rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» / Порадник /
// 04.12.2018

Основна причина жіночих зрад: результати досліджень здивували навіть вчених

Основна причина жіночих зрад: результати досліджень здивували навіть вчених
Дане зображення не є прямою ілюстрацією до матеріалу.
У чому криються причини зрад. Чому дружинам зраджують чоловіки, а чоловіки зраджують своїм дружинам. Відповідь на це питання намагаються знайти тисячі років. Ось і американські вчені провели дослідження на тему «Чому жінки зраджують своїм чоловікам»

Як виявилося в ході масштабних досліджень американських вчених, жінки йдуть на зраду, прагнучи, як це не парадоксально, зберегти шлюб.

Також читайте: Хто кому і ким доводиться після весілля

Так, саме любов і прихильність до свого чоловіка, але незадоволеність в ліжку, штовхає більшість жінок на задоволення своїх сексуальних потреб на стороні.

Протягом року вчені проводили опитування серед жінок у віці до 65 років, які активно користувалися сайтами знайомств.

Велика частина жінок відповіли, що причина, яка змусила їх піти на зраду - недостатня кількість сексу і відсутність оргазму. Причому жінки зізналися, що вони люблять своїх чоловіків і не збираються з ними розлучатися.

Таким чином організатори досліджень зробили висновок, що причиною зрад є не пошук нового партнера, а отримання задоволення.
переглядів: 7838

<< попередній матеріал    список   Інші публікації у розділі:

// 26.11.2018
<a href='/Info/?id=96607' >5 речей, за які ні в якому разі не можна сварити дитину</a>

5 речей, за які ні в якому разі не можна сварити дитину (переглядів: 3272)

Кожна дитина протягом свого дорослішання робить різні «нехороші» вчинки. Зазвичай за ними слідує батьківське покарання, яке найчастіше є лише проявом емоцій. В результаті виховний процес перетворюється в підрив батьківського авторитету. Справа в тому, що іноді дитина навіть не розуміє, чому її покарали, а багато слів, сказані батьками в пориві гніву, проникають глибоко і надовго в свідомість, осідаючи важким каменем до кінця життя.
// 20.11.2018
<a href='/Info/?id=96377' >Чому діти найгірше поводяться з мамою: 3 причини</a>

Чому діти найгірше поводяться з мамою: 3 причини (переглядів: 3435)

У садочку ваше чадо називають «золотою дитиною», бабуся стверджує, що «малюк, поки не прийшли батьки, поводився чудово», тато легко знаходить спільну мову з сином, а варто мамі залишитися з дитиною, як емоції вирують, нерви натягуються, і сльози готові хлинути з очей. Мамині сльози. Чому так відбувається, що з мамою дитина поводиться найгірше?
// 13.11.2018
<a href='/Info/?id=96199' >5 явних ознак, що дитина вживає наркотичні речовини</a>

5 явних ознак, що дитина вживає наркотичні речовини (переглядів: 445)

Про деякі речі не хочеться навіть згадувати, бо страшно уявити, що ЦЕ може торкнутися твоєї сім'ї і твоїх дітей. У цей «чорний список» входять і наркотики. Однак нам, батькам, не варто ховатися від проблем.
// 12.11.2018
<a href='/Info/?id=96163' >4 фрази, які вбивають самооцінку вашої дитини</a>

4 фрази, які вбивають самооцінку вашої дитини (переглядів: 569)

Батьки завжди бажають добра своїм дітям. Але часом одним необережним словом або фразою вони можуть не тільки вдарити по самооцінці, а й травмувати психіку маленької людини, навіть не підозрюючи цього. Які фрази ні в якому разі не можна говорити дитині?