rivne1.tv / Проекти / ПрофіБуд /
// 01.11.2018

Головні помилки при утепленні будинку

Головні помилки при утепленні будинку Сьогодні всіх хвилює питання, як заощадити. Найбільш болючою проблемою є опалення будинку. Щоб менше платити і не мерзнути взимку варто подумати про енергоефективність житла. Багато людей зараз активно утеплюють будинки, втім дехто робить це не правильно.

Головні помилки при утепленні будинку:

Основа

Як показує практика, часто після утеплення фасаду багатоквартирного будинку, може весь утеплювач просто відвалитися.

Таке може статися, якщо не очистити стіну від гермобутілу. Цією сумішшю, яка нагадує гуму, раніше часто обробляли фасади будинків, щоб уберегти їх від попадання вологи.

Крім того, потрібно ретельно підготувати основу для утеплювача. Очистити і вирівняти. Інакше через кілька років, утеплення доведеться повторити.

Утеплювач

Зазвичай для утеплення фасаду використовують мінеральну вату або пінополістирол - пінопласт. Обидва варіанти мають свої переваги і недоліки. При виборі утеплювача для кожної будівлі необхідний індивідуальний підхід.

Пінополістирол легко горить, тому будівлі висотою понад 26,5 м рекомендують утеплювати мінеральною ватою. Якщо фасад утеплюють пінополістиролом, потрібно робити протипожежні "пояси" через кожні три поверхи і обрамлення навколо вікон з мінеральної вати.

Економія

Потрібно правильно підбирати матеріали і не замінювати їх. Наприклад, не можна прикріплювати пінополістирол за допомогою клею, який не підходить для цих робіт. Так, дешевий клей для керамічної плитки не підійде.

А сітка, яку накладають на фасад, повинна мати антикислотне просочення, тому що сучасні штукатурні суміші створюють агресивне кислотне середовище, яке роз'їдає армований шар.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як не варто робити: 5 частих помилок в невеликій ванній кімнат

переглядів: 337

<< попередній матеріал    список   Інші публікації у розділі:

// 14.11.2018
<a href='/Info/?id=94892' >Як зберегти тепло в будинку?</a>

Як зберегти тепло в будинку? (переглядів: 1035)

Похолодало і ви дістали обігрівачі? Тоді, дізнайтеся зберегти тепло в квартирі і будинку до настання сезону опалення і як заощадити гроші, коли батареї будуть гарячими.
// 26.10.2018
<a href='/Info/?id=93560' >Як правильно обрати плитку у ванну кімнату?</a>

Як правильно обрати плитку у ванну кімнату? (переглядів: 1065)

Практично завжди, коли мова йде про матеріал для обробки ванної кімнати, перевагу віддають плитці. Але мало хто знає, як її правильно вибрати і укласти. Адже в кожній справі є свої тонкощі і нюанси, і вибір плитки для ванної кімнати - не виняток.
// 20.10.2018
<a href='/Info/?id=95482' >Плитка на підлогу для коридору і кухні: всі плюси та мінуси</a>

Плитка на підлогу для коридору і кухні: всі плюси та мінуси (переглядів: 640)

Завдяки своєму естетичному зовнішньому вигляду і унікальним властивостям, хорошим варіантом оздоблювальних матеріалів є плитка на підлогу для коридору і кухні. Але як вибрати відповідний кахель серед безлічі різноманітних пропозицій на ринку? Купівля підлогового покриття - нелегке завдання, яке вимагає уважного підходу до його вирішення.
// 16.10.2018
<a href='/Info/?id=95379' >Основні переваги дерев'яних будинків з бруса</a>

Основні переваги дерев'яних будинків з бруса (переглядів: 611)

Все частіше для зведення будинку обираються природні будівельні матеріали. Популярним матеріалом з дерева зараз є брус. Його слід розглядати як сучасний матеріал з високими якісними характеристиками.