rivne1.tv / Проекти / Святкові канікули /
// 24.10.2018

Що робити, щоб не збулася погана прикмета: як уникнути біди

Що робити, щоб не збулася погана прикмета: як уникнути біди Забобонні люди дуже серйозно сприймають всі знаки долі і всерйоз турбуються за своє майбутнє, варто тільки чорній кішці ступити на їх шлях. Що робити, щоб погана прикмета не збулася?

У прикмети вірили ще наші предки, тому багато з них дісталися нам у спадок. Прикмети, які обіцяють біди, проблеми зі здоров'ям, неприємності в особистому житті або бідність навряд чи когось залишать байдужими. Однак не варто панікувати, потрібно просто знати, як не дозволити поганим прикметами збутися. На щастя, існує кілька способів, які можуть нейтралізувати негативну дію прикмет.

Не вірити. Це, мабуть, найбільш дієвий спосіб нейтралізувати погану прикмету, адже часто саме людина, постійними думками про те, що їй посланий поганий знак, притягує негатив. Скептики, не знаходячи раціонального пояснення прикметам, вважають за краще в них просто не вірити, віруючі люди марновірство вважають великим гріхом. Тому, щоб нейтралізувати негативний вплив прикмети, просто не думайте про це, тоді марновірство навряд чи збудеться.

Антиприкмети. Пам'ятаєте, як в дитинстві, плюнути через ліве плече, постукати три рази по дереву? Наприклад, якщо розсипалася сіль, вважається, що збираючи її, потрібно неодмінно сміятися або якщо хтось перейшов вам дорогу з порожнім відром, просто повторюйте про себе "мені пощастить, мені пощастить". Вам потрібно нейтралізувати негативну дію знака, посланого вам і для цього підійде будь-який ритуал, який ви можете придумати самі: потриматися за сережку, помацати гудзик, придумати спеціальну фразу, яка відобразить протилежне значення прикмети і не дозволить їй збутися.

Знищити прикмету. Щоб прикмета не збулася її необхідно знищити. Хтось малює в уяві ластик і сконцентрувавшись, "стирає" ситуацію в якій довелося зіткнутися з негативною ситуацією. Хтось докладно описує ситуацію на папері, а потім спалює, таким чином, знищуючи саме існування забобону. Можете вибирати той варіант, який підходять вам, вони обидва ефективні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Які сни говорять про швидкі зміни в житті

переглядів: 934

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 07.12.2018
<a href='/Info/?id=87348' >7 грудня -  день великомучениці Катерини. Привітання зі святом Катерини</a>

7 грудня - день великомучениці Катерини. Привітання зі святом Катерини (переглядів: 1797)

Сьомого грудня - день великомучениці Катерини, у народі "Катерини", свято дівочої долі. У цей день перед образами цієї святої дівчата ставлять свічки, а потім під вечір ворожать на свою долю.
// 06.12.2018
<a href='/Info/?id=96866' >Ворожіння на Катерини: дізнайтеся ім'я судженого</a>

Ворожіння на Катерини: дізнайтеся ім'я судженого (переглядів: 768)

7 грудня в православ'ї шанують святу великомученицю Катерину - покровительку всіх жінок. З цього дня починаються традиційні різдвяні ворожіння, незаміжні дівчата намагаються заглянути в майбутнє і дізнатися свою долю.
// 05.12.2018
<a href='/Info/?id=96790' >7 зимових прикмет для залучення благополуччя, грошей та удачі</a>

7 зимових прикмет для залучення благополуччя, грошей та удачі (переглядів: 431)

З кожною порою року пов'язано безліч прикмет та забобонів, і зима не виняток. Які ж зимові прикмети розкажуть про швидке багатство, а які привернуть у ваш дім щастя і благополуччя?
// 04.12.2018
<a href='/Info/?id=75276' >Введення в храм Пресвятої Богородиці або Третя Пречиста: традиції та прикмети</a>

Введення в храм Пресвятої Богородиці або Третя Пречиста: традиції та прикмети (переглядів: 10342 / коментарів: 1)

4 грудня православні та греко-католики відзначають одне з церковних свят,а саме Введення в храм Пресвятої Богородиці або Третю Пречисту.