rivne1.tv / Проекти / Святкові канікули /
// 08.10.2018

5 рослин-оберегів, що захищають будинок від бід і нещасть

5 рослин-оберегів, що захищають будинок від бід і нещасть Рослини - потужний оберіг. Недарма наші предки оточували свої двори і будинки певними деревами, квітами, травами. Вони знали як захистити свій будинок від негативної енергії.

Все в цьому світі має певну енергетику. Одні предмети "вампіри" висмоктують енергію, інші - заряджають негативом, а треті - очищають і захищають будинок від бід і нещасть. Рослини теж відносяться до талісманів і амулетів. Які квіти і трави захистять вас від горя і біди?

Троянди

Ці квіти захищають своїх господарів і дарують їм любов. Шипами вони оберігають від заздрості, злих язиків і помислів.

Герань

Ароматна герань здатна виганяти своїм запахом все зло. Вона буквально очищає будинок від негативної енергії. Цю рослину прирівнюють до найпотужніших оберегів і радять тримати всім.

Кактус

Наявність шипів відносить його в ранг рослин-вампірів. Але можна поставити кактус в правильне місце. Наприклад, біля вхідних дверей. Тоді він буде захищати будинок від усього зла, яке спробує увійти в будинок.

Традесканція

Цей вазон любить кухню і передпокій. Ті місця, куди приходять гості. Він очищає будинок від чужої негативної енергетики, а людям із злими думками зовсім не дає увійти.

Польові квіти

Полин, звіробій, меліса, чортополох, часник, кропива і барвінок вважаються потужними оберегами. Засушіть їх і розкладіть під порогом будинку, біля підвіконня і біля ліжка. Вони будуть захищати вас від біди і нещастя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як залучити удачу: 6 простих кроків

переглядів: 5780

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 16.10.2018
<a href='/Info/?id=95375' >Захисна нитка на руці: як вибрати колір і правильно зав'язати браслет-оберіг</a>

Захисна нитка на руці: як вибрати колір і правильно зав'язати браслет-оберіг (переглядів: 238)

Чи помічали ви, що сьогодні багато людей носять дивні браслети з ниток на руці. Просто зав'язана ниточка і все. Виявляється, це - потужний оберіг, здатний захистити від зла. Як його правильно зробити і який колір вибрати, читайте нижче.
// 14.10.2018
<a href='/Info/?id=72967' >Привітання з Днем Захисника України</a>

Привітання з Днем Захисника України (переглядів: 4515)

14 жовтня всі українці відзначають славне свято День Захисника України. Тому не забудьте привітати своїх рідних, коханих та улюблених захисників.
// 12.10.2018
<a href='/Info/?id=95301' >Новосілля за всіма правилами: 7 прикмет для щастя в новому будинку</a>

Новосілля за всіма правилами: 7 прикмет для щастя в новому будинку (переглядів: 497)

Новосілля - дуже хвилююча і радісна подія для всієї родини, хоча і вельми клопітка. Переїзд - це можливість почати життя з чистого аркуша, тому з цією подією пов'язано багато прикмет і повір'їв. Що потрібно знати, щоб в новому будинку оселилися радість, щастя і достаток?
// 12.10.2018
<a href='/Info/?id=94704' >Що важливо знати про людей, народжених в жовтні</a>

Що важливо знати про людей, народжених в жовтні (переглядів: 566)

Якими ж рисами характеру володіють люди, народжені в жовтні?