Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки: новіша  728  727  726  ...  6  5  4  3  2  1  старіша

// Подарунки 
Секрети  чоловічих новорічних подарунків

Секрети чоловічих новорічних подарунків (переглядів: 6292 / коментарів: 1)

В останні дні року, що минає, мільйони жінок бігають по магазинах і скуповують тонни всякого непотребу, який потім під виглядом новорічних подарунків втулюють знайомим. Чоловіки чинять розумніше. Вони йдуть в магазин в останній день. Вони купують мінімум подарунків. Вони знають, заради чого все це...

// Архів  11.12.2008
Зустріч Нового року: подарунки для  кожного знаку зодіаку

Зустріч Нового року: подарунки для кожного знаку зодіаку (переглядів: 7377)

Як виразити любов найдорожчій і найріднішій людині напередодні Нового 2009 року Бика? Звичайно ж, за допомогою подарунка! А от який подарунок дарувати треба представнику того або іншого знаку зодіаку за гороскопом - це вже інше питання.

// Архів  11.12.2008
Чоловіки також слідкують за модою

Чоловіки також слідкують за модою (переглядів: 3769)

Так уже склалося в суспільстві, що коли мова заходить про моду, то в більшості з нас це поняття асоціюється із новинками жіночого вбрання. Насправді ж і серед чоловіків зустрічається чимало тих, хто слідкує за світовими тенденціями, розуміється на колекціях, тканинах і фасонах. До речі, своєї чоловічої гідності при цьому вони ані трохи не втрачають, навіть навпаки: такий чоловік — справжня знахідка для будь-якої жінки.

// Архів 
У чому зустрічати Новий 2009 рік Бика?

У чому зустрічати Новий 2009 рік Бика? (переглядів: 10296)

Нова сукня до Нового року – це завжди приємно! Але ще приємніше, коли твій наряд відповідає кольорам наступаючого року. Новий, 2009 рік пройде під знаком Бика за східним календарем. У чому зустрічати Рік Бика? Напевно, це питання вже час собі задати.

// Святковий стиль  10.12.2008
Правила макіяжу для зустрічі Різдва і до новорічних свят

Правила макіяжу для зустрічі Різдва і до новорічних свят (переглядів: 6903 / коментарів: 1)

До Різдва і новорічних свят залишилося зовсім недовго. А коли до святкування залишається один день, звичайно турботи про себе відступають на другий план. Ми квапливо наносимо макіяж і укладаємо волосся, крадучи хвилинку від усіх інших метушливих справ. Цього можна уникнути, якщо слідувати деяким правилам.

// Архів 
У чому і як зустрічати Новий Рік Бика за східним гороскопом. I частина

У чому і як зустрічати Новий Рік Бика за східним гороскопом. I частина (переглядів: 9832)

Як достойно відзначити зустріч Нового 2009 Року Бика так, щоб цілий рік потім щастило і взагалі залишились лише найсвітліші спогади про цю подію?

// Архів 
В гостях у казки

В гостях у казки (переглядів: 3542)

До новорічного балу залишалися лічені дні. Попелюшка, як і всі мешканці невеличкого містечка, старанно продумувала своє святкове вбрання, адже в новорічну ніч кожна деталь має особливе значення…

// Архів 
У моді — індивідуальність  та стиль

У моді — індивідуальність та стиль (переглядів: 3136)

Якими б зручними не були кросівки, вони все одно ніколи не замінять витончених чобітків на високих підборах-шпильках. Навіть дуже спортивні жінки хоча б раз у житті взували черевички або чобітки на підборах.

// Архів 
 До новорічних свят одягайтеся з “Шармом”

До новорічних свят одягайтеся з “Шармом” (переглядів: 3268)

Що робити, коли треба економити, а так хочеться придбати обновку напередодні Нового року? Завітайте до магазину одягу та взуття “Шарм”, що на Черняка, 14, адже саме тут ви знайдете якісні та стильні речі за помірними цінами.

// Новорічні свята 
Різдвяні атрибути

Різдвяні атрибути (переглядів: 12571)
сторiнки: новіша  728  727  726  ...  6  5  4  3  2  1  старіша


*