rivne1.tv / Проекти / Перший розважальний /
// 08.10.2018

Як змусити себе вийти із зони комфорту: три способи

Як змусити себе вийти із зони комфорту: три способи Як перехитрити свій мозок, якщо вам потрібно виступити перед публікою або попросити про підвищення, але ви боїтеся.

1. Зосередьтеся на процесі і постарайтеся отримати задоволення

Коли ви зациклюєтеся на результатах, зробити перший крок дуже страшно, особливо якщо сам вчинок здається ризикованим. Краще повністю пориньте в процес і спробуйте отримати від нього задоволення. Наприклад, пробігти марафон страшно. Але ось необхідність протягом трьох місяців бігати по 3-4 рази на тиждень лякає вже не так сильно.

Такий підхід стане в нагоді і в професійній сфері. Ми забуваємо насолоджуватися процесом досягнення цілей. Адже йти до своєї мети набагато легше, коли ви насолоджуєтеся своєю роботою.

2. Потренуйтеся в ситуації з меншим ризиком

Наприклад, багатьом складно говорити на публіці. Якщо вам незабаром потрібно виступити з презентацією або доповіддю, попрактикуйтесь заздалегідь. Більше висловлюйтеся на нарадах або змусьте себе піти на захід, де ви нікого не знаєте. У таких ситуаціях простіше відточити навички виступу, адже в них майже немає ризику. Потім ви почнете думати, що виступати перед незнайомими людьми не так страшно, адже ви робили це багато вже багато разів.

3. Не залишайте собі іншого виходу

Якщо хочете розширити мережу професійних контактів, знайдіть цікавий захід і підтвердіть участь. Якщо хочете поліпшити фізичну форму, запишіться на марафон, який відбудеться через три місяці. Якщо потрібно обговорити складне питання, заплануйте зустріч, щоб її не можна було перенести.

Коли справа, яка вас лякає перетворюється в обов'язок, виконати його набагато простіше. А якщо часто тренуватися, ви помітите, що це не так страшно, як здавалося раніше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

10 навичок, які будуть цінуватися на ринку праці в майбутньому

переглядів: 769

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 05.12.2018
<a href='/Info/?id=96815' >8 хобі, що уповільнюють старіння і деградацію мозку</a>

8 хобі, що уповільнюють старіння і деградацію мозку (переглядів: 182)

Нейрофізіологи кажуть, що ті, хто ведуть активний спосіб життя, правильно харчуються і вибирають правильні хобі менше схильні до деградації мозку. Які захоплення вибрати, щоб зберегти здоров'я головного мозку на довгі роки?
// 03.12.2018
<a href='/Info/?id=96736' >Еко, біо або маркетинговий хід: як розуміти, що написано на етикетках продуктів харчування</a>

Еко, біо або маркетинговий хід: як розуміти, що написано на етикетках продуктів харчування (переглядів: 174)

У наш час стало модним піклуватися про своє здоров'я. І як наслідок - корисна їжа, на якій стоїть, наприклад, маркування «Еко», «Біо», «не містить цукру, консервантів і барвників» користується великим попитом, а відповідно має досить високу (у порівнянні з аналогічними товарами без подібного маркування ) ціну.
// 16.11.2018
<a href='/Info/?id=96298' >Покупки в інтернет-магазинах: як не попасти на шахраїв?</a>

Покупки в інтернет-магазинах: як не попасти на шахраїв? (переглядів: 402)

Інтернет-покупки пов'язані з ризиками: можна залишитися без грошей і (або) без товару або замість обраної речі прийде зовсім не те, що ви очікували. Убезпечити себе цілком можливо, лише варто дотримуватися деяких правил інтернет-шопінгу.
// 16.11.2018
<a href='/Info/?id=96255' >9 чарівних властивостей скарбнички: як швидко накопичити гроші</a>

9 чарівних властивостей скарбнички: як швидко накопичити гроші (переглядів: 257)

Щоб гроші примножувалися, потрібно їх правильно зберігати і для цього не підійде проста коробка або конверт. Як правильно вибрати скарбничку і що потрібно знати, відкладаючи гроші, щоб швидко накопичити певну суму?