rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» / Порадник /
«
Навчання дитини
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки:   16  15  14  ...  3  2  1  старіша

// 30.11.2018
Чому дітей не можна бити по сідницях: несподівані висновки вчених

Чому дітей не можна бити по сідницях: несподівані висновки вчених (переглядів: 1119)

Про те, що не можна кричати та бити дітей, зараз зрозуміло більшості батьків. Більше того, ця заборона прописана в законодавстві 53 країн світу, в числі яких, на щастя, і Україна. При цьому дискусія про те, чи можна в якості покарання бити діток по сідницях, не припиняється. Це ніби як і не насильство над дитиною, а дисциплінарний захід. Збитку здоров'ю таке покарання не завдає, вважають його прихильники, і якщо це робити без злості і за справу, то може служити цілком безпечною і ефективною мірою виховання. Їх опоненти переконують, що це шкодить дітям і порушує їх право на захист.

// 27.11.2018
Хто насправді досягає успіху: трієчники чи відмінники

Хто насправді досягає успіху: трієчники чи відмінники (переглядів: 539)

Про те, що вдале ЗНО або "червоний диплом" не завжди квиток у щасливе життя, стверджують багато психологів. Розум - це поняття абстрактне, і досягнення в навчанні - не завжди об'єктивний спосіб виміряти його. Британський експерт Бенджамін Харді виявив 10 головних причин, чому сьогодні трієчники досягають в житті більше, ніж ті, хто старанно гриз граніт наук.

// 29.10.2018
Як відлучити малюка від грудей?

Як відлучити малюка від грудей? (переглядів: 228)

Нерідкі випадки, коли мамі, яка годує грудьми забороняється давати своє молоко дитині (інфекційний мастит, прийом лікарських препаратів). Найчастіше це трапляється до виповнення дитині шести місяців.

// 25.10.2018
Кращі сучасні дитячі книги: 3 книги для читання дітям і з дітьми

Кращі сучасні дитячі книги: 3 книги для читання дітям і з дітьми (переглядів: 300)

Є література, яку ми читаємо дітям для задоволення - це казки, вірші або короткі оповідання. А є книги, які формують в дитині культуру і спосіб життя, з якими вона буде рости і дорослішати, які вплинуть на неї як особистість, допоможуть позбутися від труднощів.

// 24.10.2018
Що мама повинна зробити для сина? 15 цінних порад

Що мама повинна зробити для сина? 15 цінних порад (переглядів: 461)

Мами завжди більш ретельно підходять до питання про виховання дитини. І якщо з вихованням дівчинки практично все виходить інтуїтивно і вони розуміють один одного з півслова, то з хлопчиками часто виникають труднощі.

// 25.09.2018
3 головні помилки батьків, які заважають дитині звикнути до дитячого садочку

3 головні помилки батьків, які заважають дитині звикнути до дитячого садочку (переглядів: 1046)

Адаптація до дитячого садка ... У багатьох мам від цього словосполучення сіпається око і пітніють долоні, але якщо дотримуватися певних правил, то адаптація дитини в садочку пройде м'яко і безболісно. Які помилки роблять батьки, відправляючи дитину в садок? Читайте далі!

// 13.09.2018
Вчені розповіли, як гени впливають на успіхи в навчанні

Вчені розповіли, як гени впливають на успіхи в навчанні (переглядів: 468)

Подивіться на учнівський клас. Всі діти вчаться зовсім по-різному. Виявляється, успіх в навчанні у школі і навіть в інституті - майже на дві третини залежить від генів. Так кажуть вчені. Але чим можуть допомогти гени в навчанні?

// 12.09.2018
5 правил хороших батьків: прості секрети виховання

5 правил хороших батьків: прості секрети виховання (переглядів: 558)

Батьками бути складно. Ніде цьому не вчать. А всі ми хочемо бачити наших дітей щасливими і бути ідеальними вихователями для них. Як же стати хорошими батьками?

Щоб виховати гармонійну і впевнену в собі особистість, батьки повинні, в першу чергу, самі бути щасливими. А далі - слідувати нескладним правилам.

// 06.09.2018
Секрети успіху дитини у школі

Секрети успіху дитини у школі (переглядів: 623)

Усі батьки бажають, щоб їхні діти добре вчились у школі. Проблема не в тому, що батьки не здатні допомогти дитині добре вчитися. Зрештою, небагато хто з нас має досвід або є фахівцем у питаннях освітніх методик чи дитячої психології. Просто батьки не знають кращого способу допомогти своїй дитині. У цій статті запропоновано деякі поради про те, як можна покращити ймовірність успіху вашої дитини у школі. Пам'ятайте: для високої результативності ці методи вимагають часу й терпіння, – не очікуйте дива за один вечір.

// 05.09.2018
20 фраз про виховання дітей від Василя Сухомлинського

20 фраз про виховання дітей від Василя Сухомлинського (переглядів: 927)

Пропонуємо вашій увазі добірку влучних висловлювань видатного українського педагога Василя Олександровича Сухомлинського. Його мудрі слова заставляють замислитися і направляють на вірний шлях у вихованні дітей.

// 04.09.2018
Що не варто казати дитині, яка йде у садок

Що не варто казати дитині, яка йде у садок (переглядів: 353)

10 фраз, які дуже часто використовують батьки, можуть зашкодити швидкій і безболісній адаптації дитини до дитсадка. Деякі з них лякають дитину, інші її обманюють, але всі вони — заважають адаптації. Дізнайтесь, які фрази слід забути, якщо ваша дитина збирається в садочок.

теги: дитина, садочок, фрази// 30.08.2018
Нові правила оцінок для першокласників 2018: свідоцтво замість табеля

Нові правила оцінок для першокласників 2018: свідоцтво замість табеля (переглядів: 517)

Міністерство освіти і науки України повідомляє: з 01.09.2018 змінюються правила оцінювання першокласників. Тепер учні будуть отримувати свідоцтва про досягнення, а не звичайний всім табель з оцінками. Що ж таке свідоцтво досягнень та на основі чого будуть оцінюватись першокласники?


сторiнки:   16  15  14  ...  3  2  1  старіша


*