rivne1.tv / Проекти / Перший розважальний /
// 10.10.2018

Які пари по знаку зодіаку найміцніші

Які пари по знаку зодіаку найміцніші Чи вірите ви, що зірки активно впливають на ваше особисте життя?

На відносини пари можуть впливати не тільки ваші емоції і переваги, але і зірки. До вибору свого партнера необхідно підійти серйозно, якщо ви хочете бути щасливим у відносинах.

На думку астрологів, є певні знаки зодіаку, які однозначно зможуть побудувати міцні і гармонійні відносини.

Телець-Діва

Відносини між цими двома знаками складаються не відразу, а поетапно, але в подальшому такий союз стає міцним і непорушним. Початком цих відносин може стати робота або спільна справа, в цьому середовищі Телець і Діва починають придивлятися один до одного, тому що вважають, людина яка в роботі, така і вдома. Вони обидва звертають увагу на те, як поводиться партнер в робочій обстановці, в спілкуванні з іншими співробітниками, які має переваги або схильності.

Швидко знаходячи спільну мову і схожі теми для розмови, обидва не поспішають відкриватися один одному. Ніколи швидко не приймають рішення про створення сім'ї. Обидва знаки земні, тому люблять аналіз, більше Діва, і конкретику, більше Телець.

Діва може чекати і багато терпіти, Телець теж міцний горішок. Відношення не будуть розвиватися стрімко, крок за кроком ці два знака побудують власне щастя в майбутньому.

Овен-Лев

На відміну про першої пари, ці двоє схиблені на з'ясуванні стосунків, драматичні конфлікти, але при всьому цьому це воістину високі відносини. Велике підтвердження того, що ці двоє не можуть жити один без одного.

Овен і Лев будуть завжди разом до кінця в будь-якій ситуації, при будь-якому розкладі карт, до останньої хвилини життя. В астрологічному розкладі Лев і Овен подібні серцю і почуттю. Тепер скажіть, як може серце працювати без почуттів або як почуття без серця? Незважаючи на такі бурхливі прояви серцевих почуттів по відношенню один до одного, в очах своїх дітей вони стають яскравим прикладом того, що сім'я будується на почуттях, на любові, а там, де немає любові, там немає і сім'ї.

Рак-Скорпіон

Чи доводилося вам слухати турецьку приказку, що лисиця любить тільки свій пухнастий хвіст - так можна охарактеризувати відносини Рака і Скорпіона, які не можуть один без одного, і хто з них лисиця, а хто хвіст, ці двоє повинні вирішити самі.

Обидва емоційні, чутливі та інтуїтивні натури. Різниця лише в тому, що один любить страждати мовчки, про себе, іншому подобається, щоб його стан був схожий на страждання, щоб це обов'язково було помітно партнеру. Скорпіон любить руйнувати, ламати, Рак же за своєю природою колекціонер і будівельник, тому це ідеальна пара. У їхніх стосунках багато драматизму, образ, сцен ревнощів, хоча це все тільки ще більше зміцнює їх союз.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Яке перше враження справляє кожен знак зодіаку

Як змусити себе вийти із зони комфорту: три способи

переглядів: 217

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 17.10.2018
<a href='/Info/?id=95396' >Як швидко позбутися від нудьги і поганого настрою</a>

Як швидко позбутися від нудьги і поганого настрою (переглядів: 118)

Поганий настрій отруює не тільки ваше життя, а й життя оточуючих людей, тому запідозривши недобре, відразу ж припиніть ланцюгову реакцію. Скористайтеся простими способами, які допоможуть підняти настрій і отримати заряд позитиву буквально за 5 хвилин.
// 12.10.2018
<a href='/Info/?id=95305' >5 способів познайомитися з хлопцем, який подобається</a>

5 способів познайомитися з хлопцем, який подобається (переглядів: 301)

Очі блищать, серце вилітає з грудей, а слова і думки плутаються, але ви чітко розумієте, що цей хлопець вам подобається і ви хочете з ним познайомитися. Але як? Перед вами 5 способів, які допоможуть почати спілкування з вподобаним незнайомцем.
// 11.10.2018
<a href='/Info/?id=95275' >5 правил покупки, зберігання і приготування грибів</a>

5 правил покупки, зберігання і приготування грибів (переглядів: 150)

Гриби не найпростіша їжа. Складно вибрати, потрібно правильно зберігати і вміти смачно їх приготувати. Але, щоб освоїти ці премудрості, досить запам'ятати всього п'ять правил.
// 05.10.2018
<a href='/Info/?id=95112' >Осіння випічка: шоколадний пиріг з гарбузом, яблуками та родзинками</a>

Осіння випічка: шоколадний пиріг з гарбузом, яблуками та родзинками (переглядів: 307)

Бажаєте посмакувати чимось смачненьким? Тоді спробуйте сезонну випічку.