Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Програми /
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки: новіша  109  108  107  ...  3  2  1

// Телепресклуб  03.10.2008
На “Телепресклубі” говорили про потенційних кандидатів на посаду міського голови Рівного

На “Телепресклубі” говорили про потенційних кандидатів на посаду міського голови Рівного (переглядів: 2810 / коментарів: 1)

Засідання “Телепресклубу” 2 жовтня, відбулося в дещо новому форматі. По-перше, змінилась тривалість “ТПК” – журналісти спілкувалися з місцевими політиками понад годину. По-друге, змінився формат програми – цього разу в ній було декілька співведучих. Темою спецвипуску “Телепресклубу” стали підсумки першого обласного рейтингу “ТОП-20: найвпливовіші політики Рівненщини”, який організував до свого 16-річчя тижневик “ОГО”. Відповідно гостями та учасниками “ТПК” стали лауреати проекту.

// Телепресклуб  19.09.2008
Про що Матчук говорив тет-а-тет з Ющенком?

Про що Матчук говорив тет-а-тет з Ющенком? (переглядів: 3052)

Політичну ситуацію в Україні та підсумки робочої поїздки Президента Віктора Ющенка на Рівненщину обговорювали на засіданні “Телепресклубу” 18 вересня голова облдержадміністрації Віктор Матчук та представники різних політичних сил місцевого рівня.

// Телепресклуб  12.09.2008
Матчук не іде в нардепи

Матчук не іде в нардепи (переглядів: 2895)

У четвер в ефірі “Телепресклубу” на “Рівне 1” голова облдержадміністрації Віктор Матчук заявив, що не збирається подавати заяву про те, що хоче обійняти місце народного депутата. Така можливість постала перед ним після заяви про складення повноважень нардепа Святослава Вакарчука. Адже Матчук у списку НУНС наступний на проходження в парламент.

// Телепресклуб  01.08.2008
“Телепресклуб” 31 липня: Васильчук трощив би автомати, але...

“Телепресклуб” 31 липня: Васильчук трощив би автомати, але... (переглядів: 3191)


Боротьба з надмірним розповсюдженням гральних автоматів, перевиконання бюджету Рівного, наслідки негоди в області – ось кілька ключових тем, які обговорювали у четвер, 31 липня, на “Телепресклубі” провідні журналісти рівненських ЗМІ з гостями студії - заступником міського голови Рівного з економічних питань Сергієм Васильчуком та головою облдержадміністрації Віктором Матчуком.

// Телепресклуб  24.07.2008
У четвер на «Телепресклубі» обговорювали міський бюджет та земельні питання

У четвер на «Телепресклубі» обговорювали міський бюджет та земельні питання (переглядів: 2554)

Розподіл коштів від перевиконання міського бюджету Рівного за перше півріччя цього року та земельні ділянки для комунальників – ці теми обговорювали у четвер, 24 липня, на засіданні «Телепресклубу». Відповідали на запитання журналістів «Рівне 1» та провідних місцевих засобів масової інформації депутати Рівнеради Анатолій Чугуєвець, Тетяна Редюк та Руслан Мальований.// Телепресклуб  22.05.2008
22 травня у "ТелеПресКлубі": голова облдержадміністрації Віктор Матчук

22 травня у "ТелеПресКлубі": голова облдержадміністрації Віктор Матчук (переглядів: 2889 / коментарів: 2)

22 травня відбувся черговий випуск "ТПК" за участю голови Рівненської облдержадміністрації Віктора Матчука та керівників 4-х провідних місцевих ЗМІ. Тема програми: результати дворічної роботи Віктора Матчука на посаді голови ОДА; актуальні проблеми області та плани обласної влади щодо їх вирішення. Ведучий Віталій Голубєв.// Телепресклуб  15.05.2008
Сергій Васильчук - про головні проблеми Рівного

Сергій Васильчук - про головні проблеми Рівного (переглядів: 3866 / коментарів: 2)

Заступник міського голови Рівного з питань економіки Сергій Васильчук 15 травня в прямому ефірі "Телепресклубу" на "Рівне 1" розповів про головні проблеми, над якими працюватиме міська влада Рівного. Ведучий - Віталій Голубєв.

// Телепресклуб  24.04.2008
На Рівненщині торік померло 5 тисяч "чорнобильців": детально про розмову в "Телепресклубі"

На Рівненщині торік померло 5 тисяч "чорнобильців": детально про розмову в "Телепресклубі" (переглядів: 3060)

У четвер ввечері у прямому ефірі телеканалу "Рівне 1" обговорили проблеми, пов'язані з наслідками аварії на Чорнобильській АЕС для Рівненщини. Про тих, хто рятував земляків від невидимої радіації , згадують лише у ці квітневі дні – такий висновок можна було зробити з почутого на “Телепресклубі”. Не ведеться й статистика померлих через вплив радіоактивних речовин.

// Телепресклуб  10.04.2008
10 квітня у програмі "Телевізійний прес-клуб" говорили про стосунки між владою і бізнесом.

10 квітня у програмі "Телевізійний прес-клуб" говорили про стосунки між владою і бізнесом. (переглядів: 2717)

На запитання ведучої Руслани Броновицької та журналістів провідних місцевих ЗМІ відповідали начальник управління економіки Рівненської облдержадміністрації Ігор Тимошенко; заступник міського голови Рівного Сергій Васильчук; голова Держкомпідприємництва в Рівненській області Микола Тарасюк; перший заступник голови Рівненської райдержадміністрації Сергій Подолін; депутат Рівненської міської ради, підприємець Станіслав Рязанов; підприємець Валерій Гусак; підприємець Олександр Лістратов; підприємець Олег Поліщук.

Прес погляд з Віталієм Скринським

Прес погляд з Віталієм Скринським (переглядів: 8923 / коментарів: 16)

Не зовсім серйозний, уїдливий погляд на те, про що пишуть рівненські газети і як вони це роблять.


матеріали програми


сторiнки: новіша  109  108  107  ...  3  2  1


*