Він розташований у приміщенні позашкільного навчального закладу по вулиці Шкільній, 2. Для ІРЦ відвели 4 кімнати.

До роботи вже залучили досвідчених фахівців – логопеда, дефектолога, реабілітолога, практичного психолога та вчителя лікувальної фізкультури. Вони проводитимуть обстеження дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років, надаватимуть корекційно-розвиткові заняття, складатимуть та за потреби коригуватимуть для них індивідуальні програми розвитку.

У закладі, зокрема, створили комфортні умови для проведення тренінгів, семінарів-практикумів, консультацій з батьками тощо.

Навчальні кабінети наповнили сучасними меблями та обладнанням для практичних занять з дітьми.

Серед інших ресурсів – комп’ютерна техніка, дитячі меблі, дидактичні та наочні матеріали. Наприклад, кабінет лікувальної фізкультури обладнали шведською стінкою, велотренажером, біговою і тактильною доріжками.

Чуттєвим став виступ мами, яка впродовж 20 років шукала подібні центри Україною задля того, щоб її особлива дитина змогла говорити. Приводила приклади та тішилась з того, що вже не треба їздити на дорогу реабілітацію та витрачати чималі кошти. Дякувала усім, хто долучився до такої потрібної ініціативи та наголосила, що спиратися потрібно не на проблеми, а на можливості таких особливих дітей.

Нині в області вже відкрили 8 інклюзивно-ресурсних центрів, загалом, впродовж 2 років планується - 33.

pic



pic

Про це повідомляє прес-служба Рівне нської ОДА.