Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Програми /
«
На часі
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки: новіша  28  27  26  ...  7  6  5  4  3  2  1  старіша

// 30.09.2008
30 вересня у програмі "На часі": як стати бізнесменом

30 вересня у програмі "На часі": як стати бізнесменом (переглядів: 2427 / коментарів: 1)

1 жовтня завершується термін подачі бізнес-планів на обласний конкурс "Час твого бізнесу". Про те, як почати бізнес у Рівному, скільки для цього треба грошей і знань, на що можна сподіватися і на кого покластися відповідали гості студії - голова оргкомітету конкурсу "Час твого бізнесу" Юрій Трачук та директор Північно-західного регіонального центру інноваційного розвитку Олександр Бабій. Ведуча Світлана Сирота.

// 10.09.2008
10 вересня у програмі "На часі": без даху над головою. Де житимуть мешканці відомчих гуртожитків?

10 вересня у програмі "На часі": без даху над головою. Де житимуть мешканці відомчих гуртожитків? (переглядів: 2408)

Що очікує на людей, чиє житло продали разом із підприємствами? Де завтра житимуть мешканці відомчих гуртожитків? І чи здатна держава їх захистити? На ці та інші питання ведучої Світлани Сироти відповідав гість студії - начальник регіонального відділення Фонду державного майна України по Рівненській області Віктор Матвієнко. 

// 21.08.2008
21 серпня у програмі "На часі": про святкування та розвиток Рівного.

21 серпня у програмі "На часі": про святкування та розвиток Рівного. (переглядів: 2645)

Про святкування Дня Незалежності та Дня міста, а також про переспективи розвитку Рівного у програмі "На часі" розповів заступник міського голови Сергій Васильчук.

Ведучий — Віталій Голубєв.// 22.07.2008
21 липня в програмі "На часі" говорили про розподіл земельних ділянок і квартир у Рівному. Гість студії - депутат Рівненської міської ради - Анатолій Чугуєвець.

21 липня в програмі "На часі" говорили про розподіл земельних ділянок і квартир у Рівному. Гість студії - депутат Рівненської міської ради - Анатолій Чугуєвець. (переглядів: 2531)// 18.07.2008
18 липня у програмі "На часі": відпочинок по-рівненськи.

18 липня у програмі "На часі": відпочинок по-рівненськи. (переглядів: 2365)

Сьогодні "Новини Рівного" завершують тему тижня „Відпочинок по-рівненськи”.

Ведуча програми "На часі" Руслана Броновицька та  заступник начальника обласного управління культури і туризму Ярослава Гаврилова спробували підсумувати все, що було сказане в журналістських матеріалах протягом тижня і озвучити те, що лишилося поза кадром.// 15.07.2008
15 липня у програмі "На часі": Такаші Ітозава. Про Украну та Японію

15 липня у програмі "На часі": Такаші Ітозава. Про Украну та Японію (переглядів: 2474)

Про фотографію, мистецтво і про побут в Україні та Японії розповість гість студії — японський українець, фотохудожник Такаші Ітозава. Ведуча Руслана Броновицька.

// 09.07.2008
9 липня у програмі "На часі": міський голова Острога Тарас Пустовіт

9 липня у програмі "На часі": міський голова Острога Тарас Пустовіт (переглядів: 2934)

Про те, чим живуть маленькі міста. про радощі і негаразди їхніх мешканців і про те, за що дають ордени мерам міст обласного підпорядкування розповість гість студії - голова Рівненського регіонального відділення Асоціації міст України, міський голова Острога Тарас Пустовіт.// 08.07.2008
8 липня у програмі "На часі": громадське спостереження за вступною кампанією 2008 року

8 липня у програмі "На часі": громадське спостереження за вступною кампанією 2008 року (переглядів: 2677)

Цьогоріч українські ВНЗ вперше проводять прийом абітурієнтів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання. ГМ "ОПОРА" в Рівному з 1 липня розпочала моніторинговий проект "Громадське спостереження за вступною кампанією 2008 року". Метою проекту є забезпечення прозорості та відкритості вступної кампанії, а також попердження можливою корупції при вступі абітурієнтів. Докладніше про громадський моніторинг ВНЗ розповість гість студії програми "На часі" Сергій Терентьєв, член коородинаційної ради РОО ВГО "Громадянська мережа"ОПОРА".// 02.07.2008
2 липня у програмі "На часі": пора вступати!

2 липня у програмі "На часі": пора вступати! (переглядів: 2447 / коментарів: 1)

Особливості цьогорічного вступу до Національного університету водного господарства та природокористування. якими спеціальностями можна оволодіти у "воднику" -  про це та більше у програпмі "На часі".

Гість програми ректор університету Василь Гурин.

Ведучий Олександр Курсик// 27.06.2008
27 червня у програмі "На часі" нова політична сила "Єдиний центр"

27 червня у програмі "На часі" нова політична сила "Єдиний центр" (переглядів: 2941)

Про результати першого засідання обласної організації політичної партії "Єдиний центр" ведуча Світлана Сирота розмовляла з гостями студії - народним депутатом України - головою партії "Єдиний центр" - Ігорем Крілем та головою обласної організації партії - Валерієм Богуцьким. 


сторiнки: новіша  28  27  26  ...  7  6  5  4  3  2  1  старіша


*