rivne1.tv / Проекти / ПрофіБуд /
// 16.10.2018

Основні переваги дерев'яних будинків з бруса

Основні переваги дерев'яних будинків з бруса Все частіше для зведення будинку обираються природні будівельні матеріали. Популярним матеріалом з дерева зараз є брус. Його слід розглядати як сучасний матеріал з високими якісними характеристиками.

Найрізноманітніші породи дерева застосовуються при виготовленні бруса.

Використовують саме брус, оскільки зведення будинків з нього має чимало переваг. Мінімальні витрати часу на зведення будинку - це головна перевага будівель з бруса. Це забезпечується за рахунок того, що сам матеріал має невелику вагу. Крім того, при його виробництві в ньому створюються спеціальні технологічні з'єднання.

Саме завдяки їм і з'являється можливість для закріплення елементів будинку з бруса. Все це і дозволяє за один місяць зводити готовий будинок. Але такі терміни є реальними лише в тому випадку, якщо будівництво будинків і котеджів проводиться професіоналами. Це актуально в тих випадках, коли людина хоче якомога швидше стати володарем свого власного будинку.

Будинки з бруса мають і ще один важливий плюс. По завершенні будівництва не потрібно витрачати додаткові кошти і час на проведення оздоблювальних робіт як всередині будинку, так і зовні. До того ж немає необхідності в проведенні робіт з гідроізоляції, оскільки спочатку щілини між брусами відсутні. Роботи в кутових з'єднаннях для підвищення герметичності також проводити не доведеться. При цьому в самому будинку в процесі експлуатації буде забезпечена комфортна атмосфера.

Чи варто встановлювати теплу підлогу: переваги та недоліки

Сильної усадки брусового будинку вдається уникнути завдяки використанню технології шип-паз. Розтріскування матеріалу виключається завдяки тому, що брус виготовляється із застосуванням сучасних технологій. Плюс до цього матеріал обробляється спеціальними засобами. На якісному брусі такі явища, як грибок і пліснява ви ніколи не побачите. Однак це не єдині переваги дерев'яних будинків з цього матеріалу.

Серед найбільш значущих варто виділити міцність будівель і їх високу стійкість до сейсмічних коливань. Також варто відзначити високу ступінь стійкості до процесів корозії. Одною з важливих переваг брусових будинків є те, що ці будівлі є екологічно безпечними. Вони мають низький рівень теплопровідності і відрізняються високим ступенем вогнестійкості.

Невеликі грошові витрати на зведення брусових будівель слід розглядати в якості ще однієї переваги таких будинків. Порівняно недорого вартує дерев'яний брус. Тому, якщо ви вирішили побудувати собі заміський будиночок, то даний матеріал - хороше рішення.

переглядів: 584

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 01.11.2018
<a href='/Info/?id=95853' >Головні помилки при утепленні будинку</a>

Головні помилки при утепленні будинку (переглядів: 328)

Сьогодні всіх хвилює питання, як заощадити. Найбільш болючою проблемою є опалення будинку. Щоб менше платити і не мерзнути взимку варто подумати про енергоефективність житла. Багато людей зараз активно утеплюють будинки, втім дехто робить це не правильно.
// 26.10.2018
<a href='/Info/?id=93560' >Як правильно обрати плитку у ванну кімнату?</a>

Як правильно обрати плитку у ванну кімнату? (переглядів: 1039)

Практично завжди, коли мова йде про матеріал для обробки ванної кімнати, перевагу віддають плитці. Але мало хто знає, як її правильно вибрати і укласти. Адже в кожній справі є свої тонкощі і нюанси, і вибір плитки для ванної кімнати - не виняток.
// 25.10.2018
<a href='/Info/?id=94892' >Як зберегти тепло в будинку?</a>

Як зберегти тепло в будинку? (переглядів: 935)

Похолодало і ви дістали обігрівачі? Тоді, дізнайтеся зберегти тепло в квартирі і будинку до настання сезону опалення і як заощадити гроші, коли батареї будуть гарячими.
// 20.10.2018
<a href='/Info/?id=95482' >Плитка на підлогу для коридору і кухні: всі плюси та мінуси</a>

Плитка на підлогу для коридору і кухні: всі плюси та мінуси (переглядів: 613)

Завдяки своєму естетичному зовнішньому вигляду і унікальним властивостям, хорошим варіантом оздоблювальних матеріалів є плитка на підлогу для коридору і кухні. Але як вибрати відповідний кахель серед безлічі різноманітних пропозицій на ринку? Купівля підлогового покриття - нелегке завдання, яке вимагає уважного підходу до його вирішення.