rivne1.tv / Проекти / Святкові канікули /
// 05.12.2018

теги: зима, народні прикмети

7 зимових прикмет для залучення благополуччя, грошей та удачі

7 зимових прикмет для залучення благополуччя, грошей та удачі З кожною порою року пов'язано безліч прикмет та забобонів, і зима не виняток. Які ж зимові прикмети розкажуть про швидке багатство, а які привернуть у ваш дім щастя і благополуччя?

У ці прикмети вірили ще наші предки і дійшли вони до наших часів неспроста, тому обов'язково прислухайтеся до порад, щоб зберегти і примножити свій матеріальний стан і зробити життя своєї сім'ї щасливим. Які зимові прикмети обов'язково потрібно знати?

- Взимку сніг ховає землю, а ви ховайте гроші. Наші предки вважали, що гроші, зароблені влітку, потрібно економити, тому частину грошей закопували в заметі під будинком, щоб навесні не бідувати. Тому в свята не варто бути занадто марнотратними, а думати про те, що чекає вас далі.

- Тримайте взуття в порядку. Повернувшись з вулиці, обов'язково обмітаючи від снігу, очистіть і висушіть взуття. За народними прикметами, якщо взуття в порядку, то і гроші в будинку взимку будуть водитися.

- Сильний снігопад обіцяє грошовий прибуток. Вважається, що чим більше снігу випаде, тим більше грошей прийде в будинок. Наші предки намагалися біля будинку намести великий замет, кидали туди монетку і говорили: "Скільки сніжинок, стільки і монеток в гаманці".

- Тримайте свій будинок в чистоті і порядку. Удача і щастя не зможуть оселитися в захаращеному і брудному будинку. Напередодні Нового року, наведіть в будинку порядок, переберіть речі в шафі, частину віддайте нужденним, непотрібне - викиніть, розберіть завали в коморі і на балконі, вони блокують потоки позитивної енергії і заважають вашому щастю.

5 небезпечних днів у грудні 2018: не плануйте важливі справи і будьте обережні

- Готуйте їжу для сім'ї та частіше печіть. Не дарма ароматний запах свіжої випічки асоціюється з гармонією і сімейним затишком. Господині, які часто і з любов'ю готують для своєї сім'ї, залучають до своєї оселі щастя та благополуччя. Готувати потрібно тільки з позитивними думками і в хорошому настрої, інакше результат буде протилежний, та й страва зовсім несмачна.

- Розмальовані морозом вікна - до грошей! Прикмета свідчить, що велика кількість морозних візерунків на вікні - до прибутку.

- Боріться з лінню. Якщо тільки вірити в прикмети і нічого не робити, розбагатіти навряд чи вийде, тому боріться з лінню, мотивируйте себе, піднімайте настрій. Зрештою, до Нового року - чарівного свята, який дарує віру в чудо і дітям, і дорослим, залишилося зовсім небагато. Шукайте собі цікаві заняття, робіть з дітьми вироби до Нового року, їжте мандарини і наповнюйте свій будинок сміхом, тоді в ньому обов'язково поселяться щастя, любов і багатство.

переглядів: 490

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 12.12.2018
<a href='/Info/?id=75666' >Свято Андрія: традиції та народні прикмети</a>

Свято Андрія: традиції та народні прикмети (переглядів: 9361)

13 грудня відзначається День Святого Андрія Первозванного. Які традиції та прикмети пов'язані з цим святом?
// 12.12.2018
<a href='/Info/?id=75662' >Гадання на Андрія</a>

Гадання на Андрія (переглядів: 12897 / коментарів: 2)

Завтра, 13 грудня, відзначається одне з найголовніших православних свят - свято Андрія Первозванного. У ніч на Андрія дівчата ворожать, намагаючись довідатися ім’я нареченого.
// 11.12.2018
<a href='/Info/?id=75885' >Що варто встигнути зробити до Нового Року?</a>

Що варто встигнути зробити до Нового Року? (переглядів: 3130)

Незабаром Новий Рік і в кожного з нас безліч справ, які потрібно встигнути зробити до свят. Ми вирішили зробити свій список цікавих справ, які варто встигнути зробити до цього чарівного свята.
// 11.12.2018
<a href='/Info/?id=96976' >10 правил етикету на корпоративі: як не зіпсувати ділову репутацію</a>

10 правил етикету на корпоративі: як не зіпсувати ділову репутацію (переглядів: 205)

Наближаються корпоративи, що ж - це відмінний привід провести час з колегами у неформальній обстановці і повеселитися. Але як вести себе на корпоративній вечірці, щоб потім не було соромно? 10 правил негласного етикету, дотримуючись яких ви не станете червоніти перед колегами після вечірки.