26-26 жовтня у Івано- Франківськ в урочище Демянів лаз відбувся чемпіонат України з кросу дорослих молоді, юніорів та юнаків та чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР.

У змаганнях взяло участь 470 учасників з 25 регіонів України. Команда Рівне нської області серед 25 команд регіонів посіла п’яте місце . Ці змагання були відбірковими до чемпіонату Європи з кросу, який відбудеться у 9 грудня у Тельбузі.

Вихованка Костопільського ліцею - Боровець Яна, яка не зважаючи на складність кросової траси стала срібним призером з бігу на дистанції 2 км серед дівчат старшої вікової групи, шостою фінішувала на дистанції 1 км Уляна Рачинська та десятим перетнув лінію фінішу у бігу на 3 км Юрій Ткачук.

Інформує прес-служба Рівне нської обласної ради.