сторiнки:   2  1  старіша

// 02.11.2013
Конкурс від програми АвтоМотоРевю. Переможець жовтня.

Конкурс від програми АвтоМотоРевю. Переможець жовтня. (переглядів: 2251)

За підсумками 4-х турів жовтня 2013-го року переможцем конкурсу на знавця історії авто- та мотоспорту став рівненський вболівальник спідвею Валентин Марчук, який дав правильні відповіді на усі чотири запитання конкурсу. До речі Валентин здобуває перемогу у конкурсі вже вдруге протягом року.

теги: спідвей, конкурс

// 16.10.2013
Конкурс від програми АвтоМотоРевю. Переможець вересня.

Конкурс від програми АвтоМотоРевю. Переможець вересня. (переглядів: 2073)

За підсумками 4-х турів вересня 2013-го року переможцем конкурсу на знавця історії авто- та мотоспорту став рівненський вболівальник спідвею Ілля Тищук.

// 07.09.2013
Конкурс від програми АвтоМотоРевю. Переможець серпня.

Конкурс від програми АвтоМотоРевю. Переможець серпня. (переглядів: 2448)

За підсумками 5-ти турів серпня 2013-го року переможцем конкурсу на знавця історії авто- та мотоспорту став рівненський вболівальник спідвею Сергій Гладкий.

// 03.08.2013
Конкурс від програми АвтоМотоРевю. Переможець липня.

Конкурс від програми АвтоМотоРевю. Переможець липня. (переглядів: 2094)

За підсумками 4-х турів липня 2013-го року переможцем конкурсу на знавця історії авто- та мотоспорту став рівненський вболівальник спідвею зі стажем Матієнко Віктор Васильович. До речі Віктор Васильович претендує на звання найактивнішого глядача нашої програми, а також найактивнішого учасника вікторини, так як перемагає вже вдруге поспіль.

// 06.07.2013
Конкурс від програми АвтоМотоРевю.Переможець червня.

Конкурс від програми АвтоМотоРевю.Переможець червня. (переглядів: 1948)

За підсумками 5-и турів червня 2013-го року переможцем конкурсу на знавця історії авто- та мотоспорту став рівненський вболівальник спідвею зі стажем Матієнко Віктор Васильович.