Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки: новіша  2123  2122  2121  ...  44  43  42  41  40  ...  3  2  1  старіша

// 17.10.2008
Млинову виповнюється 500 років

Млинову виповнюється 500 років (переглядів: 4461)

Подарунок для усіх млинівчан. Районному центрові Млинів виповнюється 500 років. Вперше селише на річці Іква згадується в документах про перехід Млинова від одного феодала до іншого. Саме з річкою пов'язана і назва поселення. Історики припускають, що колись на цій території було чимало водяних млинів.

// 16.10.2008
Зникла інтрига навколо імені єдиного кандидата на посаду міського голови Рівного від Блоку Юлії Тимошенко

Зникла інтрига навколо імені єдиного кандидата на посаду міського голови Рівного від Блоку Юлії Тимошенко (переглядів: 2086 / коментарів: 1)

Зникла інтрига навколо імені єдиного кандидата на посаду міського голови Рівного від блоку Юлії Тимошенко. Сьогодні усі четверо БЮТівців, які претендують на це крісло, заявили - вони самовисуванці. Цю інформацію підтвердили і в міському тервиборчкомі. Натомість голова фракції БЮТ в обласній раді наполягає - єдиний кандидат від біло-сердешних - це депутат обласної ради Станіслав Савінський.

// 16.10.2008
Більше приводів для оптимізму з'явилося у вихованців дитячого будинку села Ясениничі

Більше приводів для оптимізму з'явилося у вихованців дитячого будинку села Ясениничі (переглядів: 2087)

Більше приводів для оптимізму з'явилося у вихованців дитячого будинку села Ясениничі, що в Рівненському районі. Принаймні, їхнє дозвілля стане яскравішим. Завдяки благодійникам діти отримали новий спортивний інвентар.

// 16.10.2008
Історію родини з діда-прадіда досліджують школярі Рівного

Історію родини з діда-прадіда досліджують школярі Рівного (переглядів: 2604)

Історію родини з діда-прадіда досліджують школярі Рівного. Літопис свого року вони не лише пишуть, а й викладають з бісеру. Найглибше коріння, яке вдалося віднайти учасникам цьогорічного конкурсу - це в сьомому колінні. Похизуватися знанням власного родоводу вирішили понад сотня рівненських учнів. До фіналу дісталися лише восьмеро.

// 15.10.2008
Допомогти так легко

Допомогти так легко (переглядів: 1946 / коментарів: 1)

Допомогти так легко. У цьому переконані організатори та учасники благочинної акції від газети "ОГО". До свого 16-ти річчя видання влаштувало свято малозабезпеченій малечі Рівного.

// 15.10.2008

Рівняни два тижні поспіль ходитимуть на виборчі дільниці (переглядів: 1825)

Рівняни два тижні поспіль ходитимуть на виборчі дільниці, разом з ними і мешканці ще трьох сотень населених пунктів України. 30 листопада там також пройдуть позачергові вибори до місцевих та сільських рад. У ТВК не проти події сумістити - на єдиний день. Кажуть - це значно б зекономило кошти і полегшило роботу. Однак, без дозволу Верховної Ради змінювати дату виборів на місцях не повноважні. До того ж, додають у ТВК - парламетарям зараз не до цього.

// 15.10.2008

Йому лише дванадцять, а він уже найрозумніший (переглядів: 2250)

Йому лише дванадцять, а він уже найрозумніший. Рівненський семикласник Віталій Павлов став учасником одноіменного російського шоу. Записували програму в Москві ще на початку вересня, а вийшла вона в ефір на одному з українських каналів минулої суботи.

// 14.10.2008
Біля Свято-Покровського собору не проштовхнутися

Біля Свято-Покровського собору не проштовхнутися (переглядів: 1959)

Сьогоднішній день - чи не найголовніший у році для відданих рівнян та християн. Рівне та Україна відзначають свято Покрови Пресвятої Богородиці. Для нашого міста - це пристольний празник, для всієї держави - ще й День українського козацтва та 66 річниця заснування УПА. Остання дата - для Рівненщини також знакова - адже саме наш край вважають колискою українського повстанського руху. Про це згадували сьогодні на всіх масових заходах.

// 14.10.2008
Верховна Рада розпущена не президентом

Верховна Рада розпущена не президентом (переглядів: 1778)

Верховна Рада розпущена не президентом. Вона і є - розпущена - так дослівно висловився голова Рівненської облдержадміністрації Віктор Матчук. Напередодні він повернувся з наради, яку Президент України провів з керівниками областей. А вже сьогодні поділився думками про парламентські та міські вибори. І вкотре зізнався, кого на останніх буде підтримувати.

// 14.10.2008
Особливо небезпечний вид грипу чекає на рівнян цьогоріч

Особливо небезпечний вид грипу чекає на рівнян цьогоріч (переглядів: 1834)

Особливо небезпечний вид грипу чекає на рівнян цьогоріч - попереджають медики. Штам з екзотичною назвою Австралійський А2 – „Брізбен" атакує мешканців Рівненщини вже за місяць-півтора. Епідемії не уникнути - твердять лікарі.


сторiнки: новіша  2123  2122  2121  ...  44  43  42  41  40  ...  3  2  1  старіша


*