Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /
// 17.10.2018

теги: Рівненщина, навчання, танкісти

На Рівненщині проходять навчання танкісти [ФОТО]

На Рівненщині проходять навчання танкісти [ФОТО] На Рівненському загальновійськовому полігоні, в рамках тактико-спеціальної підготовки танкового батальйону 30 окремої механізованої бригади імені Князя Костянтина Острозького, відбулись практичні заняття з порядку дій під водою.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Viber: Rivne1.tv

Зокрема, спускання танкістів під воду в ізолюючому протигазі, тренування перебувати під водою на витривалість, переміщення, пересування вантажу та буксирувального тросу, а також дії екіпажу в затопленому танку та вихід з нього.

Як зазначив старший на навчальному місці офіцер танкового батальйону, саме тут, в класі легководолазної підготовки є унікальна можливість перебороти свій страх замкнутого простору. Незважаючи на деяку невпевненість жоден з бійців не відмовився від виконання нормативів, більше того, були й такі, що просилися ще раз пройти таке випробування.

- Щоб зробити одне занурення, військовослужбовцям всіх категорій служби за контрактом: рядовим, сержантам, старшинам та офіцерам довелося чимало тренуватися на суходолі та відпрацьовувати кожен елемент до автоматизму. Найважче завдання навчитися діяти в нестандартних ситуаціях. Тут працює тільки одне правило – це виконання чіткого алгоритму дій екіпажу.

За результатом занять всі танкісти успішно справилися випробуваннями та піднялися на чергову сходинку в нарощуванні індивідуальних навиків та спроможностей екіпажів танків Т-64 БВ, які повинні завжди бути готовими до виконання бойових завдань.

Командування танкового батальйону 30 окремої механізованої бригади планово виконує заходи індивідуальної та колективної підготовки підлеглих, відновлення військової техніки та набуття бойових спроможностей бійців, які тільки в червні завершили виконання завдань у складі Операції об’єднаних сил й готові за першою командою знову стати на захист східних кордонів нашої Вітчизни.

Повідомляє прес-офіцер Міністерства оборони України в Рівненській області підполковник Віктор Шубец.

picpicpicpicpic

переглядів: 299

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 13.11.2018
<a href='/Info/?id=96196' >У Вараші провели масштабні навчання [ФОТО]</a>

У Вараші провели масштабні навчання [ФОТО] (переглядів: 150)

Із зони спостереження РАЕС вчилися евакуйовувати 100 тисяч людей.
// 13.11.2018
<a href='/Info/?id=96182' >На Рівненській АЕС розпочалися навчання</a>

На Рівненській АЕС розпочалися навчання (переглядів: 135)

Сьогодні, 13 листопада, на Рівненській атомній електростанції розпочалися тренування органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Рівненської області.
// 13.11.2018
<a href='/Info/?id=96180' >Як учаснику АТО з Рівненщини отримати  земельну ділянку?</a>

Як учаснику АТО з Рівненщини отримати земельну ділянку? (переглядів: 115)

В Україні учасники АТО мають право на отримання земельної ділянки. Утім далеко не всі знають, що потрібно робити, аби домогтися її виділення.
// 13.11.2018
<a href='/Info/?id=96175' >За добу в Рівненській області сталося три пожежі</a>

За добу в Рівненській області сталося три пожежі (переглядів: 114)

В Головному управлінні ДСНС повідомили, що ніхто не постраждав.