rivne1.tv / Проекти / Святкові канікули /
// 11.10.2018

Що робити, щоб не збулася погана прикмета: як уникнути біди

Що робити, щоб не збулася погана прикмета: як уникнути біди Забобонні люди дуже серйозно сприймають всі знаки долі і всерйоз турбуються за своє майбутнє, варто тільки чорній кішці ступити на їх шлях. Що робити, щоб погана прикмета не збулася?

У прикмети вірили ще наші предки, тому багато з них дісталися нам у спадок. Прикмети, які обіцяють біди, проблеми зі здоров'ям, неприємності в особистому житті або бідність навряд чи когось залишать байдужими. Однак не варто панікувати, потрібно просто знати, як не дозволити поганим прикметами збутися. На щастя, існує кілька способів, які можуть нейтралізувати негативну дію прикмет.

Не вірити. Це, мабуть, найбільш дієвий спосіб нейтралізувати погану прикмету, адже часто саме людина, постійними думками про те, що їй посланий поганий знак, притягує негатив. Скептики, не знаходячи раціонального пояснення прикметам, вважають за краще в них просто не вірити, віруючі люди марновірство вважають великим гріхом. Тому, щоб нейтралізувати негативний вплив прикмети, просто не думайте про це, тоді марновірство навряд чи збудеться.

Антиприкмети. Пам'ятаєте, як в дитинстві, плюнути через ліве плече, постукати три рази по дереву? Наприклад, якщо розсипалася сіль, вважається, що збираючи її, потрібно неодмінно сміятися або якщо хтось перейшов вам дорогу з порожнім відром, просто повторюйте про себе "мені пощастить, мені пощастить". Вам потрібно нейтралізувати негативну дію знака, посланого вам і для цього підійде будь-який ритуал, який ви можете придумати самі: потриматися за сережку, помацати гудзик, придумати спеціальну фразу, яка відобразить протилежне значення прикмети і не дозволить їй збутися.

Знищити прикмету. Щоб прикмета не збулася її необхідно знищити. Хтось малює в уяві ластик і сконцентрувавшись, "стирає" ситуацію в якій довелося зіткнутися з негативною ситуацією. Хтось докладно описує ситуацію на папері, а потім спалює, таким чином, знищуючи саме існування забобону. Можете вибирати той варіант, який підходять вам, вони обидва ефективні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Які сни говорять про швидкі зміни в житті

переглядів: 424

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 16.10.2018
<a href='/Info/?id=95375' >Захисна нитка на руці: як вибрати колір і правильно зав'язати браслет-оберіг</a>

Захисна нитка на руці: як вибрати колір і правильно зав'язати браслет-оберіг (переглядів: 238)

Чи помічали ви, що сьогодні багато людей носять дивні браслети з ниток на руці. Просто зав'язана ниточка і все. Виявляється, це - потужний оберіг, здатний захистити від зла. Як його правильно зробити і який колір вибрати, читайте нижче.
// 14.10.2018
<a href='/Info/?id=72967' >Привітання з Днем Захисника України</a>

Привітання з Днем Захисника України (переглядів: 4515)

14 жовтня всі українці відзначають славне свято День Захисника України. Тому не забудьте привітати своїх рідних, коханих та улюблених захисників.
// 12.10.2018
<a href='/Info/?id=95301' >Новосілля за всіма правилами: 7 прикмет для щастя в новому будинку</a>

Новосілля за всіма правилами: 7 прикмет для щастя в новому будинку (переглядів: 497)

Новосілля - дуже хвилююча і радісна подія для всієї родини, хоча і вельми клопітка. Переїзд - це можливість почати життя з чистого аркуша, тому з цією подією пов'язано багато прикмет і повір'їв. Що потрібно знати, щоб в новому будинку оселилися радість, щастя і достаток?
// 12.10.2018
<a href='/Info/?id=94704' >Що важливо знати про людей, народжених в жовтні</a>

Що важливо знати про людей, народжених в жовтні (переглядів: 566)

Якими ж рисами характеру володіють люди, народжені в жовтні?