це питання: Як навчити дитину прибирати іграшки? Звичайно, це не найголовніший навик, хотілося б, щоб, дитина самостійно могла з цим справлятися.

теги: діти прибирання іграшки порядок навчання поради// 01.08.2018
Лайфхаки для батьків

Лайфхаки для батьків (переглядів: 1649)

До навчання не так багато й залишилось, а у батьків знову розпочнеться головна біль, бо діти йдуть до школи. Тому ми приготували для вас корисні лайфхаки, які у певній мірі полегшать життя.

теги: діти, навчання// 25.05.2018
Як обрати дитячу книжку відповідно до віку? [ПОРАДИ]

Як обрати дитячу книжку відповідно до віку? [ПОРАДИ] (переглядів: 526)

Хороша та книга, котру дитина читає із задоволенням. А ще коли малюки бачать приклад від дорослих, спільні покупки книжок, дарунки у вигляді поповнення домашнього фонду. Тоді і примушувати не потрібно. А от як підібрати книгу згідно з віком - читайте далі.

// 18.05.2018
Нова українська школа: що очікує школярів, педагогів та батьків?

Нова українська школа: що очікує школярів, педагогів та батьків? (переглядів: 2541)

Я мама майбутньої першокласниці й самі розумієте, хвилювань достатньо. І чергові зміни у навчальному процесі викликають занепокоєння, адже твоє чадо буде навчатися зовсім за іншою програмою, аніж ти колись. І незнання завжди лякають, проте не знімають відповідальності. Тож, для таких самих матусь і татусів я вирішила зібрати найважливіші тези та дізнатися, що відбуватиметься в школах з 1 вересня 2018 року.

// 14.05.2018
Підготовка дитини до школи: ТОП-10 порад для батьків

Підготовка дитини до школи: ТОП-10 порад для батьків (переглядів: 1812)

Школи починають приймати заяви на навчання дітей і досить швидко пролетить літо і наступить пора навчання. Але як підготувати дитину заздалегідь? До чого, окрім знань, її варто привчати - читайте у наступному матеріалі.

// 24.03.2018
Як привити дитині любов до книжок? ТОП-5 порад для батьків

Як привити дитині любов до книжок? ТОП-5 порад для батьків (переглядів: 2998)

Скільки пам'ятаю себе - любов до книжки в моїй сім'ї була завжди, від самого малечку і до нині. Читали всі, читали багато, читали все! А що ж робити нині, у розвиток технологій, коли книжки замінюють на гаджети та цифрові забавки? Як навчити дитину читати і любити цей процес та й книжки в цілому - чиайте далі!

теги: діти, книги, читання, користь, рівне1, звичка// 06.10.2017
Педагогіка партнерства: польський досвід спілкування вчителів з батьками

Педагогіка партнерства: польський досвід спілкування вчителів з батьками (переглядів: 1639)

Для України такий термін новий і незвичний. Які партнери, з ким спілкуватися? Даний термін з'явився у формулі Нової української школи, де зазначається, що "в основі педагогіки партнерства – спілкування, взаємодія та співпраця між учителем, учнем і батьками".

// 25.09.2017
Дитина не хоче йти до школи: ТОП-5 порад, щоб малюку подобалося навчання

Дитина не хоче йти до школи: ТОП-5 порад, щоб малюку подобалося навчання (переглядів: 2224)

"Не хочу в школу!", "Не піду туди!", "Не хочу нікого зі школи бачити!" - фрази, котрі більшості батькам доводилося чути не раз від своїх школяриків. Як полегшити дитині адаптацію до колективу та привити любов до знань та школи - читайте далі.

// 31.08.2017
У 2018 році масштабне перенавчання пройдуть вчителі першокласників

У 2018 році масштабне перенавчання пройдуть вчителі першокласників (переглядів: 1371)

таке нововведення від Міністерства освіти України чекає вже з наступного року, повідомила міністр Гриневич. Такі зусилля потрібні для подальшого проведення реформи і тому уряд підтримуватиме педагогів.


сторiнки:   15  14  13  ...  3  2  1  старіша


*