rivne1.tv / Проекти / Здорово жити /
// 07.12.2018

10 продуктів,які позбавлять від каменів в нирках, болів в суглобах

10 продуктів,які позбавлять від каменів в нирках, болів в суглобах Винекнення каменів у нирках пов'язано з порушенням обміну речовин, накопичується в нирках нерозчинні солі. Спочатку вони осідають у вигляді невеликих кристалів - «піску», і їх можуть виявити на цій стадії при ультразвуковому дослідженні.Потім дрібні кристали об'єднуються, утворюючи нерозчинні камені. На щастя, є продукти, які допомагають боротися з нерозчинними солями! Отож, 10 найефективніших продуктів, які варто вживати регулярно.

1. Брокколі і огірки.

pic

Ці овочі здатні знизити виробництво сечової кислоти і утворення кристалів. Вони зазвичай утворюються навколо наших суглобів, що в результаті викликає болю і деформацію суглоба.

2. Банани.

Банан, багатий калієм, що дуже важливо для зниження рівня сечової кислоти в організмі.

3. Морква.

Ви можете уникнути накопичення сечової кислоти з регулярним споживанням сирої моркви, а також поліпшити загальний стан здоров'я.

4. Вишня.

Ця смачна ягода здатна нормалізувати рівень сечової кислоти. Так як вона містить речовину під назвою «антоцианин». Крім того, вона запобігає утворенню кристалів навколо наших суглобів.

5. Вода.

З споживанням води ви можете не тільки знизити рівень сечової кислоти, а й усунути відходи і токсини з вашого тіла.

6. Селера.

При частому вживанні селери, ви зможете уникнути більшої кількості ускладнень, викликаних сечовий кислотою, а також знизити її рівень.

7. Яблуко.

Ви можете детоксифіцировать своє тіло з регулярним споживанням яблук. Це також допомагає усунути надлишок сечової кислоти.

8. Лимон

pic

Видалити сечову кислоту і уникнути багатьох проблем зі здоров'ям, допоможе регулярне вживання лимонної води. Пийте лимонну воду завжди через 30-40 хвилин після кожної їжі.

9. Зелений чай.

Вживання зеленого чаю знижує ризик розвитку подагри, а також бореться з гіперурикемією. Рекомендується пити 1-2 чашки зеленого чаю щодня.

10. Сира цибуля.

Ви можете уникнути надмірної сечової кислоти в організмі, вживаючи цибулю, приправлену тільки лимонним соком і невеликою кількістю оливкової або лляної олії.

переглядів: 2498

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 13.12.2018
<a href='/Info/?id=97059' >Які сигнали організму вказують на рак грудей</a>

Які сигнали організму вказують на рак грудей (переглядів: 66)

Онкологія грудей стає головною причиною смерті жінок у всьому світі, стоїть на другому місці після раку легенів по частоті захворювання. До причин виникнення раку грудей відносять різні фактори ризику: кількість пологів і вигодовування дітей грудьми, сексуальну активність, дотримання дієти і багато інших чинників. До факторів ризику відносяться деякі захворювання (ожиріння, цукровий діабет, ендокринні захворювання, гіпертонічна хвороба, мастопатія та інші), обтяжений анамнез (близькі родички, у яких діагностували рак жіночих статевих органів або молочних залоз), відсутність вагітності та пологів, велика кількість абортів, пізній клімакс.
// 12.12.2018
<a href='/Info/?id=97038' >Як розпізнати і лікувати бронхіт? </a>

Як розпізнати і лікувати бронхіт? (переглядів: 198)

Бронхіт і у дітей, і у дорослих в переважній більшості випадків є первинним захворюванням інфекційної етіології. Хвороба найчастіше розвивається під впливом інфекційного агента. Серед найбільш поширених причин первинних бронхітів виділяють наступні збудники: віруси, бактерії, грибкові.
// 08.12.2018
<a href='/Info/?id=96911' >Які зміни на шкірі вказують на хворобу серця</a>

Які зміни на шкірі вказують на хворобу серця (переглядів: 1968)

Цінну, а іноді і життєво важливу інформацію про ризик серцевих захворювань надають не тільки кардіологи, але і дерматологи. Вони можуть визначити людину з захворюванням серця, лише подивившись на її шкіру.Тому експерти створили список з 10 найпоширеніших шкірних симптомів, які сигналізують про порушення роботи серця.
// 07.12.2018
<a href='/Info/?id=96897' >Правда и міфи про щоденне вживання супів</a>

Правда и міфи про щоденне вживання супів (переглядів: 987)

Для більшості українців «суп» і «обід» - синоніми. З раннього дитинства, в сім'ї, дитячому садку, в школі нас привчають до того, що без супу не прожити. «От не будеш їсти суп, зіпсуєш шлунок - пошкодуєш тоді, що мене не слухав!» - казала, бувало, мама, коли ми відмовилися від обов'язкового першого.