rivne1.tv / Проекти / Здорово жити /
// 21.10.2018

Парити ноги:користь і протипокази

Парити ноги:користь і протипокази Народна медицина багата на методи, що застосовуються при застудних захворюваннях. Найпоширенішим є спосіб парити ноги в гарячій воді. Однак, як стверджують медики, подібна процедура може бути дуже небезпечною для здоров'я. Отже, слід розібратися в яких випадках парити ноги корисно, а в яких - категорично заборонено.

Коли корисно парити ноги

pic

Після довгого важкого дня буде дуже приємно і безсумнівно корисно опустити втомлені ноги у ванну з теплою водою, куди рекомендовано додати якісь ефірні масла, трав'яні настої або спеціальні суміші. Від подібної процедури можна отримати не тільки масу задоволення, але і одночасно провести профілактику простудних захворювань.

Коли починається застуда, також можна скористатися народним методом і попарити ніжки в теплій воді. Зазвичай подібну процедуру проводять при нежиті, першінні в горлі, легкому кашлі або ломоті в тілі.

Дуже ефективно попарити ноги після перемерзання. В цьому випадку кров починає швидше циркулювати в організмі і не дає прорватися підступаючій застуді.

Протипокази

pic

Але навіть, здавалося б, такий нешкідливий процес, як попарити ноги, має безліч побічних ефектів, через які його можна застосовувати далеко не кожному.Наприклад, тим, у кого спостерігається підвищений тиск, ноги парити категорично заборонено.

Якщо застуда почала прогресувати, і температура тіла підвищилася, то від гарячої ванни для ніг теж слід відмовитися, щоб ще більше не підвищити температуру.

При шкірних захворюваннях або алергічних реакціях парити ноги теж не бажано, оскільки вода може стати каталізатором прогресування небажаної реакції.

Не можна парити ноги майбутнім матусям, оскільки подібна дія може привести до зриву вагітності. Разом з тим не рекомендується опускати ноги в гарячу або теплу воду жінкам під час «критичних днів», так як підвищення температури може негативно вплинути на менструальний цикл.

Тому перш ніж набирати в тазик воду, слід переконатися, що нічого не може завадити комфорту, і організм витримає цю процедуру. Якщо ж впевненості немає, що все буде добре, краще не парити ноги, а в майбутньому порадитися з кваліфікованим фахівцем про правильність проведення даного процесу в домашніх умовах.

переглядів: 1094

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 08.11.2018
<a href='/Info/?id=96057' >Рецепт настоянки з каштана для профілактики варикозу</a>

Рецепт настоянки з каштана для профілактики варикозу (переглядів: 151)

Кінський каштан визнаний навіть традиційною медициною, його екстракт додається в різні препарати, що володіють протизапальними і венопротекторною властивостями. У народній медицині найбільш цілющими вважаються плоди кінського каштана. Вони застосовуються для лікування всіляких захворювань. Знахарі кажуть, що ці плоди мають особливу енергетику і рекомендують постійно тримати в кишенях одягу парочку каштанів.
// 08.11.2018
<a href='/Info/?id=96040' >Чищення печінки в домашніх умовах</a>

Чищення печінки в домашніх умовах (переглядів: 289)

Тяжкість після прийняття їжі, біль в боці, слабкість, задишка? Пора чистити печінку! Робити це найкраще відразу після збору врожаю, так як в буряках в цей час міститься максимальна кількість корисних речовин.
// 26.10.2018
<a href='/Info/?id=95683' >Дієві способи зміцнення судин </a>

Дієві способи зміцнення судин (переглядів: 3508)

У деяких людей причина постійних запаморочень, загальної слабкості організму, зниженого тиску, тромбозу, появи холестеринових бляшок у кровоносних судинах, варикозу кінцівок або синців криється в одному. Але вони, так і не з'ясувавши цієї причини, намагаються лікувати кожну проблему окремо.В результаті лікування проходить безрезультатно. А все тому, що перераховані симптоми є наслідком однієї причини - слабких кровоносних судин.
// 09.10.2018
<a href='/Info/?id=95219' >Народні засоби від кашлю</a>

Народні засоби від кашлю (переглядів: 961)

Якщо кашель довго не проходить, поряд з традиційними методами лікування можна використовувати народні засоби/