rivne1.tv / Проекти / Святкові канікули /
// 07.11.2018

Прикмети про будинок: що можна і не можна робити для сімейного щастя

Прикмети про будинок: що можна і не можна робити для сімейного щастя У наших предків особливе значення мав будинок. Це було місце енергетичної сили кожного з членів сім'ї від малого до великого. Тому наші прадідусі та бабусі з особливим трепетом ставилися до всіх прикмет та забобонів, пов'язаних з будинком.

Які прикмети про будинок існують? За допомогою чого, як вірили наші предки, можна було залучити гроші і щастя, або, навпаки, хвороби і сльози.

Прикмети про поріг

Наші предки вважали поріг своєрідною межею в потойбічний світ. У зовсім давні традиції в поріг ховали останки рідних. Пізніше цей ритуал зник. А ось повір'я, пов'язані з порогом залишилися.

Не можна було сидіти на порозі: вагітній це обіцяло хвороби, не одруженим - труднощі в пошуку другої половинки, господарі, стоячи біля порога, перекривали грошовий потік.

Не можна нічого передавати через поріг. Вважається, він «відбере» у вас гроші. Передаючи щось просто переступіть однією ногою через поріг. Також не рекомендували наші предки прощатися на порозі - можна було посваритися.

Як захистити дитину від негативу: обереги для новонароджених

Прикмети про вікна

Вважалося, що під вікнами живуть ангели, їх краще не турбувати, щоб не образити. Тому не можна було викидати сміття у вікно і лізти через вікно в будинок. Розкрита вітром рама, означала швидкі новини. Птах, що стукає по склу - обіцяв добру звістку. Але якщо він залетів в будинок - це було не до добра.

Прикмети про кухню

У слов'ян головним місцем сили була піч. Сучасні жителі мегаполісів грубкою можуть вважати всю кухню.

Наші предки залишали частування домовому в затишному місці. Вважалося, що ситим він стане оберігати домочадців ще краще. Трепетно ​​ставилися до столу. Використовувати скатертину як рушники для рук та обличчя було суворо заборонено. В іншому випадку, господарі будинку ризикували збідніти. Не рекомендувалося класти ключі на столі - це обіцяло погіршення пам'яті всім членам сім'ї.

Новий будинок

Що стосується переїзду в новий будинок, тут потрібно було дотримуватися прикмет для щасливого майбутнього життя.

Новосілля за всіма правилами: 7 прикмет для щастя в новому будинку

Коли закладали фундамент, то під кут будівлі підкладали гроші, щоб вони завжди були у господарів.

Під час переїзду в старому будинку не можна було залишати меблі і навіть сміття. Вважалося, що заздрісні люди можуть через нього впливати на ваше благополуччя.

Першою в новий будинку входила кішка і несла з собою багатство, щастя і здоров'я. Останнім пускали собаку, як символ вірності.

переглядів: 2499

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 15.11.2018
<a href='/Info/?id=96253' >Що таке вінець безшлюбності і як від нього позбутися</a>

Що таке вінець безшлюбності і як від нього позбутися (переглядів: 92)

Кожна дівчинка мріє побувати нареченою, надіти гарну білу сукню, розкішну фату і сказати своєму обранцеві заповітне "Так". Але іноді роки йдуть, а заміж вийти все ніяк не вдається. І тоді в голові спливає страшний вираз - «вінець безшлюбності». Чи варто в це вірити і як впоратися з проблемами в особистому житті?
// 13.11.2018
<a href='/Info/?id=96193' >7 ознак того, що це не перше ваше життя на Землі</a>

7 ознак того, що це не перше ваше життя на Землі (переглядів: 297)

Людині завжди цікаво зазирнути в майбутнє і минуле. Є ознаки, які допоможуть вам зрозуміти, можливо, ваша досвідчена душа приходить в цей світ вже не в перший раз.
// 12.11.2018
<a href='/Info/?id=96161' >Чому не можна вбивати домашніх павуків: 13 хороших прикмет про павуків</a>

Чому не можна вбивати домашніх павуків: 13 хороших прикмет про павуків (переглядів: 328)

Побачили в будинку павука? Не поспішайте лякатися і позбутися від комахи. Павучок в будинку - хороша прикмета. Яка? Дізнаєтеся з нашої статті.
// 05.11.2018
<a href='/Info/?id=95680' >5 оберегів в спальні, які будуть охороняти ваше сімейне щастя</a>

5 оберегів в спальні, які будуть охороняти ваше сімейне щастя (переглядів: 1305)

Ви боїтеся втратити ваше щастя? Чи відчуваєте поруч енергію заздрості? Тоді вам потрібно поставити в спальню обереги, які будуть охороняти сім'ю від негативу.