Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /
«
Євромайдан. Хроніка подій
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки: новіша  79  78  77  ...  5  4  3  2  1  старіша

// 29.11.2013
10 тисяч жителів Рівненщини доєдналися до живого ланцюга

10 тисяч жителів Рівненщини доєдналися до живого ланцюга  (переглядів: 2872 / коментарів: 6)

Через Рівненщину простягнувся живий ланцюг. Всеукраїнська акція, у рамках якої люди від Києва до кордону із Польщею мали утворити живий ланцюг масово відбулася у трьох населених пунктах області. Місто Рівне, Дубно та Гоща.

// 29.11.2013
Дубенчани підтримали "Євроланцюг"

Дубенчани підтримали "Євроланцюг" (переглядів: 1647)

Сотні дубенчан опівдні 29 листопада вишикувалися вздовж траси Київ-Чоп, об’єднавшись у «євроланцюг». До них долучилися десятки людей з сіл Дубенського району, Млинова, Демидівки, Луцька, Тернополя, Кременця, інших міст та сіл.

// 29.11.2013
У Києві - масова навала "тітушок". Б'ють журналістів. Чому міліція нічого не робить?

У Києві - масова навала "тітушок". Б'ють журналістів. Чому міліція нічого не робить?  (переглядів: 2648)

На провладний мітинг на Європейській площі у Києві збираються з усіх усюд так звані у народі "тітушки". Біля Маріїнського палацу їх вже більше тисячі. "Тітушки" вже встигли побити журналіста та оператора "Громадського телебачення".

// 29.11.2013
Віктор Янукович так нічого і не підписав у Вільнюсі

Віктор Янукович так нічого і не підписав у Вільнюсі  (переглядів: 1621)

Як повідомляє "Українська правда", у Вільнюсі відбулася церемонія підписання угод між ЄС та країнами Європейського партнерства, однак з Україною жодних угод підписано не було.

// 28.11.2013
Ще один прапор Євросоюзу замайорів у Рівному

Ще один прапор Євросоюзу замайорів у Рівному  (переглядів: 1917 / коментарів: 4)

Перший підняли біля міськвиконкому кілька днів тому. Другий підняли, а потім зняли біля обласної державної адміністрації. Ще один планують встановити на найвищий точці обласного центру. Ініціаторами такого вчинку стали не громадські активісти чи депутати, а місцеве підприємство.

// 28.11.2013
Студенти рівненського "водніка" влаштували масштабний мітинг під університетом [ВІДЕО]

Студенти рівненського "водніка" влаштували масштабний мітинг під університетом [ВІДЕО] (переглядів: 3329 / коментарів: 12)

Мітинг за вступ України в ЄС студенти НУВГП провели 26 листопада. Вийшов до студентів і в.о. ректора НУВГП Микола Корецький, який "пробачив" їм прогуляні пари та пообіцяв, що не застосовувати ніяких мір покарання за їхній вихід на #Євромайдан.

// 28.11.2013
29 листопада Рівне долучиться до "живого #Євроланцюга Україна -> Європа" [Як взяти участь]

29 листопада Рівне долучиться до "живого #Євроланцюга Україна -> Європа" [Як взяти участь]  (переглядів: 3407 / коментарів: 17)

Рівненщина приєдналася до громадської ініціативи "Євроланцюг". А відтак, 29 листопада, о 12-00 активісти планують взятися за руки і прокласти живий ланцюг від Майдану Незалежності у Києві до міста Шегині, що на кордоні з Євросоюзом. Відтак закликають усіх рівнян долучитися та стати частиною "живого ланцюга", як колись у 1990 році.

// 27.11.2013
Цілодобове чергування організували молоді активісти на рівненському Євромайдані

Цілодобове чергування організували молоді активісти на рівненському Євромайдані  (переглядів: 2481 / коментарів: 9)

Без європейських умов, але з європейськими мріями чергує цілодобово рівненська молодь на євромайдані Рівного. В невеликому наметі активісти поступу на Захід мають і притулок, і обігрів, і харчування.

// 27.11.2013
Рівненські студенти просять звільнити їх від навчання на період Євромайдану

Рівненські студенти просять звільнити їх від навчання на період Євромайдану   (переглядів: 3814 / коментарів: 19)

Масово долучилися до підтримки євроінтеграційних прагнень України і рівненські студенти. Щоб висловити своє бажання жити у європейській спільноті, молодь сьогодні влаштувала загальноміську студентську ходу. А окрім стандартних проєвропейських гасел взяли на озброєння заклик "Хто не скаче, той москаль".

// 27.11.2013
Рівненська обласна рада - за ЄС

Рівненська обласна рада - за ЄС  (переглядів: 1894 / коментарів: 2)

Депутати просять керівників держави підписати Угоду про асоціацію з Європейським союзом. За текст звернення проголосували 59 із 65 присутніх на сесії обласних обранців. Тим часом під стінами сесійної зали вирував студентський мітинг. Не обійшлося і без скандалу.


сторiнки: новіша  79  78  77  ...  5  4  3  2  1  старіша


*