rivne1.tv / Проекти / Здорово жити /
// 08.11.2018

Грамотне харчування, в залежності від вашого сну

Грамотне харчування, в залежності від вашого сну Дієтологи давно вже зійшлися на думці, що індивідуальність людини - основа при формуванні правильної системи харчування. Немає правила, яке підходить абсолютно всім. Однак є режими, який можна сформувати виходячи зі своїх особливостей. Сон і харчування - основа цього графіка.

Перш за все постарайтеся налагодити харчування по дробовому принципу, розділивши прийоми їжі,як мінімум на 4 рази на добу. Далі, розділіть прийоми їжі відповідно зі своїми особливостями режиму дня

pic

1. Будь-о котрій ви прокинулися, сніданок слід відкласти приблизно на годину. Це-максимум, можна обмежитися трьома чвертями години.

2. Далі їмо наступним чином: між прийомами їжі має бути не менше двох з половиною годин, максимум три з половиною - орієнтуйтеся на комфортність організму.

3. Не вечеряєте пізно? Правильно робите! Чотири години до сну - найкращий вибір для вечері. Однак за пару годин до відходу до сну можна побалувати себе невеликим перекусом: кефір або листя салату відмінно підійдуть.

4. Неважливо в скільки ви лягаєте спати, після десятої вечора їсти не рекомендують. Ви ризикуєте уповільнити метаболізм, надмірно напружити ШКТ і взагалі доставити організму неприємності і зайву роботу. Енергії з цієї їжі ви точно не отримаєте. І взагалі, намагайтеся лягти спати не пізніше одинадцятої вечора.

Всього чотири правила - і ваш режим буде ідеальним!

переглядів: 164

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 15.11.2018
<a href='/Info/?id=96251' >Ревматизм: причини, симптоми, діагностика</a>

Ревматизм: причини, симптоми, діагностика (переглядів: 89)

Ревматизм - це системне, тобто зачіпає весь організм, захворювання з переважним ураженням серця і суглобів. Сутність захворювання полягає в тому, що через інфікування якимось збудником оболонок серця і суглобових елементів в організмі починають вироблятися антитіла на власні тканини.Простіше кажучи - організм із завидною постійністю атакує власні органи. В даному випадку - серце і суглоби.
// 15.11.2018
<a href='/Info/?id=96235' >Коли слід звернутися до онколога і профілактика раку</a>

Коли слід звернутися до онколога і профілактика раку (переглядів: 95)

Відомо більше 100 різних форм раку, багато з яких піддаються лікуванню за умови, що були діагностовані на ранній стадії. Обов'язково звернися до онколога, якщо виявив у себе такі симптоми.
// 14.11.2018
<a href='/Info/?id=96223' >Кір: симптоми,лікування,профілактика</a>

Кір: симптоми,лікування,профілактика (переглядів: 115)

Кір – небезпечне вірусне захворювання, яке є однією з найпоширеніших причин дитячої смертності у світі. Переважно на кір хворіють саме діти, які не мають щеплень. Однак дорослі та підлітки, яких не вакцинували в дитинстві, також можуть захворіти. Це підтверджує ситуація в Україні: з початку 2018 року кір діагностували у понад 30 тисяч людей.
// 14.11.2018
<a href='/Info/?id=96218' >Сім продуктів, які розріджують кров</a>

Сім продуктів, які розріджують кров (переглядів: 317)

Стан крові - найважливіший показник роботи серцево-судинної системи людини. Від неї залежить функціонування всіх органів і клітин. Якщо вона дуже в'язка то головна функція - транспортна, утруднюється. Внаслідок чого може порушитися кровопостачання органів, яке потягне за собою розвиток варикозу і тромбозу