Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки: новіша  764  763  762  ...  688  687  686  685  684  ...  3  2  1  старіша

// Поради аллерголога  16.05.2018
Літня алергія: знати "ворога" в обличчя і вміти протистояти

Літня алергія: знати "ворога" в обличчя і вміти протистояти (переглядів: 1637)

Довгочікуване тепло, сонечко, квітучі дерета та кущі і вона...Алергія! Від неї не сховаєшся, не втечеш, а тільки перемучатися і жити далі. Що варто знати тим, хто страждає на підвищену чутливість до алергенів і як полегшити собі життя - читайте далі.

// Традиції, обряди  16.05.2018
Вознесіння Господнє: історія, традиції та прикмети свята

Вознесіння Господнє: історія, традиції та прикмети свята (переглядів: 1957)

Свято Вознесіння Господнього вважається одним з 12 найголовніших церковних свят для християн. Його відзначають на 40-й день після Великодня. У 2018 році Вознесіння Господнє припадає на 17 травня.

теги: Рівне 1, традиції, Вознесіння Господнє// Бесіди з психологом  15.05.2017
Що не варто робити батькам? [ТОП поради мамам і таткам]

Що не варто робити батькам? [ТОП поради мамам і таткам] (переглядів: 495)

Я - мама. І я доволі часто нервуюся: як донька в садочку, чи їй не холодно/спекотно, чи поїла, чи встигає в навчанні і т.д. Але найбільш з'їдає нервових клітин...переживання чи правильно я її виховую? Чи вірно говорю з нею, даю поради, чи не проживаю за неї її життя? І думаю, я не одинока в своїх переживаннях. І зібрала в статті нижче днекілька корисних порад, котрі направлять нас, батьків, в потрібному напрямку.

// Бесіди з психологом  15.05.2018
Як ми несвідомо привчаємо дітей терпіти насильство?

Як ми несвідомо привчаємо дітей терпіти насильство? (переглядів: 1941)

Про насильство, зазвичай, батьки із дітьми не говорять. Або вже після випадку, котрий може трапитися або ж чекають відповідного віку. Але разом з тим, щодня, мимоволі ми вносимо у життя дітей фрази, котрі таки можуть "зламати" їх психологічно, просто завдяки тому, що повторюються часто та систематично. Що ж саме ми робимо не так - читайте далі.

// Традиції, обряди  14.05.2018
Як очистити будинок від негативної енергетики

Як очистити будинок від негативної енергетики (переглядів: 655)

Зрозуміти, що у вашому домі панує негативна енергетика, дуже просто. Найчастіше тут втрачаються або безслідно зникають речі, хворіють домочадці або домашні тварини, самі собою ляскають двері та кватирки, гинуть кімнатні рослини, занадто часто ламається побутова техніка, а також бувають чутні незрозумілі звуки та шуми. Якщо ти постійно помічаєш хоча б деякі з цих ознак в своєму будинку, варто задуматися про його енергетичне очищення.

// #рух  14.05.2018
Продавайте із задоволенням

Продавайте із задоволенням (переглядів: 299)

Сьогодні від бізнесу, який розвивається в нашому місті, клієнти вимагають більшого. Хорошої якості товару чи послуги – недостатньо. Люди щодня бувають в інших містах і країнах, порівнюють, аналізують. Відтак чекають висококласного сервісу, приємного спілкування з працівниками компаній, хочуть, щоб розуміли їх індивідуальні потреби, відгукуються на небанальну, чесну, креативну рекламу, прагнуть знати власників бізнесу в обличчя, “дружити” з ними в соцмережах. Тож разом із компанією Smart People ми розпочинаємо спецпроект, покликаний нести практичні знання для управлінців Рівного.

// Навчання дитини  14.05.2018
Підготовка дитини до школи: ТОП-10 порад для батьків

Підготовка дитини до школи: ТОП-10 порад для батьків (переглядів: 1865)

Школи починають приймати заяви на навчання дітей і досить швидко пролетить літо і наступить пора навчання. Але як підготувати дитину заздалегідь? До чого, окрім знань, її варто привчати - читайте у наступному матеріалі.

// Ваші рецепти  14.05.2018
Риба по-іспанськи

Риба по-іспанськи (переглядів: 402)

Соковита ніжна риба, запечена до легкої скоринки, з витонченим ароматом лимона і м'яса бездоганно смакуватиме із білим вином. Готуйте з насолодою, дивуйте, вражайте новими відтінками смаку!

// #рух  14.05.2018
Чому лідерам важливо породжувати інших лідерів

Чому лідерам важливо породжувати інших лідерів (переглядів: 302)

Всі величні лідери — ті, які дійсно досягають успіху, які знаходяться на вершині (і яких не так багато) мають одну спільну рису. Вони знають, що найважливішим завданням лідера є виявлення і утримання біля себе надійних людей. Організація сама по собі не може підвищити продуктивність праці — але люди можуть! Активи, які мають справжню цінність всередині будь-якої організації, це люди. Системи можуть застаріти. Приміщення можуть зруйнуватися. Обладнання може зноситися. Але люди можуть зростати, розвиватися і працювати ще більш ефективно.

теги: журнал, лідери, Суренж// Маленькі експерти  14.05.2018
Маленькі експерти. Випуск 28 [ВІДЕО]

Маленькі експерти. Випуск 28 [ВІДЕО]  (переглядів: 372)

Як правильно відсвяткувати день матері та що подарувати? Чи вгадали діти, що за предмет перед ними та який кліп здивував їх найбільше дивіться у програмі маленькі експерти

теги: Рівне 1, Маленькі експерти
сторiнки: новіша  764  763  762  ...  688  687  686  685  684  ...  3  2  1  старіша


*