Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /

// 08.11.2018

теги: зміни, Рівне, Громадський бюджет

У Рівному пропонують внести зміни у Громадський бюджет

У Рівному пропонують внести зміни у Громадський бюджет З 1 по 15 листопада 2018 року проходить збір пропозицій щодо внесення змін до Положення "Про Громадський бюджет у місті Рівному" з метою його вдосконалення.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Viber: Rivne1.tv

Громадський бюджет Рівного, а саме положення про його функціонування, тобто правила, за якими обираються проекти пропонують змінити. Кажуть, усе задля його вдосконалення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Без цензури: "Чи відображає громадський бюджет запит громади?" [ВІДЕО]

- Такий крок зумовлений необхідністю вдосконалення діючих механізмів бюджету участі. В подальшому подані пропозиції будуть публічно обговорені, узагальнені та запропоновані на затвердження депутатам Рівнеради, - зауважив координатор Громадського бюджету Рівного Микола Полюхович.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як Рівне поділить 10 млн гривень?

Втім, попри численні нарікання цьогорічних авторів проектів на недосконалість положення, жжодних пропозицій змін до нього поки не надійшло.

Нагадаємо, приймають пропозиції змін до положення про громадський бюджет Рівного до 15 листопада. Надсилати їх потрібно на ектронну адресу [email protected].

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Реформи зблизька": Як ділять громадські бюджети у Луцьку, Хмельницькому та Рівному? [ВІДЕО]

До слова, цьогоріч ситуація із допущенням проектів на голосування набрала скандального присмаку. Згодом й саме голосування викликало чимало запитань, адже рівняни підозрювали, що на дільницю ледь не силоміць привозили школярів. Зрештою така "активність" саме шкільної спільноти призвела до того, що перемогли цьогоріч саме так звані освітянські проекти - проекти спрямовані на побудову різноманітних спортивних майданчиків на територіях шкіл та дитячих садків.

rivne1.tv
переглядів: 202

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 13.11.2018
<a href='/Info/?id=96202' >У Рівному прийняли порядок розміщення вивісок [ВІДЕО]</a>

У Рівному прийняли порядок розміщення вивісок [ВІДЕО] (переглядів: 33)

У Рівному хочуть впорядкувати вивіски. А головне очистити місто від надмірної реклами. Саме це питання викликало найбільші дискусії на засіданні виконкому Рівненської міської ради. Активісти просять розміщувати вивіски за новими правилами аби вони гармонійно вписувались у архітектуру міста.
// 13.11.2018
<a href='/Info/?id=96201' > Історія та мрії незрячої рівнянки [ВІДЕО]</a>

Історія та мрії незрячої рівнянки [ВІДЕО] (переглядів: 50)

Сьогодні, 13 листопада, відзначають Всесвітній день сліпих. В Україні приблизно 100 тисяч людей мають таку ваду, з них понад 10 тисяч - діти. Попри все, вони живуть повноцінним життям і надихають інших.
// 13.11.2018
<a href='/Info/?id=96198' > У Рівному вирішували, як боротись з незаконним обігом наркотиків [ВІДЕО]</a>

У Рівному вирішували, як боротись з незаконним обігом наркотиків [ВІДЕО] (переглядів: 86)

У Рівному продовжують боротися з розповсюдженням наркотиків. Експерти говорять про нові тенденції - наркоманія молодіє. А все через легкодоступність.
// 13.11.2018
<a href='/Info/?id=96195' >Чому рівняни обирають волонтерство? [ВІДЕО]</a>

Чому рівняни обирають волонтерство? [ВІДЕО] (переглядів: 221)

А ще 13 листопада відзначають Всесвітній день доброти. Одні з її носіїв - волонтери. А ще діють благодійні організації. Їхня кількість у Рівному з кожним роком зростає.