rivne1.tv / Проекти / Перший розважальний /
// 06.12.2018

Як колір одягу впливає на ваш настрій, самопочуття та успіх у справах

Як колір одягу впливає на ваш настрій, самопочуття та успіх у справах Людину оточують різні кольори: в одязі, в інтер'єрі, тому енергія кольору позначається на нашому настрої і самопочутті. Як кольори впливають на енергетику людини, які з них залучають удачу, які зміцнюють здоров'я, а які позбавляють від депресії?

Знаючи особливості і специфіку певного кольору, ви зможете багато чого довідатися про характер і звички людини, у якого даний колір в одязі домінує. Енергія кольору дуже сильна, вона допоможе вам досягти певних цілей, залучити в своє життя удачу і захистити себе від поганих людей. Як же колір одягу впливає на характер і настрій людини?

Червоний. Червоний дуже сильний і агресивний колір, його не варто використовувати запальним натурам, людям зі слабкою волею і характером, тим, хто боїться конфліктів і агресії. Він підходить продуктивним і цілеспрямованим людям, які звикли добиватися свого. Також червоний цілком виправданий, якщо ви хочете освіжити почуття і розбудити пристрасть в коханій людині.

Чорний. Чорний - колір, який допоможе вам сконцентруватися і зосередитися, звертати увагу на дрібниці і не реагувати на зовнішні подразники. Ідеальний практично для будь-якого дня і ситуації, особливо актуальний для тих, хто пов'язаний з отриманням нових знань, з точними розрахунками та інтелектуальною сферою.

Сірий. Сірий колір досить нейтральний, він практично ніяк не відбивається на настрої людини. Цей відтінок ідеальний для комбінації з якимись агресивними яскравими квітами, але його надлишок викличе у людей недовіру до вас, так як сірий колір асоціюється зі скритністю і замкнутістю.

Білий. Білий колір спонукає до спілкування, дозволяє співрозмовнику довіряти вам і не боятися. Білий колір ідеальний для важливих заходів, наприклад, для ділових переговорів або першого побачення. Він допоможе розташувати до вас людину, розговорити її і змусити вам довіряти.

Синій. Синій колір підвищує працездатність і витривалість, допомагає правильно і швидко аналізувати ситуацію і приймати важливі рішення. Цей колір ідеально підходить для складної розумової роботи, для нарад, зборів і переговорів. Цей колір допоможе вам врівноважити свої емоції і почуття, стати уважними.

Блакитний. Прекрасний колір для активних людей і спортсменів: підвищує фізичну активність і витривалість, підвищує запас сил і енергії.

Зелений. Зелений колір сприятливо впливає на стан здоров'я і самопочуття, допомагає швидше відновити організм після фізичної активності. Різні відтінки цього кольору сприятливо впливають на нервову систему і настрій людини - заспокоюють і налаштовують на відпочинок.

8 хобі, що уповільнюють старіння і деградацію мозку

Жовтий. Жовтий - колір позитиву і гарного настрою, тому якщо ви нудьгуєте або переживаєте непростий період в житті, сміливо одягайте жовтий одяг і оточуйте себе жовтими речами. Цей колір, немов сонце, зарядить вас позитивною енергією, силою і бадьорістю.

Помаранчевий. Помаранчевий - колір творчості, креативу, сприяє розумовій діяльності та генерації нових ідей. Якщо ваша робота пов'язана з творчістю, в вашому одязі обов'язково повинні бути присутніми елементи оранжевого кольору.

Бірюзовий. Бірюзовий - колір життя і задоволення, він допомагає більш повно відчувати насолоду, переживати щасливі моменти і запам'ятовувати їх. Багато хто помилково вважає кольором закоханих червоний, але це не так, це бірюзовий.

Фіолетовий. Цей колір відповідає за шосте чуття - інтуїцію і екстрасенсорні здібності, здатний загострювати почуття і емоції. З ним слід бути обережними і використовувати нечасто.

переглядів: 238

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 12.12.2018
<a href='/Info/?id=97017' >4 простих правила, які назавжди зроблять ваш ранок добрим</a>

4 простих правила, які назавжди зроблять ваш ранок добрим (переглядів: 137)

Рано прокидатися - справжні тортури для багатьох з нас. Що зробити, щоб ранкові збори замість стресу дали поштовх радісному і бадьорому початку дня?
// 11.12.2018
<a href='/Info/?id=96985' >5 порід собак ідеальних для сім'ї: як вибрати кращого друга</a>

5 порід собак ідеальних для сім'ї: як вибрати кращого друга (переглядів: 639)

Все життя мрієте про чотирилапого друга і зважилися завести собаку? Яку породу вибрати, якщо у вас вдома живуть діти? Розглянемо 5 порід сімейних собак.
// 10.12.2018
<a href='/Info/?id=96973' >Як визначити, що ви сумісні з коханим?</a>

Як визначити, що ви сумісні з коханим? (переглядів: 375)

Для одних людей відносини - це важка праця і випробування, а для інших - джерело духовної енергії, яка допомагає обом партнерам розвиватися і вдосконалюватися. Часто тільки у відносинах з правильними людьми людина може вирости і реалізувати свої кращі якості. Як зрозуміти, що в ваших відносинах існує міцний духовний зв'язок?
// 07.12.2018
<a href='/Info/?id=96908' >Що подивитися в грудні: ТОП-5 найбільш очікуваних серіалів</a>

Що подивитися в грудні: ТОП-5 найбільш очікуваних серіалів (переглядів: 238)

Холодні грудневі вечори вже саме час присвятити перегляду крутих серіалів. А в цьому місяці їх з'явиться чимало: від фантастики за розповідями Джорджа Р.Р. Мартіна до детективів і довгоочікуваного п'ятого сезону "Чорного дзеркала".