rivne1.tv / Проекти / ПрофіБуд /
// 09.11.2018

Кухня відкритого типу: всі за і проти

Кухня відкритого типу: всі за і проти Відкрита кухня стає все більш популярною. Тенденція Open Space в плануванні вітальні все частіше зустрічається в дизайні інтер'єрів. Чому?

Оскільки цей вид розташування дозволяє отримати більше місця для обладнання і зберігання, а також створення сучасного і практичного простору з відчуттям свободи.

Особливо виграє таке планування в невеликих квартирах-студіях або, в разі великого будинку, Open Space робить його структуру більш складною.

Переваги відкритої кухні

Цей тип планування забезпечує практичні рішення, перш за все для невеликих квартир, тому що, з'єднавши кухню з вітальнею, вона стає об'ємнішою і просторішою.

Ще однією перевагою є функціональність.

Ви можете дивитися телевізор або дивитися за дітьми під час гри у вітальні. Крім того, коли у вас є гості, ви можете взаємодіяти з ними, здійснюючи приготування їжі.

Дайджест гарячих трендів в інтер'єрі, які варто спробувати

Недоліки відкритої кухні

Одним з недоліків відкритих просторів є запах кухні, який дуже швидко поширюється у вітальню. Щоб вирішити цю проблему, вам потрібна дуже хороша витяжка, здатна швидко і ефективно поглинати пар і запахи.

Рекомендації по дизайну відкритої кухні

Дизайн кухні відкритого типу повинен відповідати загальному плануванню вітальні. Це правило діє як для використовуваної кольорової палітри, так і для ліній і форм дизайну меблів.

Або ви вибираєте одні і ті ж кольори для двох зон, або вибираєте сильні контрасти. Користуючись однією і тією ж кольоровою гамою простір стане єдиним, а перехід з однієї зони в іншу буде більш лінійним. Це ж правило застосовується до дизайну меблів.

переглядів: 173

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 15.11.2018
<a href='/Info/?id=96252' >Фіолетовий в інтер'єрі: як поєднувати з іншими кольорами</a>

Фіолетовий в інтер'єрі: як поєднувати з іншими кольорами (переглядів: 75)

Кожен з нас має улюблені кольори, а їх використання в дизайні свого житла наділяє інтер'єр дивовижною силою піднімати нам настрій. Що робити, якщо ваш улюблений колір - фіолетовий? Ділимося перевіреними колірними палітрами, які прекрасно працюють в інтер'єрі!
// 13.11.2018
<a href='/Info/?id=96188' >5 головних помилок в дизайні спальні</a>

5 головних помилок в дизайні спальні (переглядів: 128)

Головне в спальні - організувати інтер'єр відповідно до правил, які дозволять вам комфортно поспати. Зрештою, ми витрачаємо третину нашого життя в ліжку. Тим часом, ми часто несвідомо порушуємо ці правила. Які помилки ми робимо найчастіше?
// 10.11.2018
<a href='/Info/?id=96089' >Як почистити м'які меблі від шерсті?</a>

Як почистити м'які меблі від шерсті? (переглядів: 111)

Як видалити шерсть з дивана? Питання, яке може стати проблемою для власників котів і собак. Однак для цього є хороші методи.
// 09.11.2018
<a href='/Info/?id=96086' >Переваги вбудованих меблів: чому варто так робити</a>

Переваги вбудованих меблів: чому варто так робити (переглядів: 93)

Розповідаємо, чому варто віддати перевагу вбудованим меблям.