rivne1.tv / Проекти / Святкові канікули /
// 08.10.2018

5 рослин-оберегів, що захищають будинок від бід і нещасть

5 рослин-оберегів, що захищають будинок від бід і нещасть Рослини - потужний оберіг. Недарма наші предки оточували свої двори і будинки певними деревами, квітами, травами. Вони знали як захистити свій будинок від негативної енергії.

Все в цьому світі має певну енергетику. Одні предмети "вампіри" висмоктують енергію, інші - заряджають негативом, а треті - очищають і захищають будинок від бід і нещасть. Рослини теж відносяться до талісманів і амулетів. Які квіти і трави захистять вас від горя і біди?

Троянди

Ці квіти захищають своїх господарів і дарують їм любов. Шипами вони оберігають від заздрості, злих язиків і помислів.

Герань

Ароматна герань здатна виганяти своїм запахом все зло. Вона буквально очищає будинок від негативної енергії. Цю рослину прирівнюють до найпотужніших оберегів і радять тримати всім.

Кактус

Наявність шипів відносить його в ранг рослин-вампірів. Але можна поставити кактус в правильне місце. Наприклад, біля вхідних дверей. Тоді він буде захищати будинок від усього зла, яке спробує увійти в будинок.

Традесканція

Цей вазон любить кухню і передпокій. Ті місця, куди приходять гості. Він очищає будинок від чужої негативної енергетики, а людям із злими думками зовсім не дає увійти.

Польові квіти

Полин, звіробій, меліса, чортополох, часник, кропива і барвінок вважаються потужними оберегами. Засушіть їх і розкладіть під порогом будинку, біля підвіконня і біля ліжка. Вони будуть захищати вас від біди і нещастя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як залучити удачу: 6 простих кроків

переглядів: 6399

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 07.12.2018
<a href='/Info/?id=87348' >7 грудня -  день великомучениці Катерини. Привітання зі святом Катерини</a>

7 грудня - день великомучениці Катерини. Привітання зі святом Катерини (переглядів: 1797)

Сьомого грудня - день великомучениці Катерини, у народі "Катерини", свято дівочої долі. У цей день перед образами цієї святої дівчата ставлять свічки, а потім під вечір ворожать на свою долю.
// 06.12.2018
<a href='/Info/?id=96866' >Ворожіння на Катерини: дізнайтеся ім'я судженого</a>

Ворожіння на Катерини: дізнайтеся ім'я судженого (переглядів: 768)

7 грудня в православ'ї шанують святу великомученицю Катерину - покровительку всіх жінок. З цього дня починаються традиційні різдвяні ворожіння, незаміжні дівчата намагаються заглянути в майбутнє і дізнатися свою долю.
// 05.12.2018
<a href='/Info/?id=96790' >7 зимових прикмет для залучення благополуччя, грошей та удачі</a>

7 зимових прикмет для залучення благополуччя, грошей та удачі (переглядів: 431)

З кожною порою року пов'язано безліч прикмет та забобонів, і зима не виняток. Які ж зимові прикмети розкажуть про швидке багатство, а які привернуть у ваш дім щастя і благополуччя?
// 04.12.2018
<a href='/Info/?id=75276' >Введення в храм Пресвятої Богородиці або Третя Пречиста: традиції та прикмети</a>

Введення в храм Пресвятої Богородиці або Третя Пречиста: традиції та прикмети (переглядів: 10342 / коментарів: 1)

4 грудня православні та греко-католики відзначають одне з церковних свят,а саме Введення в храм Пресвятої Богородиці або Третю Пречисту.