rivne1.tv / Проекти / Святкові канікули /
// 12.10.2018

Новосілля за всіма правилами: 7 прикмет для щастя в новому будинку

Новосілля за всіма правилами: 7 прикмет для щастя в новому будинку Новосілля - дуже хвилююча і радісна подія для всієї родини, хоча і вельми клопітка. Переїзд - це можливість почати життя з чистого аркуша, тому з цією подією пов'язано багато прикмет і повір'їв. Що потрібно знати, щоб в новому будинку оселилися радість, щастя і достаток?

Наш будинок - наша фортеця і це дійсно так, від того, яка енергетика панує в будинку, залежить не тільки добробут і достаток сім'ї, але також і здоров'я. Наші предки до переїзду на нове місце ставилися дуже серйозно, дотримувалися всіх традицій і вірили в прикмети. Які прикмети про новосілля дійшли до нас і що потрібно неодмінно зробити, переступаючи поріг нового будинку.

Кішка. Про те, що першою в новий будинок повинна зайти кішка, знають, мабуть, усі. За повір'ям, кішка повинна обійти і обнюхати все в будинку. Вважається, що кішки здатні нейтралізувати негативну енергію і приносити удачу. Там де кішка ляже, потрібно обов'язково ставити ліжко, тоді сон господарів буде здоровим і спокійним.

Домовик. Щоб не розгубити щастя і удачу, потрібно неодмінно забрати з собою домовика на нове місце. Для цього ввечері потрібно вимести з житла все сміття і залишити віник на видному місці, наші предки вірили, що домовик сяде на нього і разом з усіма переїде в новий будинок. На новому місці обов'язково залиште для нього частування, щоб домовик знав, що тут йому раді.

Їжа. На новому місці, в першу чергу, потрібно поїсти, тому перед тим як розкладати речі, приготуйте щось смачне і поживне. Крім того, стіл, за яким відзначають новосілля, повинен бути дуже багатим, на ньому обов'язково повинна бути випічка округлої форми.

Посуд. Часто господині в новий будинок купують новий посуд, це робиться для того, щоб випадково не принести в будинок розбитий посуд. Битий посуд збирає негативну енергію, через яку в сім'ї виникають сварки і конфлікти.

Сни. Сни на новому місці вважаються віщими, але потрібно обов'язково лягти спати до півночі, тоді у вас буде можливість зазирнути в майбутнє і дізнатися як складеться ваше життя. Вранці, вставши з ліжка, запишіть те, що вам приснилося, щоб краще зрозуміти і прочитати надіслані вам знаки.

Які сни говорять про швидкі зміни в житті

Підкова. Над дверима обов'язково повісьте підкову - талісман, який приверне в ваш будинок благополуччя і успіх. А якщо увіткнути в стіну шпильку, можна захистити будинок від псування і пристріту.

Подарунки. Запрошуючи гостей на новосілля замовте їм подарунки або попросіть подарувати щось з кухонного начиння або предметів декору, але ні в якому разі не гроші. Дарувати гроші на новосілля вважається поганою прикметою.

переглядів: 492

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 16.10.2018
<a href='/Info/?id=95375' >Захисна нитка на руці: як вибрати колір і правильно зав'язати браслет-оберіг</a>

Захисна нитка на руці: як вибрати колір і правильно зав'язати браслет-оберіг (переглядів: 237)

Чи помічали ви, що сьогодні багато людей носять дивні браслети з ниток на руці. Просто зав'язана ниточка і все. Виявляється, це - потужний оберіг, здатний захистити від зла. Як його правильно зробити і який колір вибрати, читайте нижче.
// 14.10.2018
<a href='/Info/?id=72967' >Привітання з Днем Захисника України</a>

Привітання з Днем Захисника України (переглядів: 4512)

14 жовтня всі українці відзначають славне свято День Захисника України. Тому не забудьте привітати своїх рідних, коханих та улюблених захисників.
// 12.10.2018
<a href='/Info/?id=94704' >Що важливо знати про людей, народжених в жовтні</a>

Що важливо знати про людей, народжених в жовтні (переглядів: 566)

Якими ж рисами характеру володіють люди, народжені в жовтні?
// 11.10.2018
<a href='/Info/?id=95251' >Що робити, щоб не збулася погана прикмета: як уникнути біди</a>

Що робити, щоб не збулася погана прикмета: як уникнути біди (переглядів: 423)

Забобонні люди дуже серйозно сприймають всі знаки долі і всерйоз турбуються за своє майбутнє, варто тільки чорній кішці ступити на їх шлях. Що робити, щоб погана прикмета не збулася?