rivne1.tv / Проекти / Здорово жити /
// 19.10.2018

Гріти вухо:показання і протипокази

Гріти вухо:показання і протипокази Хворе вухо часто стає причиною головного болю, зниження працездатності, часткової або повної втрати слуху. Важливо вчасно вжити заходів і почати лікування.

Хорошим вибором, для пацієнтів, які йдуть на поправку, стане фізіотерапія. Одним з видів терапії є прогрівання сіллю -оздоровча методика при лікуванні багатьох захворювань. Сіль використовують при лікуванні різних хвороб вуха: запаленні зовнішнього або середнього вуха.

pic

Завдяки своїй структурі і кристалічному будовою, сіль має можливість протягом довгого часу зберігати тепло. Саме тому прогрівання сіллю заслужило місце в народній і науковій медицині.Для виконання даної процедури вам знадобитися харчова сіль. Ретельно нагрійте її в до температури 55 градусів Цельсія. Після проведення даної процедури засипте нагріту кухонну сіль в бавовняний мішок і дайте охолонути до 45 градусів Цельсія.При дотику до мішка буде відчуватися відчутне тепло, але при цьому воно не повинно обпалювати.

Зафіксуйте пов'язку на постраждалому вусі і тримайте її 20 хвилин. Після закінчення процедури закріпіть в зовнішньому вусі ватний тампон за допомогою бинта.

Протипокази

pic

Коли гострий катаральний отит переходить в гнійну форму прогрівати не можна ні в якому разі. І без того активна життєдіяльність патогенних мікроорганізмів під впливом тепла значно посилиться, з потоком крові інфекція швидко пошириться всередину, відбудеться інфікування внутрішнього вуха з подальшими ускладненнями. Щоб цього не сталося, відмовтеся від самолікування при перших ознаках отиту звертайтеся до фахівця-отоларинголога.

переглядів: 521

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 12.11.2018
<a href='/Info/?id=96160' >Признаки психологічного насилля у стосунках </a>

Признаки психологічного насилля у стосунках (переглядів: 223)

Психологічне або емоційне насильство - це систематичний руйнівний вплив на іншу людину. На відміну від інших видів насильства, психологічне насильство менш очевидно, тому що не залишає фізичних доказів, але його складніше виявити і визначити. Воно ґрунтується на силі і контролі над іншою людиною і найбільш згубно. Ось кілька ознак того, що ваш партнер зловживає своїм становищем у відносинах.
// 12.11.2018
<a href='/Info/?id=96155' >Як за 20 хвилин по аналізу крові дізнатись про здоров'я</a>

Як за 20 хвилин по аналізу крові дізнатись про здоров'я (переглядів: 193)

Сучасних людей можна назвати щасливими, тому що у них є прекрасна можливість пройти дослідження і визначити ризики розвитку тих або інших хвороб, що, поза сумнівом, дуже важливо для профілактики і запобігання розвитку багатьох хвороб. Рання діагностика і встановлення причини хвороби допоможе вчасно розпочати успішне лікування.
// 12.11.2018
<a href='/Info/?id=95852' >Найкраща операція - це та, якої вдалося уникнути: як вилікувати спину та суглоби без втручання хірургів</a>

Найкраща операція - це та, якої вдалося уникнути: як вилікувати спину та суглоби без втручання хірургів (переглядів: 599)

Унікальні сучасні технології та висококваліфіковані лікарі. В лікарському центрі «Аксіома» проводять лікування артрозу, артриту, остеохондрозу та міжхребцевої грижі інноваційними методами.
// 11.11.2018
<a href='/Info/?id=96137' >Що небезпечніше: кальян чи сигарети? Пояснює МОЗ</a>

Що небезпечніше: кальян чи сигарети? Пояснює МОЗ (переглядів: 320)

Кальян рекламують як здорову альтернативу сигаретам. Та чи справді це так?