rivne1.tv / Проекти / Здорово жити /
// 30.10.2018

Як нормалізувати мікрофлору кишечника

Як нормалізувати мікрофлору кишечника Бактерії здатні впливати на харчові уподобання господаря, змушуючи вживати продукти, які сприяють їх росту і розмноження. Деякі бактерії люблять жир, деякі - цукор, а за їх переваги доводиться розплачуватися господареві. Як нам домогтися, щоб бактерії працювали на нас, покращуючи самопочуття і роблячи нас реально щасливими? Найпростіший спосіб оптимізувати мікробіом – за допомогою харчування.

Нормалізація мікрофлори кишечника

Різноманітність

Вживання широкого асортименту різних продуктів, особливо рослинних, забезпечить максимальну диверсифікацію кишкових бактерій.Найкраще налягати на продукти з харчовими волокнами. Причому чим більше інгредієнтів буде в стравах на твоєму столі, тим краще.

pic

Свіжі овочі та фрукти

Збільш споживання свіжих овочів і фруктів, щоб оптимізувати споживання клітковини і забезпечити різноманітність бактерій.

У зелених листових овочах міститься певний вид цукру, який живить корисні кишкові бактерії, що, в свою чергу, допомагає витіснити шкідливі мікроби. Цей цукор - сульфохіновоза (СХ), проводиться рослинами в процесі фотосинтезу.Деякі мікроби в кишечнику спеціалізуються на ферментації розчинних волокон з фруктів і овочів, а побічні продукти цієї ферментації допомагають живити клітини, що вистилають товсту кишку.

pic

Ферментовані продукти

Їж ферментовані продукти - останні наукові дані доводять, що вони багаті корисними бактеріями, які добре приживаються в кишечнику.До таких продуктів відносяться мочені яблука, квашена капуста, кимчи (корейська закуска із квашених овочів), японські соєві боби натто.

pic

Пребіотичні продукти

Бактерії живуть в самій нижній частині нашої травної системи - в товстому кишечнику. До цього їжа проходить через інші відділи, перетравлюється, і тільки те, що залишається неперетравленим, дістається бактеріям.

І найбільше їжі для бактерій в цьому сенсі дають речовини-полісахариди, ми їх також називаємо пребіотиками. До них відносяться стійкі крохмалі, виявлені в незрілих бананах, папайї та манго, а також насіння, картопляний крохмаль, борошно з коричневого рису і локшина шіратакі.

pic

Добавки з клітковиною

Подумай про прийом добавок з клітковиною. Щоб клітковина принесла користь для здоров'я, її потрібно вживати в кількості 25-50 г на 1 000 споживаних калорій.Якщо ти не отримуєш досить клітковини з харчуванням, подумай про те, щоб приймати органічне лушпиння насіння подорожника, льону або насіння Чіа.

pic

Продукти, багаті на поліфеноли

Їж продукти, багаті на поліфеноли. Як і пребіотики, поліфеноли допомагають живити корисні кишкові бактерії. До багатих джерел відносяться какао (чорний шоколад), шкірка ягід винограду, чай матчу, цибуля, чорниця, брокколі і насіння граната.

pic

Високоякісні добавки - пробіотики

Приймай високоякісні харчові добавки - пробіотики. Щоб вони були якісними та ефективними, пошукай добавки, штами бактерій, які здатні вижити в шлунковому соку і жовчі, щоб потрапити в кишечник в достатній кількості.

pic

Для хорошої роботи кишечнику необхідно різноманітне і повноцінне харчування.

переглядів: 373

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 13.12.2018
<a href='/Info/?id=97059' >Які сигнали організму вказують на рак грудей</a>

Які сигнали організму вказують на рак грудей (переглядів: 259)

Онкологія грудей стає головною причиною смерті жінок у всьому світі, стоїть на другому місці після раку легенів по частоті захворювання. До причин виникнення раку грудей відносять різні фактори ризику: кількість пологів і вигодовування дітей грудьми, сексуальну активність, дотримання дієти і багато інших чинників. До факторів ризику відносяться деякі захворювання (ожиріння, цукровий діабет, ендокринні захворювання, гіпертонічна хвороба, мастопатія та інші), обтяжений анамнез (близькі родички, у яких діагностували рак жіночих статевих органів або молочних залоз), відсутність вагітності та пологів, велика кількість абортів, пізній клімакс.
// 12.12.2018
<a href='/Info/?id=97038' >Як розпізнати і лікувати бронхіт? </a>

Як розпізнати і лікувати бронхіт? (переглядів: 659)

Бронхіт і у дітей, і у дорослих в переважній більшості випадків є первинним захворюванням інфекційної етіології. Хвороба найчастіше розвивається під впливом інфекційного агента. Серед найбільш поширених причин первинних бронхітів виділяють наступні збудники: віруси, бактерії, грибкові.
// 08.12.2018
<a href='/Info/?id=96911' >Які зміни на шкірі вказують на хворобу серця</a>

Які зміни на шкірі вказують на хворобу серця (переглядів: 2002)

Цінну, а іноді і життєво важливу інформацію про ризик серцевих захворювань надають не тільки кардіологи, але і дерматологи. Вони можуть визначити людину з захворюванням серця, лише подивившись на її шкіру.Тому експерти створили список з 10 найпоширеніших шкірних симптомів, які сигналізують про порушення роботи серця.
// 07.12.2018
<a href='/Info/?id=96909' >10 продуктів,які позбавлять від каменів в нирках, болів в суглобах</a>

10 продуктів,які позбавлять від каменів в нирках, болів в суглобах (переглядів: 2564)

Винекнення каменів у нирках пов'язано з порушенням обміну речовин, накопичується в нирках нерозчинні солі. Спочатку вони осідають у вигляді невеликих кристалів - «піску», і їх можуть виявити на цій стадії при ультразвуковому дослідженні.Потім дрібні кристали об'єднуються, утворюючи нерозчинні камені. На щастя, є продукти, які допомагають боротися з нерозчинними солями! Отож, 10 найефективніших продуктів, які варто вживати регулярно.