rivne1.tv / Проекти / ПрофіБуд /
// 03.12.2018

Як правильно вибрати місце для новорічної ялинки?

Як правильно вибрати місце для новорічної ялинки? Де ви зазвичай ставите новорічну ялинку, з року в рік в одному і тому ж кутку? За фен-шуй, кожна зона в квартирі відповідає за певну сферу життя і поставивши новорічну ялинку в такій зоні, ви тим самим її активізуєте. Подумайте, чого ви хочете в 2019 році і, виходячи з цього, виберіть місце для новорічної ялинки.

Новорічне оздоблення, на чолі з ошатною ялинкою, піднімає настрій і заряджає чарами і вірою в диво, тому, збираючись встановити ялинку, дізнайтеся, як її місце розташування може вплинути на ваше життя в 2019 році. Куди ж поставити новорічну красуню?

Схід. Цей сектор відповідає за міцний шлюб і сімейні узи, якщо вам необхідно налагодити відносини з чоловіком або примирити родичів, припинити сімейні конфлікти і постійні сварки, обов'язково знайдіть в своїй квартирі схід і поставте новорічну красуню туди.

Південь. Якщо ви творча особистість і вам потрібно постійно черпати натхнення, якщо вам необхідно визнання і ви не можете жити без звершень, вам слід ставити новорічну ялинку в південній точці свого будинку

Південний схід. Цей сектор відповідає за товарно-грошові відносини, тому сюди ялинку можуть поставити ті, хто хоче збільшити свій дохід, отримати надбавку до зарплати або поправити справи в бізнесі.

Південний захід. Новорічна ялинка в цьому секторі допоможе зустріти другу половинку або освіжити відносини в парі, яка разом вже багато років. На ялинку вішайте парні іграшки, ліхтарики у вигляді сердечок, пов'яжіть на гілки червоні банти.

Як зробити свою оселю затишною та комфортною?

Центр. Центр завжди відповідає за життєву енергію і здоров'я людини тому якщо найголовнішим для вас в майбутньому році є здоров'я, ставте ялинку в самому центрі кімнати. Приплив енергії до центру забезпечить вам міцне здоров'я, подарує багато сил і енергії.

Захід. У західному секторі зосереджена енергія сім'ї та продовження роду, тому якщо ви мрієте про поповнення в родині, сміливо ставте новорічну ялинку тут. Знайдіть найсприятливіше місце і тоді ваше бажання неодмінно виповниться, і незабаром у вас народиться малюк.

Північ. Якщо ваші бажання на 2019 рік пов'язані з кар'єрою і новими робочими горизонтами, шукайте найпівнічніше місце в квартирі і встановлюйте ялинку в цьому секторі. Це допоможе досягти успіхів у роботі або з легкістю освоїти нову професію.

Північний схід. Цей сектор відповідає за нові знання і вміння, тому якщо в новому році ви плануєте вчитися чомусь новому або хочете почати новий бізнес, але не знаєте, де черпати ідеї і натхнення, ставте ялинку на північному сході.

Північний Захід. Це сектор подорожей, тому якщо ви хочете побачити світ і побувати в різних країнах, встановлюйте новорічну красуню на північному заході.

переглядів: 276

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 13.12.2018
<a href='/Info/?id=97009' >10 правил для вхідних дверей: як захистити будинок</a>

10 правил для вхідних дверей: як захистити будинок (переглядів: 143)

"Уста будинку", саме так в Стародавньому Китаї називали вхідні двері. І це не дивно, адже саме вхідні двері є провідником позитивної енергії в наш будинок і виконують функцію захисту. Як правильно розташувати вхідні двері по фен-шуй, щоб не накликати на свій будинок біду?
// 11.12.2018
<a href='/Info/?id=97001' > Як залучити удачу і щастя або 8 помилок фен-шуй для будинку</a>

Як залучити удачу і щастя або 8 помилок фен-шуй для будинку (переглядів: 226)

Простір будинку грає дуже важливу роль в житті людини. Кожен хоче відчувати себе в ньому захищеним, повним сил і гармонії з собою і з оточуючими домочадцями. Щоб робити своє житло місцем накопичення позитивної енергетики, а так само мати можливість залучати в нього успіх і багатство, досить заглянути в ази вчення фен-шуй.
// 11.12.2018
<a href='/Info/?id=96982' >Цікаві лайфхаки для кухні: як організувати зберігання корисних дрібниць</a>

Цікаві лайфхаки для кухні: як організувати зберігання корисних дрібниць (переглядів: 145)

Кухня - це практично головне місце в будинку, тому кожна господиня прагне до того, щоб там завжди було чисто і затишно. Як правильно організувати зберігання на кухні і які хитрощі використовувати, щоб на полицях завжди був порядок?
// 10.12.2018
<a href='/Info/?id=96974' >7 рослин для спальні: залучаємо енергію любові і сімейного щастя</a>

7 рослин для спальні: залучаємо енергію любові і сімейного щастя (переглядів: 240)

Кімнатні рослини здатні не тільки прикрашати наш будинок, але і захищати, очищати енергетику, а також оздоровити домочадців.