rivne1.tv / Проекти / Святкові канікули /
// 22.10.2018

Як ім'я впливає на долю людини?

Як ім'я впливає на долю людини? Ім'я людини впливає на все її життя, визначаючи долю. Але не тільки звучання і значення визначає життя. Число імені впливає на долю не менше.

Нумерологія імені здатна багато чого пояснити про людину: її характер, захоплення, інтереси. Вона також може дати вектор напрямку по життю. Як визначити число імені?

Як дізнатися про своє число?

Долю визначає тільки повне ім'я. За допомогою таблиці вираховуємо номер букви. Далі ви їх плюсуєте до тих пір, поки не вийде однозначне число. Наприклад, ім'я Петро: 8 + 6 + 2 + 9 + 7 = 32, розбиваємо 3 + 2 = 5. Число імені Петро - 5.

1 - А, І, С,

2 - Б, Й, Т, И

3 - В, К, У, Ь,

4 - Г, Л, Ф,

5 - Д, М, Х, Ю

6 - Е, Н, Ц, Я

7 - Є, О, Ч

8 - Ж, П, Ш

9 - З, Р, Щ

1 - Це лідер. Люди під цим числом амбітні, оригінальні, у них повно енергії, вони хоробрі і завжди розраховують на себе. Вони легко знаходять рішення в складних ситуаціях. Вони - природжені дипломати за своєю натурою. Під таким числом ходять керівники, директора, бізнесмени.

2 - Активна людина. Але тільки в тому випадку, якщо знаходить свою половинку. Ці люди створені для сім'ї. Це командні гравці і хороші працівники. З них виходять хороші вчителі, психологи, вчені, музиканти і танцівники.

3 - «Трійки» - талановиті люди, які обожнюють бути в центрі уваги. Вони хочуть бути поміченими. Вони - творчі, оптимістичні, оригінальні, дружелюбні. У них багато друзів, без них вони відчувають себе нещасними. Серед них багато співаків, дизайнерів, ораторів і священнослужителів.

4 - Практичний, спокійний і терплячий чоловік ходить під заступництвом цієї цифри. Вони - акуратні по життю, люблять режим, але в екстремальних ситуаціях надійні. Серед них є хороші вчені, електрики, малярі, керуючі та музиканти.

5 - «П'ятірки» люблять свободу в усьому. Вони не бояться змін, ведуть активний спосіб життя, постійно розвиваються і йдуть вперед. Це прекрасні актори, юристи, журналісти та соціальні лідери.

Як залучити удачу: 6 простих кроків

6 - Відповідальні, справедливі любителі правди. Вони на собі відчувають соціальну несправедливість і всіляко борються з нею. Вони люблять доводити все до ідеального стану. Вони приймають розумні рішення і допомагають знайти вихід з важкої ситуації. Серед них є відмінні соціальні працівники, письменники, декоратори і конструктори.

7 - «Сімки» обожнюють нові знання. Вони - збирачі наукових фактів і любителі ділитися знаннями з іншими. Вони люблять самотність. Серед них багато філософів, викладачів, астрологів, юристів і банкірів.

8 - Люди під цією цифрою чекають поваги і визнання. Вони постійно заробляють авторитет своїм розумом. При цьому вони хочуть не просто слави, а й матеріальної вигоди. Серед них багато фінансистів, брокерів, експертів по комерції, адміністраторів.

9 - Людина-гармонія. Вони - спокійні, люблячі люди. Вони йдуть від конфліктів і уникають їх. Вони можуть працювати вчителями, лікарями, юристами, акторами.

переглядів: 417

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 13.11.2018
<a href='/Info/?id=96193' >7 ознак того, що це не перше ваше життя на Землі</a>

7 ознак того, що це не перше ваше життя на Землі (переглядів: 288)

Людині завжди цікаво зазирнути в майбутнє і минуле. Є ознаки, які допоможуть вам зрозуміти, можливо, ваша досвідчена душа приходить в цей світ вже не в перший раз.
// 12.11.2018
<a href='/Info/?id=96161' >Чому не можна вбивати домашніх павуків: 13 хороших прикмет про павуків</a>

Чому не можна вбивати домашніх павуків: 13 хороших прикмет про павуків (переглядів: 316)

Побачили в будинку павука? Не поспішайте лякатися і позбутися від комахи. Павучок в будинку - хороша прикмета. Яка? Дізнаєтеся з нашої статті.
// 07.11.2018
<a href='/Info/?id=96017' >Прикмети про будинок: що можна і не можна робити для сімейного щастя</a>

Прикмети про будинок: що можна і не можна робити для сімейного щастя (переглядів: 2493)

У наших предків особливе значення мав будинок. Це було місце енергетичної сили кожного з членів сім'ї від малого до великого. Тому наші прадідусі та бабусі з особливим трепетом ставилися до всіх прикмет та забобонів, пов'язаних з будинком.
// 05.11.2018
<a href='/Info/?id=95680' >5 оберегів в спальні, які будуть охороняти ваше сімейне щастя</a>

5 оберегів в спальні, які будуть охороняти ваше сімейне щастя (переглядів: 1297)

Ви боїтеся втратити ваше щастя? Чи відчуваєте поруч енергію заздрості? Тоді вам потрібно поставити в спальню обереги, які будуть охороняти сім'ю від негативу.