Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Проекти / Архів /
«
Школа універсального журналіста
ШУЖ

Школа універсального журналіста - це спільний проект телеканалу “Рівне 1” і Видавничого дому "ОГО. Проводиться у Рівному з 2006 року.

Заняття в ШУЖ тривають упродовж 10 вечорів, у робочі дні. За цей час учасники дізнаються про основи роботи журналіста і отримають корисні навички, які зможуть відразу застосовувати на практиці.

Керівник ШУЖ — Віталій Голубєв, головний редактор Видавничого дому “ОГО”, викладач кафедри журналістики Національного університету “Острозька академія”. Викладачі ШУЖ — це відомі рівненські журналісти і телеведучі. Ніяких нудних лекцій, оцінок і домашніх завдань — тільки корисні навички і живе дружнє спілкування!

Для учасників ШУЖ проводяться телевізійні проби у студії Першого місцевого. Випускники ШУЖ матимуть змогу проходити кастинги на ведучих програм телеканалу “Рівне 1”. Кращі випускники матимуть перспективу працевлаштування у редакціях Рівного.

Навчання в ШУЖ буде корисним і старшокласникам, які планують вступати на факультет журналістики, і студентам, які ще під час навчання прагнуть здобути корисний досвід і контакти на майбутнє, і молодим людям, які шукають роботу після закінчення вишу, і дорослим рівнянам, які працюють з інформацією і відчувають потребу опанувати базові журналістські навички.

Мінімум теорії - максимум практики! Саме під таким гаслом проходить навчання у Школі універсального журналіста. Недарма випускники ШУЖ нині працюють практично в кожній редакції Рівного!

Щоб записатись на навчання або отримати детальнішу інформацію - пишіть на [email protected] або телефонуйте (050) 339 39 85.

сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів
*