Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /
// 17.11.2018

теги: Рівне, забудова, петиція, речовий ринок

Рівнянин пропонує розробити план забудови речового ринку

Рівнянин пропонує розробити план забудови речового ринку План реконструкції розробляють на вулиці Замковій. Саме таку петицію зареєстрував на сайті Рівненської міської ради рівнянин Андрій Бернацький.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Viber: Rivne1.tv

Він вказує, що окремі особи, які вважають вказану ділянку майже власною, вже планують її забудувати десятками багатоповерхівок, оскільки закінчується термін оренди землі, на якій розміщений речовий ринок.

- Вказане створить незручності абсолютно всім мешканцям міста: від збільшення кількості транспорту у центрі до ще більшого зношення комунальних комунікацій міста. Окрім того, забудова вказаної ділянки, може стати на заваді спорудження нового стадіону та його супутньої інфраструктури.

- Враховуючи викладене, прошу розглянути питання планування будівництва земельної ділянки на якій знаходиться речовий ринок із врахуванням виключно суспільно-важливих проблем, а саме: облаштування там скверу, будівництво нового великого дитячого садочку та при потребі нової школи. Відповідно залишити вказану ділянку у власності міста не менше ніж на 50 років. У разі продажу вказаної ділянки, зробити це виключно на відкритому аукціоні та обмежити забудову згаданої ділянки. - вказано в петиції.

Для того, щоб відповідну петицію розглянули в міській раді необхідно зібрати 300 голосів.

Зробити це можна до 31 грудня на сайті Рівненської міської ради .

Таїсія Олекшій
переглядів: 612

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 10.12.2018
<a href='/Info/?id=96991' >Руїни та безлад: рівняни просять відремонтувати сходи біля будинку [ВІДЕО]</a>

Руїни та безлад: рівняни просять відремонтувати сходи біля будинку [ВІДЕО] (переглядів: 20)

Ремонт розпочали, а закінчити ніяк не можуть. Майже у самісінькому центрі міста біля багатоквартирного будинку ще чотири місяці тому почали капітальний ремонт сходів. Однак все що вдалося зробити комунальникам - звести одну опорну стіну і залишити безлад, на цьому і все. Люди скаржаться у будинок потрапити неможливо більше того весь бруд стікає у під'їзд. Коли ж завершать роботи дізнавалися наші журналісти.
// 10.12.2018
<a href='/Info/?id=96987' >Які права людини найчастіше порушуються у Рівному? [ВІДЕО]</a>

Які права людини найчастіше порушуються у Рівному? [ВІДЕО] (переглядів: 38)

10 грудня у світі відзначається Міжнародний день прав людини. Декларація про свободу громадян прийнята ще у 1948 році. Втім українці й до сьгодні продовжують стикатись з порушенням своїх прав. Про те, як з цим боротися - далі у сюжеті.
// 10.12.2018
<a href='/Info/?id=96984' >Чому зникли лавки із залізничного вокзалу у Рівному? [ВІДЕО]</a>

Чому зникли лавки із залізничного вокзалу у Рівному? [ВІДЕО] (переглядів: 84)

Не сісти - не присісти. Розпочався зимовий сезон, а відтак лавки з залізничного вокзалу у Рівному пішли у забуття. До редакції Першого місцевого звернулися рівняни з обуренням, адже для них це стало дискомфортно. Ми вирішили дізнатися куди ділися лавки та чому їх демонтували. Детальніше у сюжеті далі.
// 10.12.2018
<a href='/Info/?id=96979' > Чому рівненські "євробляхарі" не можуть розмитнити свої автомобілі? [ВІДЕО]</a>

Чому рівненські "євробляхарі" не можуть розмитнити свої автомобілі? [ВІДЕО] (переглядів: 122)

У Рівному "євробляхарі" не можуть розмитнити свої автомобілі. Десятки транспортних засобів стоять у зоні митного контролю. Мовляв, процес гальмує митниця. А саме її працівники вимагають неправомірні благодійні внески та завищують вартість автомобілів. У митників своя правда. Кажуть, працюють у звичному режимі. Благодійні внески називають штрафами згідно закону. На чиєму боці правда, намагалась розібратись Анна Яцук.