Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /

// 23.10.2018

теги: акція, Рівне, поліція

У Рівному пройшла акція «Намалюй життя в любові — Україна» [ФОТО]

У Рівному пройшла акція «Намалюй життя в любові — Україна» [ФОТО] Всеукраїнська акція «Намалюй життя в любові — Україна» відбулася й у Рівному.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Viber: Rivne1.tv

Патрульна поліція в Рівненській області спільно з Національною поліцією в Рівненській області, ГО "Здорова країна", "Національний корпус", працівниками управління у справах сім'ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому та іншими небайдужими долучилися до всеукраїнської акції «Намалюй життя в любові — Україна», котра направлена на пропаганду здорового способу життя, масову деактивацію та ліквідацію на фасадах будинків наркореклами.

У центрі міста учасники заходу розділилися на команди, які взявши балончики з фарбою, вирушили за маршрутами, де замальовували на стінах рівненських будинків адреси сайтів наркодилерів, що здійснюють продаж небезпечних для життя та здоров'я речовин.

Маршрути обирали завчасно, відповідно до інформації, яку подали партнери з Сусідської варти. За час проведення акції учасники ліквідували 360 нарконаписів, котрі були розміщені на стінах багатоповерхівок, приватних будинках і магазинах. Перемогу в цьому своєрідному конкурсі за кількістю замальованих надписів виборола команда "Здорова країна", у складі якої були інспектори зв'язків з громадськістю Таня Ятчук та Іванна Бояківська

Інспектори та учасники кажуть, що акція не є разовою та й надалі буде проводитися в Рівному.

picpicpicpicpic

переглядів: 191

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 13.11.2018
<a href='/Info/?id=96202' >У Рівному прийняли порядок розміщення вивісок [ВІДЕО]</a>

У Рівному прийняли порядок розміщення вивісок [ВІДЕО] (переглядів: 88)

У Рівному хочуть впорядкувати вивіски. А головне очистити місто від надмірної реклами. Саме це питання викликало найбільші дискусії на засіданні виконкому Рівненської міської ради. Активісти просять розміщувати вивіски за новими правилами аби вони гармонійно вписувались у архітектуру міста.
// 13.11.2018
<a href='/Info/?id=96201' > Історія та мрії незрячої рівнянки [ВІДЕО]</a>

Історія та мрії незрячої рівнянки [ВІДЕО] (переглядів: 91)

Сьогодні, 13 листопада, відзначають Всесвітній день сліпих. В Україні приблизно 100 тисяч людей мають таку ваду, з них понад 10 тисяч - діти. Попри все, вони живуть повноцінним життям і надихають інших.
// 13.11.2018
<a href='/Info/?id=96198' > У Рівному вирішували, як боротись з незаконним обігом наркотиків [ВІДЕО]</a>

У Рівному вирішували, як боротись з незаконним обігом наркотиків [ВІДЕО] (переглядів: 154)

У Рівному продовжують боротися з розповсюдженням наркотиків. Експерти говорять про нові тенденції - наркоманія молодіє. А все через легкодоступність.
// 13.11.2018
<a href='/Info/?id=96195' >Чому рівняни обирають волонтерство? [ВІДЕО]</a>

Чому рівняни обирають волонтерство? [ВІДЕО] (переглядів: 380)

А ще 13 листопада відзначають Всесвітній день доброти. Одні з її носіїв - волонтери. А ще діють благодійні організації. Їхня кількість у Рівному з кожним роком зростає.